Тюрюнь_Тюнь• 26 декабря 2023
Ну чому? Чому покупцям так важко поставити додаток НП?
Щоб не задовбувати продавця - скинути йому ТТН?
Покупцю поставити цей додаток 1 хв. раз і назавжди, а нам, продавцям пів-години треба вишукувати серед всіх посилок іменно цю божествену для богині
Шалена красуня• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
я вище відповідала на це питання
Ну вы же можете уже после отправки курьером посылок смотреть в бизнес-кабинете кому какая ТТН едет и сбросить их людям, а не копаться в чеках. Доступ к кабинету вам - это же плевое дело.
Тюрюнь_Тюнь
• 26 декабря 2023
Ответ дляШалена красуня
немає доступу
Підмітайло• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
нікому мозг не виношу, не видумуйте. Просто їм відповідаю пів-дня або цілу добу.
Якщо я створила тему, це не означає, що я покупцям істерики закатую, не фантазуйте
Пропишите в правилах вашего магазина. Номер ттн на следующий день после отправки. Ну или какое то другое удобное вам время. Вы же видите, что большая часть покупателей требует ттн
Шалена красуня• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
немає доступу
Запросите и не перекладывайте свою проблему на покупателей.
Тюрюнь_Тюнь
• 26 декабря 2023
Ответ дляПідмітайло
так і зроблю.
Щоб швидко не чекали
Підмітайло• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
немає доступу
Так пусть вопросом отправки ттн занимается тот, у кого есть доступ - это же логично. Либо доступ дают вам.
Підмітайло• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
так і зроблю.
Щоб швидко не чекали
Вообще оптимальный вариант вам написали - формировать посылки в кабинете, до отправки. Это как то странно смотреть номерки по фото от курьера, в то время когда есть кабинет.
Тюрюнь_Тюнь
• 26 декабря 2023
Ответ дляТоптунша
Я ж кажу - одразу пишіть, що людям без додатку Нп не продаєте
вже такі коментарі були, не повторюйтесь.
Не варіант
Топтунша• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Не варіант
Повторюсь ще раз - одразу пишіть, якщо для вас це так важливо))))
Підмітайло• 26 декабря 2023
Ответ дляТоптунша
Автор не хозяин, насколько я понимаю, и не решает, кому что она продает или не продает. Просто на нее повесили обязанности по отправке ттн, а доступ в кабинет ей не дали.
Топтунша• 26 декабря 2023
Ответ дляПідмітайло
Так це треба обговорювати з керівництвом, а не покупців звинувачувати, що їм щось «влом»
Вакцениро Вона• 26 декабря 2023
Ответ длякультУра
Ну так и продавец отправил товар. Поставьте приложение и смотрите на здоровье, во сколько создана накладная, когда приложение принесли на почту, когда она уехала из города, когда приехала в ваш город, когда забрал курьер и во сколько прибудет на отделение вплоть до минуты. Чудесное развлечение. Что еще надо?
Ви та жіночка, що продавала шапочку?
Вам телефонограмма• 26 декабря 2023
Почему я должна смотреть на кучу посылок в приложении и пытаться понять, какая из них от вас и есть ли она там вообще?
Вам телефонограмма• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
кур´єр вивозить зі складу коробки різних розмірів, я там не знаходжусь, я не знаю їх габарити, а також скільки місць. В мене тільки 1 Ска. Недостатньо даних, щоб створювати накладні
чушь
накладная создается на минимальный вес/объем, а потом просто редактируется оператором на почте
Карамбулкул• 26 декабря 2023
Застосунок не завжди підтягує ТТН, вже не один раз таке було .
А от повідомлення від продавців з номером ТТН і приємними побажаннями - завжди залишає приємний присмак після покупки)
культУра• 26 декабря 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Ви та жіночка, що продавала шапочку?
Фапочку.
Пешеходик• 26 декабря 2023
а я тих покупців, що не мають додатку, і ніколи не просить ттн, бо його потім нп присилає)
УраганнаЯ• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
кур´єр скидує фото.
Ті фотки листаю, таращусь, тому мені дивно, що в наш час у людей немає додатка НП.
Ну уже в інопланетян вони навіть є.
Мені ще вручну вбивати ті номера в ексель?
Я копійки на цих замовленях заробляю.
Не збираюсь цього робити
Ну уже в інопланетян вони навіть є.
Я копійки на цих замовленях заробляю.
Не збираюсь цього робити
Яким чином ви виправляєте помилки кур´єра? В кабінеті це пара кліків. В паперовому - дозвон на гарячу лінію, що може зайняти чимало часу.
В кабінеті не потрібен ексель.
Получається, у вас самої нема, але від покупців ви вимагаєте? Ну хай кур´ер поставить і дасть вам спільний доступ.
Уявіть, загубив ттн. Чи в лікарню попав. Чи загуляв. Що тоді робити?
В кабінеті не потрібен ексель.
УраганнаЯ• 27 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Це недоработка вашого керівництва. Абсолютно не складно прописати вагу і розміри кожного тмц. І навіть якщо буде похибка, нова пошта потім перерахує. На формування ттн це не впливає.
Навчіть склад оформляти ттн - зібрав, зважив, зробив сам чи написав вам габарити. Зробили ттн, друканули наклейки і реєстр , і хай собі їде. Це спрощує процес і час знаходження курєра на НП.
УраганнаЯ• 27 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
я не власник фірми, я нічого не зміню в цій схемі. Я лиш дивуюсь, що у людей немає додатку НП.
Я не зміню ні націнки, ні кур’єра звільнити не можу, бо він такий, і йому довіряють товар і гроші.
Накладні створити не можу, бо виробництво по іншій локації, не бачу габарити, кількість місць. І взагалі в мене немає доступу до кабінету НП
Тобто вас страшно підняти питання оптимізації процесів з керівництвом і ви вирішили тут обісрати покупців?
Тюрюнь_Тюнь
• 27 декабря 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Я нічого не зміню, бо я не власник, і не збираюсь ці клопоти взвалювати на себе, це не мій тягар.
І нікого не ’обсираю’, як ви виразились.
Я просто дивуюсь, чому в 21 ст. сервісами кур´єрської служби клієнти користуються, а якийсь додаток встановити не можуть і, замість цього, чекають інформацію катастрофічно довго. Тобто самі покупці собі ж гірше роблять, обходячи таку дрібничку.
Це як слухати музику, користуючись бабінним магнітофоном.
УраганнаЯ• 28 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Так і ви не можете. Чи не хочете. Це до першого випадку загубленої/зіпсованої посилки. Але мабуть ви торгуєте чимось дешевим і тому не переймаєтесь.
Спішу - перекидаюсь• 28 декабря 2023
Автор темы, ну зачем так резко. Покупатели наш хлеб, стараюсь в основном хорошо относиться ко всем, бывают трудные- да...
Но всегда даю ТТН, а помимо номера ещё и фото посылки с биркой в отделении. Иногда + комментарии как запаковано, чтоб не повредили при осмотре и т.д.