Kitty75i• 19 декабря 2023

Военные попросили мобилизовать еще 500000. Зеленский

И рядом с этим новое заявление Минобороны «воевать будут те, кому выпала такая судьба»
Тоесть кого успели выловить? Мне после этих заявлений страшно становится, женский учёт видимо уже решенный вопрос
Bransoletka• 19 декабря 2023
Павлюк вже на 0??? Чи йому доля не випала?
автор Krasivaja_ja • 19 декабря 2023
Ответ дляBransoletka
Малуть таким як він, така доля не випадає
Mary-7b23• 19 декабря 2023
Вже кажуть на телеканалах , що гендерна рівність у нас, що жінки ,навіть , більш сміливі ніж чоловіки 😳🤦‍♀️ , всі підуть захищати , і різниці нема, жінка ти , чи чоловік, Батьківщина одна для всіх
автор Krasivaja_ja • 19 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Перша леді хай сходитьна то ж вона і перша
MaBka• 19 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Я не піду, я до військомату навіть не дойду
Пиона• 19 декабря 2023
От як Юля Тимошенко наші ракети Рашці віддала, то тепер нехай йде разом зі своєю сопливою дочкою Женьою, яка сопливі листи мамині із тюрми на сцені читала! Нехай йдуть і йдуть саме на нуль! Он в Кринки на першу лінію!
Piracanta• 19 декабря 2023
Ты смотри, такая честь только простолюдинам выпадает. Судьба злодейка, не иначе.
Lena-Lena12• 19 декабря 2023
Якби депутати, можновладці всіх рівнів та категорій, всіх статей також проходили службу, була б розмова. А так одні захищають та життя віддають, інші «закони приймають», гроші деребанять та кортежами по закордонах їздять. Сумно:-( особливо сюжети Bihos.info та Української правди.., із свіженького, Арахамія неодноразово «позичав» тачку у кримінального авторитета-бізнесмена (з яким дружить багато років), на якого кілька справ заведено… щоб їздити із дружиною закордон у відпустку, і це під час війни, бо він має право… і каже відкрито журналістам, а що не так. Дійсно, що не так? На жаль, ворог користується тим, що влада не за народ… дуже сумно:-(
Piracanta• 19 декабря 2023
Ответ дляMaBka
Туди ніхто не доходить, притягують на аркані.
РыжаяЛиса• 19 декабря 2023
А что на мобилизацию этого количества людей надо потратить 500 миллиардов гривен, это ничего?
Ещё мне новость понравилась, что ВВП страны вырос на 5%😅
РыжаяЛиса• 19 декабря 2023
Кто рука-лицо ставит?
Это цитаты из пресс-конференции президента
автор Krasivaja_ja • 19 декабря 2023
Ответ дляПиона
Слухайте, ну зараз точно не Юля Тимошенко посилає людей на смерть
kris_lynx• 19 декабря 2023
Мы уже собственность государства, бесправные рабы?
Светлана777• 19 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Зачем?Военные сами себе все покупают!Или волонтеры сборы делают. Сейчас вот на нашу бригаду тро с города,которую на левый берег отправили собирают на лекарства и ...мешки!!!!
Вкусныйпончик• 19 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Якщо почнуть мобілізувать жінок примусово, то це знак для росіїї, що осталось нємножко поднажать.
ТатьянаИгоревна• 19 декабря 2023
Прописати в законодавстві всіх країн, що як тільки починається війна, в першу чергу йдуть на фронт родичі, діти, свекри, батьки, свати, брати куми і т.д можновладців. Це ж вони допустили воєнні діє? Вони не попередили на міжнародному рівні бойові дії? То хай першими і розгрібають.
Piracanta• 19 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Та вже думаєш, може краще б вона була президентом. Може б і війни не було б.
Вкусныйпончик• 19 декабря 2023
Ответ дляПиона
Якраз вона з путіним хіхікала, так шо була б при владі, було б все зашибісь, його влаштувала б така влада в Україні.
Piracanta• 19 декабря 2023
Ответ дляТатьянаИгоревна
Вам би фантастичні романи писать))
Lena-Lena12• 19 декабря 2023
Ответ дляПиона
Вони в Еміратах внуків няньчать. Я добре пам‘ятаю свої «темні» 90-ті, коли Юля збагачувалася, мухлюючи з відключенням світла. І як ці «пупсики» - Юля, Порох та Ющ разом зростали у пісочниці Кучми… також пам‘ятаю, хоч і була дитиною. Вона його лагідно кликала на сесіях «шоколадний король». І маєтки Суркіса-Медведчука недалеко від Героїв Дніпра, куди ходили як на екскурсію, до речі, вони і досі на місті, в арешті, але належать власникам… І 95-квартал добре пам‘ятаю. Коли вони були звичайними хлопцями з команди «Запоріжжя-Кривий Ріг-транзит», і їхній «шик» - білі сорочки та шкіряні штани… ех, хто ж знав, що тепер все буде так… Але ніхто із смертних не має права керувати життями інших людей… Гірко за мою країну:-( ворог-сусід, і купа ворогів всередині. Про пані Мар‘яну мовчу, та її шалені ідеї. Зібрати би всі маєтки наших можновладців, всі премії, то одразу би фінансовий стан країни покращився. А то вони про податки та ціни, як в ЄС верещать, а от про прожитковий мінімум як в Нідерландах, Німеччині, Ірландії чомусь мовчать, про пенсії також для пересічних громадян.
Taby• 19 декабря 2023
Ответ дляВкусныйпончик
100%
Впринципе уже и так у неё знаков достаточно
Страшный сон.. только это реальность
Svetlana-7070• 19 декабря 2023
Ответ дляТатьянаИгоревна
Це все лірика.
Ок, давайте пропишемо. Хто з советчіц буде прописувати?
РыжаяЛиса• 19 декабря 2023
Ответ дляСветлана777
А не для обеспечения мобилизованных*
Inno4ka-ya• 19 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Вона зайнята, скумбрію їсть
Поля Дяченко• 19 декабря 2023
Ответ дляLena-Lena12
У них футболки были белые, а не рубашки)))
Mary-7b23• 19 декабря 2023
Короче , надо готовиться всем, особенно у кого добрачное имущество и повторные браки , и совместно нажитое , у
кого есть недвижимое и движимое имущество , счета в банке , рекомендую заранее до мобилизации , написать завещания ( дай Бог вы будете жить 100 лет, но все же ) , что бы проблем потом не было, особенно у кого дети, помните , что если один из супругов умирает , его 1/2 долю наследуют жена/ дети/ пенсионеры или инвалиды родители . У кого дети, пишите завещание именно на детей ( если род пенсионеры , они без завещания все равно имеют долю, но чаще отказываются ) , исключая именно часть супруга из завещания, так как мужчины очень быстро женятся опять , рожают новых детей ( которые тоже потом наследуют часть папы в квартире бывшей семьи) приводят новых дам . Короче позаботьтесь заранее .
РыжаяЛиса• 19 декабря 2023
* а не для обеспечения мобилизованных
Piracanta• 19 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Так это и до войны так было.
alex-3f3c• 19 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
100% жінки вони більш яйценосні ніж чоловіки, взяти наприклад прем´єрку Італії - всі жували соплі, а вона видала базу на рахунок мусульман і нахрен с пляжа, чи наприклад Маргарет Тетчер - яка вона люта була
Венздей Адамс• 19 декабря 2023
Буде массова вагітність, навіть у тих, в кого вже клімакс почався