ПланМаршалла• 14 декабря 2023
Які мирні перемовини можуть бути з тими, хто НЕ виконує умов договорів?
Що це за опитування, що за референдуми ви придумуєте? Порошенко підписував Мінськ 1,2,3, а русня весь час продовжувала наступати і відкусувати. Його за це називають зрадником. Хочете ті самі граблі? Ви не розумієте, що ми самі себе спутаємо по рукам і ногам тими домовленостями. А упирі і далі будуть гризти Україну по шматочку. Якісь наївні люди. Відкрийте очі.
Привіт з ботойбіччя• 14 декабря 2023
Людям необходим бег по граблям. Жизнь еще не научила, но обязательно научит.
На пів ставки• 14 декабря 2023
З вами згодна автор. Будь які документи, з ними це просто бумажка. Вони не будуть нічого дотримуватися.
Єдине що можливо, це жорстоке поводження з росією. Я вважаю що нам просто треба дати здачі, те що нам забороняють.
Це знаєте як кажуть будь-яку бійку можна зупинити без драки. Нажаль в реальному житті ні. Іноді треба дати по зубам .
Так я думаю якби ми мали змогу дати по зубам. Можливо це був би вихід. А так вони величезні. Ніякі санкції їх не зупиняють. Народ підтримує.
Якби по ним лупили , може б і переворот був і тп.
На пів ставки• 14 декабря 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Удалено администрацией...
З ким?! Про що? Дасте південь, так чекайте знову в ’гості’ звільняти й далі.
Все возможно• 14 декабря 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Удалено администрацией...
Все возможно• 14 декабря 2023
Ответ дляБарабасиха
Ти бач як матрьощки пір’я розпустили
Удалено администрацией...
Барабасиха• 14 декабря 2023
Ответ дляВсе возможно
Удалено администрацией...
перекладач підвів?
Все возможно• 14 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Все возможно• 14 декабря 2023
Ответ дляБарабасиха
перекладач підвів?
Я чудово володію українською мовою з народження.
Срочнокпсихологу• 14 декабря 2023
Ответ дляВсе возможно
Удалено администрацией...
Все возможно• 14 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
При чому тут окоп? Ви готові до наслідків? Це не жарти
Удалено администрацией...
Срочнокпсихологу• 14 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Все возможно• 14 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
ЗбЕретесь. Чергування е-и
Були б тут хоч трохи такі розумні, як грамотні
Все возможно• 14 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Так Путін сказав же. Чим ви слухаєте? Одеса точно має бути під кацапами. Запорізьку і херсонську вони вже в конституцію записали. Що тут знати?
Удалено администрацией...
Срочнокпсихологу• 14 декабря 2023
Вообще одна форумчанка уже приводила решение этого вопроса - надо дать всем возможность проголосовать, тот, кто за продолжение боевых действий обязан мобилизоваться, ну и пойти на фронт. Это будет максимально честно. Те, кто не хочет воевать - открывают границы и они выезжают. Вроде такое было предложение
Ясамаякрасивая)• 14 декабря 2023
Ответ дляВсе возможно
Удалено администрацией...
А вы из какого города?
Давайте отдадим Киев или Ваш город, чего нет?
Или не свое не жалко?