Конотопська відьма• 25 декабря 2023

Коли вашим батьки святкують Різдво?

Мої якісь непробівні, тупо ігнорять вітання, кажуть що у них 7го. Навіть не знаю як мені себе поводити 7го, і сваритися не хочу і ця дич вже притомила.
Тільки мої такі чи ти кому 60+ майже всі такі?
Результат:
вже голосів: 210
107 (50.95%) Ні, 25.12
75 (35.71%) Також 7.01
28 (13.33%) Результати, не святкують взага
Onyx83• 25 декабря 2023
Та хватит уже, а?

автор Конотопська відьма • 25 декабря 2023
Ответ дляOnyx83
Та хватит уже, а?
Ні
Ms. Iphone• 25 декабря 2023
Какая дичь? Вы первый раз 25 празднуете и все уже, 7 дичь?
7 празднуем, но наша церковь не переходила
Мальчижка• 25 декабря 2023
Вони євреї
Onyx83• 25 декабря 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Ні
Удалено администрацией...
осень харашо• 25 декабря 2023
Мне кажется большинство пенсионеров всю жизнь были атеистами. Праздновали НГ, а не Рождество. Во всяком случае в крупных городах.
Не вмію заміряти• 25 декабря 2023
24.12 Святвечір
25.12 Різдво Христове
На границе• 25 декабря 2023
Мої сьогодні святкували у мене в гостях. Добре, що всі живі і здорові, і є привід зібратися, поки є можливість і бажання
Тюрюнь_Тюнь• 25 декабря 2023
А, не дочитала, я сама 60+, не праздновала никогда. Родители тоже и даже бабушки. Но если бы праздновала, то конечно 7го.

ШанельКуКу• 25 декабря 2023
Моїм батькам по 68 років. Мама сама нас на вчора запросила на Святвечір. Батьки чоловіка ніколи по факту не святкували, але вчора були раді куті та колядкам онуків. Як завжди дали дітям «пʼятака»
Шкварочка• 25 декабря 2023
Мы празднуем Хануку.
Ответ дляOnyx83
Удалено администрацией...
Завжди можна не заходити та не дратуватись, чи ви мазохист
Мизимец• 25 декабря 2023
В чоловіка бабуся така) їй біля 80)
Відірву та викину• 25 декабря 2023
Моя мама сама запропонувала в минулому році, бо її бабуся (вона з західної України), казала, що до советів різдво завжди було 25 грудня (православні).
Гореотума• 25 декабря 2023
Колена на роботі дуже віруюча, завжди постує в церкву ходить, сказала що буде 7
Лукава_Кiшка• 25 декабря 2023
Всі мої родичі легко перейшли
Окрім тітки - вона дуже набожна і проти змін
Тюрюнь_Тюнь• 25 декабря 2023
Вы еще спросите, тут часть католиков, естественно у них 25го и было))
когдадеЦкие• 25 декабря 2023
7 у нас, мы не меняем праздники по указке свыше и вообще пугают такие люди, которые по велению сверху могут всё перекроить в себе, завтра скажут от родственников отказаться, откажитесь?
Если не хотите быть как соседи, то идите до конца, меняйте цвет кожи, цвет глаз, отказывайтесь от отчеств, от кириллицы, а то это двойные стандарты.
Ну шо не так?• 25 декабря 2023
З минулого року перейшли на новий календар, 67 років батькам.

Onyx83• 25 декабря 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Удалено администрацией...
ОхиИВздохи• 25 декабря 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Так его 7 когда то и начали праздновать по велению сверху)))
Сумчатая кошка• 25 декабря 2023
Мої 6, як і їх батьки. Ми ходили вчора до куми на вечерю, вона попросила. Не відчуваю поки що різдвяного духу. Можливо через дощ, можливо настрій такий ( чоловік далеко і в небезпеці), можливо внутрішній супротив проти змін.
Пушкининиана• 25 декабря 2023
Не святкують
Налогообложу• 25 декабря 2023
Мне 42 и Рождество празднуем 7. На стадо не обращаем внимания.
Подмигашка• 25 декабря 2023
Ответ длякогдадеЦкие
А по чьему велению Вы 7 празднуете?
ОхиИВздохи• 25 декабря 2023
Мне так нравятся эти «думающие» головой, не ведущиеся на веление сверху и на указку)
Сумчатая кошка• 25 декабря 2023
Ответ дляОхиИВздохи
І чим ми зараз краще? Як верхівка закомандувала, так і святкуємо?
Лукава_Кiшка• 25 декабря 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Большинсиво моих родственников перешли не по указае. Просто это сошлось с их мнением

Мне к примеру, с детства было удивительно, как это рождество празднуют после нового года, если отсчёт лет от рождества Христова.
Логичнее сначала Рождество, потом НГ

Теперь все ок
ОхиИВздохи• 25 декабря 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Как минимум, дебильные аргументы не приводим.
Сумчатая кошка• 25 декабря 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка

Логичнее сначала Рождество, потом НГ

Теперь все ок
А з другого боку - хто забороняв до сих пір вечеряти 24? У мене співробітники, польські католики - завжди вечеряли 24 і ніхто їх не зумів і не вбив. Оце дійсно була їх думка і бачення.