Isidda• 27 декабря 2023

Дівчатка, народилась дитинка і не дихає на повні легені. Воду відкачали

кажуть ,кисню в крові мало,поклали під апарат в реанімації.То говорили,що пневмонія.то що від кесарево таке.То,що це від ковідів,вірусів часто таке.Які прогнози і на що надіятись?
nahaka• 27 декабря 2023
Ответ дляПросто гостья
Ой,нагадали мені ситуацію з моєю меншою... Народилася доношеною,3600,розвивалась згідно всім показникам. Аж раптом з 6 до 7 місяця життя голівка виросла аж на 2 см ( за місяць!) і стала майже 48 см.Це ну дууже багато. Але вона така ’головаста’ з народження була. Педіатр направив до невролога,пішла я до ’хвальоної’ лікарки,прямо світило неврології по відгуках. Вона БЕЗ УЗІ поставила малій діагноз ’Гідроцефалія’ і призначила колоти Актовегін та приймати Діакарб. Я вийшла від неї офігівша,так як знала,що це за препарати ( малий на обліку з СДВГ був,ці препарати йому призначали,але там були прямі показники). У малої ж жодних відхилень чи судорог не було. Вирішила перестрахуватись і записалась до головного дитячого невролога в нашому місті. Запис був через 2 тижні,я дитині жодного лікування не давала. Прийшли ми перед прийомом зробили УЗІ у нього в кабінеті,і одразу до нього. Він почитав назначення хвальоної недолікарки і я вперше почула,як лікар матюкається припацієнтах))) Цитата ’ Блять! Она что-дебилка???Что из этого вы уже давали ребенку и сколько?????’ Кажу ’Нисколько,я ж не сумасшедшая. Я сначала решила перепроверить диагноз и назначние у Вас!’ Як виявилось,до нього зазвичай приходили вже з наслідками від такого ’лікування’. А в малої просто не вистачало кальцію в організмі-ми швидко вирішили це питання і все норм. Зараз вчиться у другому класі,здорова, розвинена і дуже розумна та талановита дитина,найслухняніша у класі Але сама головаста))) У 7 років носить шапки підліткового розміру)))) І нічого,їй це ніяк не заважає)
Можливо,комусь буде цікаво - місто Кривий Ріг,недолікарка,яка мені ледь не угробила дитину- Олена Ніцевич,невролог,який поставив правильний діагноз і врятував дитину від некоректного лікування - Темченко Олег Миколайович. Але це-лише наш досвід,можливо,в когось було геть по іншому.
Але це-історія,яка доказує,що ніколи не можна вірити одному лікарю,треба завжди перестраховуваться і перевірятися у інших лікарів.
Поки не написали місто та ПІБ першого недолікаря, то я думала, що ми в того ж самого були. Але наша переплюнула, бо поставила діагноз ’гідроцефальний синдром’. Ось якраз такого діагнозу і не існує

Просто гостья• 27 декабря 2023
Ответ дляnahaka
О,це в нас така сімейна була,по прописці на нашій дільниці. Ми від неї тікали,роняя тапки))) Ставила діагнози по рекламним буклєтікам від фармкомпаній))) Вони в неї в тєтрадочку були акуратнєнько вклєєні,вона плювала на палець і з розумним виглядом гортала,вишукуючи щось схоже по симптоматиці)))) Наче і молода,років до 30 їй було,але ж тупа,як пробка.
nahaka• 27 декабря 2023
Ответ дляПросто гостья
Капєц
Просто гостья• 27 декабря 2023
Ответ дляnahaka
Капєц
Та не те слово)) У малої роки у 2 з´явились якісь ямочки на нігтиках ( як наперсток вигляд був,як наче хто голкою впадінки поставив). Прийшли до неї,кажу осьо-що це і як від нього позбутись. Вона хватає руку,роздивляється і така ’Ой,а что это??’ Кажу ’Это я у вас спрашиваю,что это? Вы же вроде как врач!’ Вона така ’ Ну это,наверное,чего-то не хватает в организме’. Серьёзно???? Та вы шо? Я до этого и сама додумалась) А чего конкретно не хватает? Ну,не знаю,это надо миллиард анализов сдавать.
В цей же ж день ми перейшли до іншого лікаря))) Який сходу сказав,що знову ж таки того пресловутого кальцію не вистачає) Пропили комплекс і нігтики стали гладкими)))
Нам,бляха,везе на недолікарів))) У нас і доросла така була-пенсіонерам діагнози здалеку ставила,боялась підійти та хоч тиск поміряти,гидувала. Дякувати суслікам,начальство задовбалось приймати на неї скарги та її вигнали)))
nahaka• 27 декабря 2023
Ответ дляПросто гостья
Я щиро вірила, що наші випадки якщо не унікальні, то хоча б рідкі... Але бачу, що ні. На жаль, багато таких лікує і дітей, і дорослих
Просто гостья• 27 декабря 2023
Ответ дляnahaka
Найстрашніше те,що люди звикли довіряти лікарям,і через отаких от НЕДОлікарів гроблять як своє здоров´я,так і дитяче(
nahaka• 27 декабря 2023
Ответ дляПросто гостья
Це факт
Руда Сова• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Вони написали планове кесарево,з першою дитинкою такого не було,а це.навіть уявити не могли.Яка пневмонія,звідки Дитинка лежить не в барокамері,а так під апаратами і на носику щось.І кричала,плакала.
Пусть малышка скорее окрепнет и мама обнимет и покормит свою крошку
Feel good• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Боже ви мене вбили.Лікарі морозяться.Просто морозяться.Читаю ,що якщо швидко зреагували,то може обійтись.Сказали,що узі,сердечко,аналізи добре і що саме стране по заду.Але дитя в реанімації.Вони лякати не хочуть,вони щось скривають
У мене було запалення легень після народження на 7 міс вагітн. при вазі 1.8 кг.
Перші дні нічого не їла.
Прогноз був такий-собі.

Мама-медик (їй дали халат і вона сиділа біля кювеза, впевнена, що це допомогло).

Нервова система не суперкрепка, але якось живу з нею 42 роки. IQ вище середнього.

Здоров´я і швидкого одужання дитинці.

МАМА НИКИТКИ-2• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Лікарі-стан стабільно важкий.Через 4 години ніби підняли до 90 кисень.Можливо,лякати не хочуть ..Як це так може бути,як все було нормально під час вагітності.
Легені не розкрились повністю, чи як?
МАМА НИКИТКИ-2• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Заспокойтесь. Дитинку ж положили під апарат штучного дихання? То ж все нормально буде. Не нервуйте. В мого сина через 5 хв після народження легені назад звернулись. 2 тижні під апаратом і на антибіотиках і місяц в ахмадеті. Он 15 років, здоровий гарний парубок.
І у вас буде все гаразд.
nadia-74• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
дівчинка доношена 2850грам
Молитесь.
Я родилась на 7 м месяце 1600 ,сестра также 1700.Живы,здоровы ,все ок.
nadia-74• 27 декабря 2023
Ответ дляwind-d470
Не маловат ли вес для доношенного ребенка?
У меня сын родился 2750 на 39 й неделе ,маленький очень.
За месяц 1кг набрал потом.
Я-Тетянка• 27 декабря 2023
Узі мозку зробити обов´язково-нейросонограмма
Olyna25• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
По мнению специалистов, с гипоксией рождается около 80% детей.-це таке знайшла.
В реанімації всім батькам так говорять, «моліться, у вас все погано».
Говорю з власного досвіду, маю недоношену донечку і з гіпоксією і з крововиливами і з запаленням всіх органів. Дякувати Богові сьогодні на новорічний ранок збираю свою красуню🥰
frolik• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Навіщо їм приховувати? Ви розмовляли з зав. реанімацією? Мають пускати в реанімацію, в Києві так точно пускають.
Naytli• 27 декабря 2023
Ответ дляAly85
Можливо ЕЕГ роблять в пологовому, але скоріш за все не роблять, я не знаю. Вас випишуть з пологового або переведуть у дитячу якусь лікарню. Просто у пологовому можуть сказати, що все вже добре і батьки не будуть пильнувати. Тому треба щоб був гарний лікар хто підкаже що треба робити. Тобто у найближчі тижні-місяці.
Не роблять, автор, якщо у вас гарна команда вам у виписці все напишуть.
Вам треба буде обов’язково нагляд невролога,спочатку раз на місяць, потім за потребою.
Кабінет катамнезу з гарним неонатологом. Ваша задача зберегти ГВ. Притомний навролог або навіть неонатолог направлять вашу дитину і на ЕЕГ і до інших спеціалістів, в яких побачить потребу. Вам треба буде перевірити зір, бо якщо дитина лежить під киснем, там може зʼявитися ретинопатія, і ось це можуть перевірити в пологовому.
Naytli• 27 декабря 2023
Ответ дляOlyna25
Не правда, мені казали вірити в свою дитину, все буде добре, дитячий організм сильний, лікарі знають свою роботу. Мені реально, ніхто такого не казав.
Леонка25• 27 декабря 2023
Кардіолог дивився

tanya_217• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Правду ви дізнаєтеся, коли в хорошій платній клініці зробите узі головного мозку дитини через роднічок.
Це абсолютно безпечний спосіб поки кістки не закрилися і все видно але!!! потрібно хороше обладнання і хороший лікар. Поліклініки, пологові це погане обладнання, добробут так собі лікарі(може повезе, а може ні), точно якісно в Оберіг (Київ) але є ще купа приватних клінік з хорошими спеціалістами.
Обов´язково узі мозку і серця.
tanya_217• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
дякую
Щоб невролог щось сказала це підуть місяці спостережень, а щоб знати що є зараз і прогноз це узі мозку.
Воно показує чи є дефекти мозку, чи є крововилив у мозок, чи є надлишок рідини в порожнинах мозку і т.д.
Всі проблеми, які вилазять потім видно на узі на початку, але люди тормозять його роботи зразу з пологового, а потім закриваються кістки і уже те саме можна глянути лише по МРТ.
ЧупакабраЗеБест• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
чо то вам наделали...вот скажите:
до родов плод был здоровым, сердцебинеие было в норме, кровоток в норме.
это во время родов чтото случилось..
ЧупакабраЗеБест• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
В реанімацію не пускають
всмысле????вы не в Украине?
даже закон есть: обязаны пускать мать и отца!
космея• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Дай боже, все буде добре!
Мій був біло -синьо-фіолетовий, не кричав, три тижні в реанімації був. А зараз все добре, в січні 29 буде.
ЧупакабраЗеБест• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
они всегда отмалчиваются.
но делают все чт о надо по протоколу.
от вас не зависит ничего.

в детских реанимациях самые высокие требования.
sky-labs• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Це лікарі винні?Від чого це..
Проблемы из-за матери 99,9%
Мила 26• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Про пару минут гипоксии и неизбежные последствия - неправда, мозг новорожденного ребёнка ещё не настолько чувствительный. Тем более, что он дышит и он получает помощь.
Вам сказали, что самое страшное позади, что ещё вам могут сейчас сказать? Что выпишем через 5 дней? Они не морозятся, а не хотят делать преждевременных прогнозов. Врачи, как не странно, очень суеверны бывают)
Самое главное сделано, теперь надо какое-то время на восстановление. Вашему малышу оказывают помощь и у них всё получится!
А вам - верить, что всё будет хорошо! Новорожденные выкарабкиваются довольно благополучно и из более критичных ситуаций. Я сама из таких детей
sky-labs• 27 декабря 2023
Ответ дляМила 26
В случае пневмонии мозг поражается той же причиной, что вызвала пневмонию.
Мила 26• 27 декабря 2023
Ответ дляsky-labs
Конечно, поражается, но я хотела сказать, что необязательно эти поражения вызывают трагичные последствия, как автору выше уверенно заявили
автор Isidda • 27 декабря 2023
Дякую Сказала лікар,сьогодні підберуть антибіотик,стан задовільний,3-4 дні і додому.І що добре,що дитина без кисню мало пробула.І то,не зовсім без кисню,вона дихала,але не наповні легені.,лікарі підняли до 90 кисень в крові.Слава Богу!Уже самі неврологу потім покажем,підстрахуємся.Вагітність була з ковідами цими чортовими і ще віруси ,але лікування вдома.