Жирафовое варьенье• 12 декабря 2023
Видели про Ирландию?
Сокращают помощь до 38 евро , с 220.
Кто в Ирландии , что думаете ?
Форточка• 12 декабря 2023
В мене сусідка з початку війни виїхала в Ірландію. За цей час чоловікові гроші передає . Ремонти він робить, балкон , вікна пластикові поставили, поїхали разом в Карпати (вона приїхала в Україну,він під´їхав) . Тут вона зранку довечора пахала.
Ответ дляЖирафовое варьенье
Удалено администрацией...
Ні, ми залишилися у другій країні, з Польщі виїхали у той же день, бо навіть в готелях вже не було місць. І ні, я не отримую ’пособіє’. Я вам вже писала, ви мене з кимось плутаєте, але це вас не виправдовує. Будь яка людина може скористатися законними умовами та шукати краще місце плюс отримувати допомогу.
Мені правда шкода що у вас фін.проблеми. Сподіваюся ви їх вирішите.
Жирафовое варьенье
• 12 декабря 2023
Ответ дляА.р.і
Спочатку спонсор, через 6 місяців можна отримати соцжитло або продовжити жити зі спонсором, якщо вони згодні
Нормальное соц жилье не в глуши , это почти нереально . Много знакомых в Англию выехало и за свои ещё попробуй снять
Ответ дляПрокачую сідниці
Яке соцжитло по бажанню? Що ви таке пишете? Ніхто в нашому регіоні не отримав ніякого соцжитла і навіть немає ніяких надій на це. В пріорітеті у британців розселити афганців, африканців, а їх тут побільше нас, українці навіть квартиру не в стані орендувати бо потрібен гарант. Хто стане гарантом для нас? Кому пощастило, то спонсори виступили гарантом, але це одиниці. Оренда з комуналкою перевищує зарплату фул тайм. Це я описую життя в Англії мам, які приїхали з дітьми до спонсорів, не до своїх чоловіків-заробітчан, родичів і тд
Ну ми тоді в різних англіях живемо)
Еа соцжитло не потрібен гарант. Треба заповниьи заявку в кансілі місцевому. Якщо людина безробітня, або заробляє мінімалку, джоб центр покриває і оренду і комуналку.
Жирафовое варьенье
• 12 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Жирафовое варьенье
• 12 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Тантрический кекс• 12 декабря 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Страшно стало ?)
Ну, с нового года посмотрите .
Немцы уже сказали , что на работу пора
Ну, с нового года посмотрите .
Немцы уже сказали , что на работу пора
Вам может и сказали.
А нам продлили защиту на год и подняли пособия.
Жирафовое варьенье
• 12 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Вибачте за особисте питання, у вас депресія?
У вас!
Сіточка• 12 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Киньте две))))) Может это скрасит вашу жизнь))))
Прокачую сідниці• 12 декабря 2023
Ответ дляА.р.і
Напишіть, будь ласка, назву вашого council, хочу обговорити з оф.особами мого кансила.
Зубачистка• 12 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Ви мене з кимось плутаєте, чи то просто злив агресії та намагання впоратися з власними проблемами?
ПС. Шукати краще місто для себе, то абсолютно нормально. Бажаю вам відшукати своє.
От навіщо на всі незручні пости писати - вигадувати ’ це ваш злив агресії бо зі своїми проблемами не можете впоратись’ ? Це так смішно виглядає. І такий ’прийомчик’ я бачу не тільки у вас, а у багатьох хто тягає сюди політичний копіпаст. Починаєш їм задавати уточнюючі питання, то вони зразу переводять тарілки на якісь проблеми вигадані у опонента
Ответ дляЧупа-чупс
Скорочують і правильно, скільки можна дурняка ловити
Допомога і житло має бути тільки тим, у кого постраждав будинок або хто виїхав з окупації
Да, от сидять в Європі купа здоровенних чоловіків з окупації і чекають, коли умовний Петро зі Львова їх дім звільнить.
Нє, ну логічно шо там і казати))
Ответ дляЗубачистка
Це не злив агресії. Я по іншому пораюся)
Як мені потрібно екологічно реагувати на неправду? Поділіться, будь ласка, власним досвідом.
Ответ дляЖирафовое варьенье
Там 10 евро за еду , остальное бесплатно , жилье тоже
Ок, заплатите 800 евро за жильё. На остальные 80 попробуйте пропитаться.
Или в чем смысл этой темы?
Вас же не волнует Ирландия, правда?
И другие страны не волнуют, как и ответы тех, кто в них проживает.
Тема ведь плюнуть дерьмецом во всех, да?
Вы стараетесь, полный рот его набрали 😏
Или в чем смысл этой темы?
Вас же не волнует Ирландия, правда?
Вы стараетесь, полный рот его набрали 😏
alyona_niki• 12 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Я не в Ірландії, але чомусь думаю, що на 220 там не прожити.
ПС. Агресія зжирає мислення.
220*4.5
alyona_niki• 12 декабря 2023
Ответ дляДваДваВісім
Здесь много чего пишут, как и на заборе, только в реальности все иначе
Это правда, с моего городка многие там- так вот да, многие такие суммы собрали) те, кто уехали в начале .
Sentjabrinka• 12 декабря 2023
Ответ дляalyona_niki
А с моего городка все уже виллы прикупили и яхты.