Жирафовое варьенье• 12 декабря 2023

Видели про Ирландию?

Сокращают помощь до 38 евро , с 220.
Кто в Ирландии , что думаете ?
alyona_niki• 12 декабря 2023
Ответ дляSentjabrinka
А с моего городка все уже виллы прикупили и яхты.
Ой, ну ясно) Хомы вы неверующие .
E-ducate• 12 декабря 2023
Ответ дляА.р.і
Споліваюсь ви жартуєте? Я живу в UK. Майже всі знайомі працюють
Офіційна статистика каже, що у Норвегії працюють 19% ’біженців’ працездатного віку, у Німеччині - 17%, в Ірландії, якщо правильно пам´ятаю, біля 30%
А.р.і• 12 декабря 2023
Ответ дляE-ducate
???
Dzvo• 12 декабря 2023
Ответ дляА.р.і
Так, але соц житло отримали всі хто хотів зі знайомих. А їх багато
Но мой жилье там не бесплатное, просто дешевле?
А.р.і• 12 декабря 2023
Ответ дляDzvo
Якщо людина безробітня і отримує юніверсал кредіт, то оренда будь якого житла покривається повністю або частково.
Семицветка• 12 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Tammy21• 12 декабря 2023
Ответ дляСемицветка
Удалено администрацией...
На наклеп та хамство? Звісно)
Семицветка• 12 декабря 2023
Ответ дляTammy21
На наклеп та хамство? Звісно)
Вы только за наклеп и хамство жалуетесь?))) Значит вы согласны с моим утверждением про собаку, которая от безделья яйца лижет?))) Вы так и не пожаловались))
Tammy21• 12 декабря 2023
Ответ дляСемицветка
Я гадки не маю про що ви пишете?
AnnaOst• 12 декабря 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Мне и на одних и на других всё равно , я в Украине .
Просто те , кто уехали тут часто пишут, как в Украине будет всё плохо и война на 20 лет . А вот у нас в Ирландии / Германии все отлично ( на пособиях конечно ) …. Посмотрим , что будут говорить , когда надо будет снимать за свои квартиру и за все платить самим.
Я вас може засмучу, але в Україні жопа на десятиліття не через пасобія, відміна пасобій ніяк на ситуацію в Україні не вплине
gdsN• 12 декабря 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Помню тема тут была , сколько с пособий собрали и 10 и 15 тысяч писали
то мабуть з ’дитячих’ - коли 5 дітей, чоловіка нема (і тому це додаткові аліменти) і економлять на норм їжі, одягу і т д..
valera valerievic• 12 декабря 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
220 это в неделю?
да
valera valerievic• 12 декабря 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
220 это в неделю?
да
Klara_• 12 декабря 2023
Ответ дляЗубачистка
От навіщо на всі незручні пости писати - вигадувати ’ це ваш злив агресії бо зі своїми проблемами не можете впоратись’ ? Це так смішно виглядає. І такий ’прийомчик’ я бачу не тільки у вас, а у багатьох хто тягає сюди політичний копіпаст. Починаєш їм задавати уточнюючі питання, то вони зразу переводять тарілки на якісь проблеми вигадані у опонента
Людка і Манька? Одна починає кривлятися і власні діагнози вішати на опонента, а друга блокує одразу.
_Yunna_• 12 декабря 2023
Ответ дляKlara_
Блокує і перша :)) Нема їх сьогодні , як і багатьох їхніх подружок. Та форумі чистіше і тихіше.
Jave• 12 декабря 2023
Ответ дляКофр для ноги
Нарешті. Вважала і вважаю що допомога потрібна адресна і тільки тим хто виїхав з областей де бойові дії і в кого постраждало житло. Всі інші всі свої витрати оплачують самостійно.
І допомога армії і військовим.. а то одні життя віддають, інші все втратили а треті шансом користуються
Miere• 12 декабря 2023
Ответ дляAnnaOst
А можн й вплине.
Повернуться додому, почнуть працювати. Оскільки дурних грошей не буде, підуть куди візьмуть - тобто на підприємства, склади, ферми, теплиці...
Україна має шанси відродитися з села.
Але для цього треба іншу владу.
Дева Мария• 12 декабря 2023
Ожидаем паломничество в Германию ))) Они одуреют и тоже снизят выплаты )))
drive105• 12 декабря 2023
Ireland to cut allowance, housing for new Ukrainian arrivals | Reuters
https://www.reuters.com/world/europe/ireland-cut-a...

Автор, можете расходится со своей компанией. Для вновь прибывших. Старых не касается.

Кстати, с конца января вступит в силу. Так что you are welcome to Ireland, кто не успел приехать.
drive105• 12 декабря 2023
Ответ дляMiere
А можн й вплине.
Україна має шанси відродитися з села.
Але для цього треба іншу владу.
Мечты мечты. Куда домой ?
Варвар@• 12 декабря 2023
Ответ дляДева Мария
Одни мои знакомые быстренько сориентировались, приехали в Украину сделали новые паспорта и поехали в Германию)
космея• 12 декабря 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Складно повірити. 220 це ж мізерні кошти для такої країни.
Це на тиждень на одну людину.
К@тен@• 12 декабря 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
А хтось ще розраховує на допомоги? Всі давно працюють
даааа-даааа, особенно в Ирландии и Германии. Шутите еще!
avicber• 12 декабря 2023
Ответ дляЯ вся ваша
В тиждень на людину
Leeloo_aloha• 12 декабря 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Яке соцжитло по бажанню? Що ви таке пишете? Ніхто в нашому регіоні не отримав ніякого соцжитла і навіть немає ніяких надій на це. В пріорітеті у британців розселити афганців, африканців, а їх тут побільше нас, українці навіть квартиру не в стані орендувати бо потрібен гарант. Хто стане гарантом для нас? Кому пощастило, то спонсори виступили гарантом, але це одиниці. Оренда з комуналкою перевищує зарплату фул тайм. Це я описую життя в Англії мам, які приїхали з дітьми до спонсорів, не до своїх чоловіків-заробітчан, родичів і тд
Діти йдуть в школу, мама на роботу, за наявності постійного контракта на повний день гарант не потрібен. Ну це вже і не соціал, працюєш, платиш податки, орендуєш. Знаходиш гарну роботу - можна просити робочу візу, ось це вже не просто.
Leeloo_aloha• 12 декабря 2023
Ответ дляА.р.і
Ну ми тоді в різних англіях живемо)
Еа соцжитло не потрібен гарант. Треба заповниьи заявку в кансілі місцевому. Якщо людина безробітня, або заробляє мінімалку, джоб центр покриває і оренду і комуналку.
Соцжитло є не всюди, а коли діти вже в школах - не просто переїжджати, тому орендують в баданому місці з компенсацію від джоба. Для оренди потрібен гарант, якщо нема робочого контракту.
_Злата Ibra_• 13 декабря 2023
Ответ дляКидстаффовка
и жилье только на 90 дней. но это пока для новоприбывающих. поток беженцев резко прекратится, как и хотят пласти Ирландии.
Нормально,за это время можно найти работу и жилье
AnnaOst• 13 декабря 2023
Ответ дляMiere
А можн й вплине.
Україна має шанси відродитися з села.
Але для цього треба іншу владу.
Яке ’відродитися з села’? В постіндустріальному світі аграрні країни це бідні відсталі країни. Ви самі вже на селі гаруєте аж гай шумить?) Смішні люди
Miere• 13 декабря 2023
Ответ дляAnnaOst
Смійтесь, поки є ті, зто вам хліб вирощує.
І почитайте, яка частка земель використовується за сільгосп.призначенням в США, Китаї, ЄС.