Дівчатка, можливо в когось була така ситуація. Купувала два костюми в магазині, але повернувшись додому побачила, що одну кофту мені на касі не поклали в пакет, хоча вона є в чеку і за неі сплачено. На касі було два касири і в одного з них моя кофта залишилась в руках ( це я зрозуміла вже зараз аналізуючи і прокручуючи цей момент в голові). Завтра думаю знову іхати в магазин. Як думаєте віддадуть мені кофту?
И_В_офигительных_штанах• 24 декабря 2023
Моїй родичці якось віддали айфон новий за 1500 у.о. Знайшли у роздягальні і він її чекав у касира. Думаю, що нормальних людей більше і віддадуть
Эт вернячОк• 24 декабря 2023
Ответ дляira_orel
Та це магазин Адідас в Скай молі. Там напевне камери є.
Ну это же не базар, должны отдать
Докладальниця• 24 декабря 2023
Возможно кассиры уже и сами заметили вашу кофту и отложили. Сьездите и спросите. Бывает всякое, человеческий фактор, можно затупить или забыть. Я просто работаю на кассе и были разные ситуации, которые я создавала непреднамеренно. Всегда в таком случае, извиняюсь и стараюсь исправить ситуацию.
ЯблокоРаздора• 24 декабря 2023
Странно, а почему кассир вам не положила вещь в пакет?Она заснула или что?
Техпаспорт на медузу• 25 декабря 2023
Ответ дляira_orel
Повернуть. Я дитину в аптеку посилала, їй дали одну упаковку замість двох, помітила я через 5 днів. Чека не було, але оплата картою. Все по камерам знайшли і віддали.
Бабо-лебідка• 25 декабря 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Ну это же не базар, должны отдать
А на базаре что одни барыги? Там тоже есть честные люди, которые отдадут забытую вещь.
Сплюшка• 25 декабря 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Нам так тоже новый телефон дочери отдали, еще и с кредиткой под чехлом.
Куплю орехи• 25 декабря 2023
Йдіть завтра, мають повернути. Один раз чоловік в ікеї за столом забув свій телефон з карткою в чохлі, но його на оголошували і на касі чекали, а брату якось не додали в касі банка 10 тис, то теж чекали і були раді що ми відгукнулись що то ми і сильно вибачались.
Эт вернячОк• 25 декабря 2023
Ответ дляБабо-лебідка
честные может и есть, а камер нет