Тюрюнь_Тюнь• 26 декабря 2023

Ну чому? Чому покупцям так важко поставити додаток НП?

Щоб не задовбувати продавця - скинути йому ТТН?
Покупцю поставити цей додаток 1 хв. раз і назавжди, а нам, продавцям пів-години треба вишукувати серед всіх посилок іменно цю божествену для богині
ОдинРазНадетое• 26 декабря 2023
Ответ длякультУра
Тогда формируйте ТТН сами, и передавайте ее сами продавцу отправителю. А как иначе контролировать?
Контролювати - це бачити що посилка відправлена та отримана
А формувати ттн це не моя справа
культУра• 26 декабря 2023
Ответ дляПідмітайло
Это ваши проблемы, а не покупателя. Найти товар, деньги, аккаунт и прочее - это ваши дела, меня как покупателя, это вообще не волнует.
Ну так мы и решаем свои проблемы, а вы решайте свои, как покупатель.
Підмітайло• 26 декабря 2023
Ответ длякультУра
Ну так и продавец отправил товар. Поставьте приложение и смотрите на здоровье, во сколько создана накладная, когда приложение принесли на почту, когда она уехала из города, когда приехала в ваш город, когда забрал курьер и во сколько прибудет на отделение вплоть до минуты. Чудесное развлечение. Что еще надо?
Наверное, вам надо еще поклониться и быть безмерно благодарной, что вы потратили свое драгоценное время на закупки, нашли деньги, раскрутили акк и прочее, прочее, прочее. А потом снизошли до покупателя и продали ему свой товар.
Підмітайло• 26 декабря 2023
Ответ длякультУра
Мне удивительно, что есть продавцы с таким подходом.
тогдалия• 26 декабря 2023
А нащо? Все можна на сайті відстежити. Одразу після створення відправлення надходить смс або повідомлення у вайбер з номером. Ще відправник до відділення не дійшов, а номер вже є. І сплатити через сайт. Хіба що на поштомат надсилають, тоді ой, треба таки додаток)
Фляшка на трьох• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Довгий пошук серед багатьох накладних.
Ще й кур´єра шарпаю: ’скинь, скинь, чому ще не скинув?’
Я рідко користуюсь ЕП
Додатків і так багато
А це ще один зайвий, яким майже не користуєшся
Люблю ХОЛОСТЯКА• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
В мене націнка мінімальна.
Копійочна.
Там такий труд не закладений
Якщо це для вас аж такий труд, а не закладено - то підіймайте ціну) І замовлень поменьшає, вам легше буде.
культУра• 26 декабря 2023
Ответ дляПідмітайло
Это очень приятно, если честно. Я часто получаю благодарность от покупателей за свою работу.
Фляшка на трьох• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
’Сразу’ - їх нема.
Аж коли кур´єр відправить.
Так побудована схема давно, ще до мене
Мне приходит номер еще до отправки
Значит как-то можно
Підмітайло• 26 декабря 2023
Ответ длякультУра
Это был сарказм
УраганнаЯ• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
’Сразу’ - їх нема.
Аж коли кур´єр відправить.
Так побудована схема давно, ще до мене
Дурна схема. Ви розумієте, що такі, як ваш кур´єр, і створюють черги на нп? Самі зважили, поміряли, створили, наклеїли . Він прийшов, реєстр просканував, лишив, все.
Більше того, в кабінеті можно копіювати попередні ттн постійних покупців, лише поправляєте габарити і вартість, взагалі хвилина справи.
Через деяку кількість відправок НП буде вам безкоштовно давати наклейки і пакети. Можно взяти в оренду принтер.
Оптимізуйтеся. Невже так важко?
Підмітайло• 26 декабря 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Мне приходит номер еще до отправки
Значит как-то можно
Потому что посылки создаются в кабинете и вы уже видите, что посылка «прямує до вас». Хотя по факту посылка еще у отправителя дома.
культУра• 26 декабря 2023
Покупатели, да это же для вас в первую очередь. Если какая-то ошибка в номере телефона, или не дай бог не в тот город поехала, то в приложении это сразу будет ясно и исправляется моментально.
культУра• 26 декабря 2023
Ответ дляПідмітайло
Это был сарказм
Мне все равно что это было.
Фляшка на трьох• 26 декабря 2023
Ответ дляПідмітайло
Это наверное автору нужно объяснять
Я это поняла, даже редко пользуясь НП
Підмітайло• 26 декабря 2023
Ответ длякультУра
Если ошибка в номере телефона, то я не увижу эту посылку у себя в приложении вообще. Смогу найти только по номеру ттн.
культУра• 26 декабря 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Оптимізуйтеся. Невже так важко?
Пакеты всегда дают бесплатно.
Топтунша• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Поставити додаток НП - це не послуга комусь, це покупець перш за все собі зручність зробить.
Ми в 21 сторіччі живем.
І сервіси НП для цього створені, а не щоб через Камчатку один одному номери повідомляти
Якщо немає памʼяті на телефоні, наприклад? Або взагалі телефон стилю «бабуляфон»?
культУра• 26 декабря 2023
Ответ дляПідмітайло
Правильно, не видите посылку и вот тогда пишете продавцу.
Підмітайло• 26 декабря 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Это наверное автору нужно объяснять
Я это поняла, даже редко пользуясь НП
Я так понимаю, что автор не создает посылки в кабинете, а отправляет курьера на отделение и он там отправляет. Поэтому у нее и нет номеров и их надо где то там искать. Если так и есть, то это неудобно, конечно, по бумажкам искать у кого какой номер.
Топтунша• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ми в 21 сторіччі живем.
І можливо кожному покупцю треба самому вирішувати, що йому зручно, а що - ні?))
Підмітайло• 26 декабря 2023
Ответ длякультУра
Ну да, а вы такая - установи приложение, дура??
культУра• 26 декабря 2023
Ответ дляПідмітайло
Нет, я не такая.
Підмітайло• 26 декабря 2023
Ответ длякультУра
Нет, я не такая.
Ну, это заметно.
УраганнаЯ• 26 декабря 2023
Ответ длякультУра
Ну отчасти да, вам предоставили услугу, за которой стоит громадная работа, вложение денег, сил и времени.
Услугу с +100% и более сверху. И так сложно # скинуть.
УраганнаЯ• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Це довше, ніж покупцю поставити додаток 1 хв.
В мене накладних тьма.
Навіть, якщо покупець спитає номер накладної, я його дуже довго шукаю.
Нехай не ображається і чекає, а що робить 🤷‍♀️
Це ваша проблема, що у вас облік не налаштовано. Та хоч банально в екселі.
Ви серед паперових шукаєте? А якщо помилка в даних, чи загубилася, це не ваші проблеми?
автор Тюрюнь_Тюнь • 26 декабря 2023
Ответ дляТоптунша
ну тоді і продавцю можна відповідати - я Вам відправила. Спіть спокійно, номера не пам´ятаю, це робота нової пошти.
автор Тюрюнь_Тюнь • 26 декабря 2023
Ответ дляУраганнаЯ
кур´єр скидує фото.
Ті фотки листаю, таращусь, тому мені дивно, що в наш час у людей немає додатка НП.
Ну уже в інопланетян вони навіть є.
Мені ще вручну вбивати ті номера в ексель?
Я копійки на цих замовленях заробляю.
Не збираюсь цього робити
Топтунша• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ну то ваша справа)) але сервіс у вас одразу буде «на рівні»))
Топтунша• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я ж кажу - одразу пишіть, що людям без додатку Нп не продаєте