Директор Пляжу• 18 декабря 2023
Батьки які передають продукти
Ми не голодуєм і не потребуєм, але в батьків зірочка що нада щось дать. Сьогодні чоловік привіз розмочену чи варену квасоль , сало і розтавшу потікшу в крові скумбрію. І це після того як ми з мамою обговорили і я 3 рази сказала, що не нада. Мене накрило. Мама каже ну ми не їмо скумбрію , то вони дали типу щоб ми їли. Нахіба мені те добро. І це не вперше. Як боротися із цим передаванням ?
Пишу, не читаю• 18 декабря 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
мабуть хтось приніс. В них все по колу ходить , приходять гості , щось приносять , вона передає, що їм не нада.
Такое впечатлениечто вашим родителям лет по 80 и они прожили жизнь в так х злыднях, и теперь каждая краюха хлеба для них просто именинный пирог которым они непременно хотят осчастливить вас
Сунуся в чужі справи• 18 декабря 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Вонь на всю квартиру і дітей сипе на неї.
Автор, прекратите немедленно жаловаться. Не гневите судьбу! Вы хоть представляете, что значить жить без Мамы
Отдайте скумбрию если не хотите, а маме заказывайте то, что едите, раз все равно она даёт что-то.
долой_лама• 18 декабря 2023
Ответ дляСмайлик
Блин, нет ничего обиднее, чем когда вот так. Вы говорите не нужна скумбрия, а пожилые родители слышат ’не нужны вы’. Они делают что могут. Поблагодарите их, выбросьте если не едите - это же не сложно. Вам повезло, что родители живы.
Мы сказали что у нас дела поэтому в гости они приехать не могут , а поставили пере фактом поздно вечером,мол утром приедим, в итоге потом мы узнаем что они нам не нужны оказывается, а дел быть у нас не может,а про чувство такта никто не слышал
Ранковий базар• 18 декабря 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
І машина сама себе чистить. Понти вони такі, в них в одних машини, та ще й з підігрівом, а всі інші на копійкаї їздять.
Що це вас тригернуло так? А від машини додому заходите в лижних рукавицях з секонду?
Не гоню• 18 декабря 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
От вас на всю Советчицу
Тролю як можу• 18 декабря 2023
Ответ дляМульйонерша
Куда? Мы в машинах ездим, рули с подогревом
На улице зимой не гуляете?
Кто крайний?• 18 декабря 2023
Щиро заздрю вам, автор. Мами вже майже рік як не має, і мені так не вистачає її тепла і турботи. Тепер я турбуюсь про батька, а він мені відмовляє, що я забагато йому передаю готової їжі, але і він тепер в 67 років навчився пекти , і нас старається порадувати печивом та шарлотками,це так мило..Автор, якщо не підходить - дякуйте, а далі, як вийде
волосатое стекло• 18 декабря 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Я маме регулярно заказываю её коронные блюда: плов, пиццу, жаркое с грибами. Жаль, торты ей лень делать(
talvitarina• 18 декабря 2023
заказывайте то, что вы будете есть. Я заказываю маме вареники, пельмени. Летом ягоды замораживать, чтобы я зимой брала (у меня очень маленькая морозилка). Прошу иногда что-то испечь, типа пирожки с капустой. И мама чувствует себя полезной - и я ничего не выкидываю
ПростоБелка• 18 декабря 2023
я очень благодарна маминой еде..автор не праві. То ,что ві описали можно бістро обработать
Пампушечка• 18 декабря 2023
Авторе, а я вас розумію.
Постійно передачки приходять товчені, потікші (мама відправляє поштою).
Постійно пояснюю мамі, що я дуже вдячна, але нам простіше купити те, що потрібно і в потрібному нам об´ємі, ніж потім не знати куди дівати (потовчені груші, збражена потовчена полуниця чи помідори...). Або коли сама їде в гості - тягне торби - надриває руки.
Але то, дійсно, звичка, яка виробилася поколіннями + бажання бути потрібним і нерозуміння, що ти цінуєш не за те, що дають і чи дають, а за те, що вони є.
Говоріть нормально, пояснюйте, мені допомагає, хоч і повільно. Інколи озвучую, що саме потрібно- тоді і мама задоволена і я отримую те, що знадобиться
Скажений гудзик• 18 декабря 2023
Автор, чоловік буде їсти ті продукти? Якщо ні, нехай і він скаже про це.
Щаслива Я• 18 декабря 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Я дякую 15 років. Але це вже перебір . Люди не розуміють слова не нада . Дорого вартує скумбрііни яка зтікає юшкою в машині потім в квартирі ?
а запакувати її в той же слоїк з кришкою чи пластикову ємність чоловікові інтелектуальний розвиток не дозволив?
ИзЮмрудная• 18 декабря 2023
Скумбрія розмерзлась....промийте і посоліть і вдуховку - нямка через 30-40 хв...
Автор, у мене мама така, що все з холодильника і з полок виймає, як ми їдемо. Це її потреба. Макарони, кус кус....я кажу - мамуль, не треба, є і купимо...але хоче, вот в кайф їй дати....ми дякуємо, беремо і готуємо і з*їдаємо усе....Мама у мене у віці 55 і працює на хорошій роботі, тому дохід дозволяє і себе забезпечити і внукам і дітям щось дати.
А вот у чоловіка , навпаки, мама ніколи не дасть, поки не попросиш чи не скажеш. Вони в селі живуть і ми з дітьми приїдемо , а мама каже - що вам дати, що будете брати? І отак...А тут би я залюбки домашнього творога чи сметани взяла, але на таке питання лише знизую плечима і все....Ну бо якось хочеться, щоб після запитання сказали що пропонують, що є для видачі...
Нормальне бажання - щось дати дітям, я думаю....побачимо які ми будемо...
Простоваля• 18 декабря 2023
Ответ дляВеккy
Мне вообще никто в жизни ничего не передавал. Живём в разных странах. А я смотрю, как людям родители все дают, это так классно.
Недоварена квасоля, то не все
Щаслива Я• 18 декабря 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
а від лососєй і палтуса з доршем? автор, читаю Вас - і перед очима оця дама. Таки правда, Проня Прокопівна - безсмертна
Щаслива Я• 18 декабря 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
О, дякую за ідею . До цього вже сусідам віддавала , мені сказали скільки ти будеш сільські торби нам таскати 🫣
аяяяй, нагадують вам про ваше походження. котре ви так старанно намагаєтесь приховати?
Щаслива Я• 18 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
Что у вас за район такой всеимущих?
напевно, місто Ніщебродопонтовськ, ЖК ’Ніщебродські комплекси’. Тільки нізебродство в даному випадку - це не про вміст гаманця, а про наповнення внутрішнє
Щаслива Я• 18 декабря 2023
Ответ длямаминаБубочка
ну и комментарии у автора
я ж кажу, Проня Прокопівна безсмертна))
Щаслива Я• 18 декабря 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Спробуйте сказати ’не треба’ замість ’не нада’))
Ви що, то ж не по-гАрАдському
Простоваля• 18 декабря 2023
Ответ дляНезламна Україна
Обожрались,что еду выбрасывать надо,отдайте людям,которые нуждаются
Тут дивне таке пишуть. От де взяти тих нужденних людей, яким можна віддати недоварену квасолю? Я серйозно питаю - вчора варила на салат і переварили. Викидати їжу мені шкода
Мааарковная• 18 декабря 2023
Ответ дляМарічка
Є таке у людей, які пережили голодомор чи їх батьків голодомор торкнувся.
У них прояв турботи такий і їжу цінують.
Ні, це не турбота. Це харчове насилля насправді. Одна з форм токсичності та маніпуляції. Якщо ті, кому силоміць спричиняється така турбота, починають опиратися, то включається жертва ’а кому ж ми то все ростили, кому готували...’. І ніякі доводи, що їх не просили, що це не потрібно - не діють.
Автор - доросла, самостійна, не голодуюча. Чому вона повинна приймати непрошену харчову допомогу, тим більше, що харчі ці майже в стадії ’по дорозі на смітник’?
Щаслива Я• 18 декабря 2023
Ответ дляволосатое стекло
Осокорки, видимо. Там и котов на улицах нет!
що, з’їли?
Пусин Кукин• 18 декабря 2023
Ответ дляПростоваля
Скумбрия - это не фасоль. Неужели у вас нет в окружении пенсионеров одиноких или ВПО? Добавьте два яблока и сделайте доброе дело
волосатое стекло• 18 декабря 2023
Ответ дляЩаслива Я
Будет не так трешево!