кажуть ,кисню в крові мало,поклали під апарат в реанімації.То говорили,що пневмонія.то що від кесарево таке.То,що це від ковідів,вірусів часто таке.Які прогнози і на що надіятись?
Lilian-nochka• 27 декабря 2023
Сочувствую.но может случится чудо,иногда проносит без последствий для цнс
Lilian-nochka• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Лікарі-стан стабільно важкий.Через 4 години ніби підняли до 90 кисень.Можливо,лякати не хочуть ..Як це так може бути,як все було нормально під час вагітності.
Страшна не вода в легких,на легкие те пофиг,антибиотики и раздышется..страшна гипоксия мозга
woman Warrior• 27 декабря 2023
Ответ длячаревна
Какие то жабы рукалицо влепили, вот нелюди.
По теме не подскажу, пусть малыш будет здоров
это реакция не на тему, а на автора
ожидаемо.
Lilian-nochka• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
По мнению специалистов, с гипоксией рождается около 80% детей.-це таке знайшла.
Вы издеваетесь?)
Lilian-nochka• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Пару минут гипоксии,и органическое поражение цнс,дцп вылезет...свезет еще ,если скомпенсируется(не восстановится,пораженное уже не восстанавливается)
Lilian-nochka• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
дівчинка доношена 2850грам
А чем врачи обьяснили хоть?
Здоров´я дитині 🙏🙏🙏. Слідкуйте за розвитком, основні всі рефлекси, а також мовленням гулінням і т.д. Якщо будуть якісь скарги треба ЕЕГ робити під час сну і дивитися як розвивається мозок. Поки дитинка маленька і вдень спить то це не важко зробити. Можливо знайдіть гарного дитячого невролога, щоб зараз підказав чи треба щось робити і перевіряти. У пологовому можуть недоговорювати, тому не дуже їм вірте
Моя після народження 5 хв не дихала, робили КР, бо у неї почало зникати серцебиття. В дитинстві мала невеликі проблеми по неврології, але не критичні. Зараз їй 20 років, вчиться на іт, малює, танцює. Не без мух, звичайно, але лікарі списують на творчу натуру.
Сподівайтесь на краще, здоров´я вашій дівчинці!
Любимая жена-054f• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
дівчинка доношена 2850грам
Здоров´я вашей малышке)а вам терпения у меня сын первый родился и попал в реанимацию не дышал сам (двухстороннюю пневмонию диагностировали )гипоксия была ,роды естественные
но мы справились 15 дней лечились все хорошо
Сейчас уже в первый класс пошел!
Ответ дляLilian-nochka
Боже ви мене вбили.Лікарі морозяться.Просто морозяться.Читаю ,що якщо швидко зреагували,то може обійтись.Сказали,що узі,сердечко,аналізи добре і що саме стране по заду.Але дитя в реанімації.Вони лякати не хочуть,вони щось скривають
Любимая жена-054f• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Переводитесь в перинатальный центр!!нас держали 3 дня ждали улучшений ,но при роддоме этого не произошло
Ответ дляAly85
Це лікарі винні?Від чого це..
Ответ дляIsidda
дівчинка доношена 2850грам
То це були просто важкі пологи і лікарі, як завжди, тягнули з кесарським? Багато що залежить від того, як довго дитина не дихала. Чим довше, тим гірше, звісно. Дитина доношена, реанімувати легше, але прогнозів щодо ураження нервової системи дати ніхто не зможе.
Ответ дляIsidda
Попытайтесь не упустить грудное молоко, начинайте сцеживать. Оно очень хорошо помогает таким детям.
Ответ дляNatkash