Горня капучіно• 20 декабря 2023
Хтось отримував посилку з Аліка?
Підкажіть, коди ви робили замовлення, чи були затримки. У мене враження. Що вона ніколи не приїде
Горня капучіно
• 20 декабря 2023
Ответ дляparele
Моя лежала с 4-го декабря в Эстонии без движения, вчера наконец тронулась.
Заказ от 17 ноября.
А я моя в транзиті вже місяць
ротцвеники• 20 декабря 2023
26 ноября получила позавчера Мистом и сегодня с УП пришло оповещение о посылке от 27 ноября
Безлім на все• 20 декабря 2023
Ответ дляparele
Заказ от 17 ноября.
Моя з 04.12 в аеропорті Будапешт
Років зо три тому замовлення приїхало на кілька днів пізніше дати зазначеної в захисті. Я відкрила спір і мені повернули кошти, а потім і саме замовлення прийшло. Термін доставки зазвичай залежить від служби доставки, обраної продавцем. Я хотіла сплатити кошти продавцю, проте виявилося що там шалена комісія. 30 листопада робила замовлення і вже сьогодні піду отримувати
Весёлая морковка• 20 декабря 2023
Ответ дляparele
Заказ от 17 ноября.
Та же история, заказ от 15 ноября, с 4 декабря зависла в Эстонии.
и не двигается. Еще и Укрпочтой прод отправил заказ за 15 баксов. Те, что за 7-8 давно приехали мистом и новой почтой.
Снегопадка• 20 декабря 2023
Нещодавно отримувала. І міст і нова пошта. Зараз їде ще новою поштою. Дивлюсь, що вже обирають багато доставки новою. Бо укр.дуже довго йде...