Тюрюнь_Тюнь• 26 декабря 2023

Ну чому? Чому покупцям так важко поставити додаток НП?

Щоб не задовбувати продавця - скинути йому ТТН?
Покупцю поставити цей додаток 1 хв. раз і назавжди, а нам, продавцям пів-години треба вишукувати серед всіх посилок іменно цю божествену для богині
автор Тюрюнь_Тюнь • 26 декабря 2023
Ответ дляТоптунша
Ну то ваша справа)) але сервіс у вас одразу буде «на рівні»))
тобто покупцям поставити додаток НП не судьба?
Влом?
У них телефони на цю функцію заблоковані?
А якщо вони в мене будуть питать - де знаходиться їх посилка - в якому пункті НП?
Я теж повинна їм відповідати? Да?
Топтунша• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Влом?
Я теж повинна їм відповідати? Да?
Як мінімум, не у всіх достатньо памʼяті на телефоні
Як таким бути? Заради вас новий телефон купувати?
Підмітайло• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
кур´єр скидує фото.
Ті фотки листаю, таращусь, тому мені дивно, що в наш час у людей немає додатка НП.
Ну уже в інопланетян вони навіть є.
Мені ще вручну вбивати ті номера в ексель?
Я копійки на цих замовленях заробляю.
Не збираюсь цього робити
Тю. Покупатель должен поставить приложение, а вы не сподобились оптимизироваться и создавать посылки в кабинете????? В 21 веке курьер скидывает вам фото чеков? Конечно, вас бесит искать номерки)))). Создайте себе кабинет и создавайте посылки сидя дома, тогда и учет будет, и номерки ненапряжно отправлять.
А как вы контролируете, все ли отправлено?
автор Тюрюнь_Тюнь • 26 декабря 2023
Ответ дляТоптунша
на сайті НП можна кабінет зареєструвати і продивлятись.
А якщо я на запит ТТН пів-дня буду відповідати?
Покупцю простіше в НП в особистому кабінеті глянути, чи не так?
Топтунша• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Омг
Напишіть повний перелік, що вам винні покупці
Шалена красуня• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Довгий пошук серед багатьох накладних.
Ще й кур´єра шарпаю: ’скинь, скинь, чому ще не скинув?’
А что это у вас за бизнес с курьерами, что вы дергаете его вместо того что бы самой в кабинете видеть свои отправки?
Підмітайло• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Так а вы то почему не создаете посылки в кабинете, а «таращитесь» в фото чеков от курьера?
Топтунша• 26 декабря 2023
Ответ дляПідмітайло
Покупці проконтролюють))
Шалена красуня• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
В мене націнка мінімальна.
Копійочна.
Там такий труд не закладений
Так заложите, в чем проблема?
автор Тюрюнь_Тюнь • 26 декабря 2023
Ответ дляПідмітайло
кур´єр вивозить зі складу коробки різних розмірів, я там не знаходжусь, я не знаю їх габарити, а також скільки місць. В мене тільки 1 Ска. Недостатньо даних, щоб створювати накладні
Підмітайло• 26 декабря 2023
Ответ дляТоптунша
Покупці проконтролюють))
Ну да, продавец же уставший от трудов праведных
Топтунша• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Хіба це проблема покупця?)
Підмітайло• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Создаете кабинет. Создаете отправление. Вбиваете размеры (любые). Тот кто выдает курьеру посылки (кто то же их пакует??) распечатывает ттн и клеит на посылку. Курьер отвозит посылки и просто оставляет их в отделении. При отправке на нп вам пересчитают стоимость исходя из фактического размера.
Не представляю, как можно так работать, курьер, фото чеков - жесть.
автор Тюрюнь_Тюнь • 26 декабря 2023
Ответ дляТоптунша
Хіба це проблема покупця?)
в покупця проблема поставити додаток НП?
Це щось нереальне?
Підмітайло• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Це щось нереальне?
У вас проблема создать посылку в кабинете? Это что то нереальное?
julia-678c• 26 декабря 2023
Ответ длякультУра
Покупатели, да это же для вас в первую очередь. Если какая-то ошибка в номере телефона, или не дай бог не в тот город поехала, то в приложении это сразу будет ясно и исправляется моментально.
Если ошибка в номерн телефона то посылка в приложении не появится
автор Тюрюнь_Тюнь • 26 декабря 2023
Ответ дляПідмітайло
в мене недостатньо даних.
Це раз.
Два - це я на питання покупця скинути ТТН відповідаю пів-дня або день.
Він сам швидше знайде. Чи не так?
Шалена красуня• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Так это проблемы вашего бизнеса в не налаженности процессов и рассинхронизации crm.
Я к примеру клиент которому нужна ТТН. Мне в день едет с десяток посылок, в том числе Сат, деливери или мист. Едут на ФОП с безналичной оплатой, телефон водителя указан, т.к. на него доверка, и водитель не будет ковыряться в кабинете, а тупо забирает все посылки на его номер. И у меня так само нет доступа к кабинету.
автор Тюрюнь_Тюнь • 26 декабря 2023
Ответ дляШалена красуня
я не власник фірми, я нічого не зміню в цій схемі. Я лиш дивуюсь, що у людей немає додатку НП.
Я не зміню ні націнки, ні кур’єра звільнити не можу, бо він такий, і йому довіряють товар і гроші.
Накладні створити не можу, бо виробництво по іншій локації, не бачу габарити, кількість місць. І взагалі в мене немає доступу до кабінету НП
Топтунша• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Це щось нереальне?
Та скільки вам казати - у людей може не вистачати памʼяті, може бути кнопковий телефон
Моя родичка просто видалила додаток, бо він замахав пушами і постійно розлогінювався.
Підмітайло• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
в мене недостатньо даних.
Це раз.
Він сам швидше знайде. Чи не так?
У вас неправильно налажена работа от слова совсем. Вы перекладываете свою ответственность на покупателя. Ему надо посылка - пусть сам и следит?. Это неверный подход. У вас есть причины по которым вы не создаете посылки в кабинете, так и покупатель имеет право на причины не устанавливать приложение.
Представляю, как вашего курьера ненавидят люди в очереди на НП
Топтунша• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
То це ваша робота - скидати накладні, вірно? Якщо ні - озвучте керівництву, нехай наймуть людину, яка буде їх скидати
автор Тюрюнь_Тюнь • 26 декабря 2023
Ответ дляТоптунша
не наймуть.
Дома, поза роботою, не збираюсь цього робити.
В мене особисте життя, я людина, і да, я втомлююсь
Топтунша• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
не наймуть.
А ви і не зобовʼязані. Якщо не встигаєте за робочий час, то два варіанти: або у вас неправильний тайм-менеджмент (типу подруга якось жалілась, що не встигає працювати, бо працює вдома, а там то суп зварити, то підлогу помити), або на вас накидали більше, ніж можливо встигнути.
Тому, якщо у ваші обовʼязки входить скидання накладних, а ви з будь-якої причини це не робите, то це ніяк не має відношення до покупця
julia-678c• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
не наймуть.
Так делайте это на работе
Шалена красуня• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А, так ви просто менеджер которого забебали неудобные клиенты)))
Без злобы, поговорите с руководством, что бы вместе придумать решение, например утром отвечать на следующий день.
Ms. Искренность• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
В мене націнка мінімальна.
Копійочна.
Там такий труд не закладений
так перестаньте заниматься х***ней и не выносите мозг покупателям
автор Тюрюнь_Тюнь • 26 декабря 2023
Ответ дляjulia-678c
Так делайте это на работе
я вище відповідала на це питання
Підмітайло• 26 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
не наймуть.
Ну если вы нанятый работник, то донесите руководству что есть проблема с запросом ттн. Пусть подумаю над оптимизацией, особенно если у вас много отправок в день.
автор Тюрюнь_Тюнь • 26 декабря 2023
Ответ дляMs. Искренность
нікому мозг не виношу, не видумуйте. Просто їм відповідаю пів-дня або цілу добу.
Якщо я створила тему, це не означає, що я покупцям істерики закатую, не фантазуйте