Затишне кубло• 23 декабря 2023

Покажіть свої холодильники перед святом

Не заздріть тьоті• 23 декабря 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Удалено администрацией...

Любимка-анонимка• 23 декабря 2023
Ответ дляМалая еще та
Є.
Сину 13, дочці 3.
Пояснила, що зараз війна в свята не буде, бо поки нас вбивають , тому немає приводу для святкування.
У Ваших дітей іншого дитинства не буде, їм вже ніколи не буде 3 і 13. Пожалійте їх.
Повірте, не для того хлопці там воюють,щоб Ви свідомо забирали у них це відчуття дитинства. Ніхто не каже влаштовувати танці, але тихе домашнє свято потрібен кожним дітям.
Я нещодавно племіннику вперше ввімкнула Гаррі Поттера, у дитини з´явилось таке відчуття казки, що він взяв мене за руку і каже:’Кать,ходімо чарівну паличку купимо,щоб всі бажання здійснювала’. Це ж дітки ще..
Щира українка• 23 декабря 2023
Ответ дляМалая еще та
Які свята, який холодильник?! Ви з іншої планети??? Війна, люди гинуть, хлопці на межі, а людям свята ....
Один плаче- другий скаче

Не святкуватимемо взагалі.
Потім, після війни.
А в 14 году вы праздновали? Я сидела ревела на кухне съемной квартиры, потому что все осталось дома, но вытерла слезы и сопли и ради трехлетнего ребенка купила ёлку и нарядила дешёвыми игрушками. И улыбалась, и праздновала. И сейчас буду. Потому что некогда больше жизнь ставить на паузу. Она может закончиться в любой момент
Панна Кота• 23 декабря 2023
Ответ дляМалая еще та
Є.
Сину 13, дочці 3.
Мої діти теж знають, що зараз війна. Але на НР обов´язково щось отримають. Не такі подарунки як завжди були, трохи менше , але все ж таки.
Ніхто не збирає компанії, ніяких гульок. Але діти чекають якогось чуда хоча б в Новий рік , чи Різдво, чи на День народження.
Я Вас не засуджую. Але треба мабуть трохи передивитися своє ставлення. Дітям потрібні такі дрібниці.
Мої в цьому році просто ялинки малюють кожному, бабусі, дідусю, друзям. Не айфони звісно, але теж приємно.
Якась крапля добра має бути в такі роки.
Панна Кота• 23 декабря 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
А ви спробуйте. Будь яке мясо яке запікать будете великим куском курка, качка, ошийок, антрикот, биток і тд перез запіканням на добу замочити в сольовому розчині. На 1 л води 50 гр солі, лавровий лист і перець горошок. За добу м´ясо бере стільки солі, скільки треба і дуже ніжне стає. Потім в день запікання просто дістаєте, обтираєте серветками і намазуєте приправами вже без солі на годинку..і в духовку. Дуже класну колись рекомендацію отримала і завжди використовую
Клас! Спробую! Дякую!
А запікати потім без фольги , без рукава? Чи будь-як ?
Не заздріть тьоті• 23 декабря 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
А хто квже, що це будуть гульки, танці і пісні, бухло? Звичайна вечеря з батьками..чи вже зустрічаться з рідними не можна?
Не можна. Ви що, бо якась Маня з форуму скаже, що так не можна, війна ж.
Панна Кота• 23 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
То точно! В 14-му сиділи з майже пустим холодильником, але теж дістали ялинку і декілька кульок дешевих) Пам´ятаю навіть сама в ту ніч загадувала бажання на ту ялинку )
СкрипяСердцем• 23 декабря 2023
Ответ дляПанна Кота
Клас! Спробую! Дякую!
Будь як. Я в рукаві завжди на середній температурі 170 градусів 2-4 год, залежності від м´яса. Курка то швидко запечеться, натру спеціями з гірчицею і соєвим соусом змішаю, трішки цедри дам для пікантності. За 20 хв до готовності дістану і на сітку покладу, а внизу картоплю, щоб туди покапала в картоплю і зарум´янилась з обох сторін
Да, я блондинка!• 23 декабря 2023
Ну шо показывать,зожницы заклюют.
У меня там пять пакетов мазика бо акция в АТБ и три дня рождения в январе кроме рождества и НГ

СкокоМнеДадите• 23 декабря 2023
Так до праздника ещё неделя, пока ничего не покупала кроме горошка на оливье 🤷
МояХатаЗкраю• 23 декабря 2023
Ответ дляПешеходик
Мой
Ви вже друга пані з тією капустою на фото. Я сьогодні її бачила в Лідлі, але бляха там відро прям… Вона реально смачна?
Панна Кота• 23 декабря 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Божечки, аж слинка потекла! 😆
Дякую! Буду пробувати
Панна Кота• 23 декабря 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Різдво... )
Рожки-да-ножки• 23 декабря 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Удалено администрацией...
Поторописька• 23 декабря 2023
Ответ дляМалая еще та
Є.
Сину 13, дочці 3.
Если бы я так почти 10 лет своим детям говорила, они бы и детства не увидели.
МояХатаЗкраю• 23 декабря 2023
Ответ дляПанна Кота
В нас цей рік такий, немає ні ялинки, ні іграшок. Думаю, як дожити.. Але головне, що живі. Здоровʼя вам та мирного неба в новому році 💕
Не заздріть тьоті• 23 декабря 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Удалено администрацией...
Айболитная• 23 декабря 2023
Я нарешті свій повністю вимила, включаючи морозилку. Це вже свято.
Любимка-анонимка• 23 декабря 2023
Немає там особливо що показувати( та і лінь вставати фотографувати). Там казан цілий котлет( сьогодні весь вечір смажила), медовик, 3-літрова банка капусти(якраз сьогодні проквасилась), сьогодні в магазині по акції купила ще дві банки маслин,2 банки горошку,2 банки кукурудзи. Все)

Рожки-да-ножки• 23 декабря 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Удалено администрацией...
Отстаньте от меня, блаженная.
автор Затишне кубло • 23 декабря 2023
Ответ дляПешеходик
Нет. Еле сдыхалась ее. Уже видеть не можем.
Больше никогда не куплю это ведро.

И ели, и бигос делала от отчаянья и вот вареников с капустой налепили на святвечер.

Я её ещё несколько лет видеть не смогу.
У меня пол ведра осталось, завтра потушу с черносливом
Малая Налегке• 23 декабря 2023
Даже яйца закончились((( все деньги уходят на лечение рук(( настроение вообще не праздничное((
Цукрові вишні• 23 декабря 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Ось мій
Польща)
Санта Барбара• 23 декабря 2023
В мене практично пустий, завтра їду до мамулі з дітьми 🙂
язззззь!!!• 23 декабря 2023
Ответ дляЗатишне кубло
По акции за 6 злотых в ашане
мне до ашана далеко
чета меня клинит на этот творог, потому что рядом стоит в 2 раза дешевле :)) и когда того, что дешевле нет меня разрывают страдания покупать президент :)) хотя к ценам я не чувствительна
автор Затишне кубло • 23 декабря 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
На смак точно така сама як в літрових відеречках
Трохи кислувата на мій смак, але діти їдять
Міс Всесвіт• 23 декабря 2023
автор Затишне кубло • 23 декабря 2023
Ответ дляязззззь!!!
мне до ашана далеко
Видела его сегодня в левиатане за 9
Кіма кепка• 23 декабря 2023
Ответ дляКрасота неземная
Дивує, що люди які виїхали, сидять на укр.сайтах...
Вы здоровы?а где им сидеть?????
Пешеходик• 23 декабря 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Нет. И не берите. Это жесть. Не представляю как можно столько съесть.