кажуть ,кисню в крові мало,поклали під апарат в реанімації.То говорили,що пневмонія.то що від кесарево таке.То,що це від ковідів,вірусів часто таке.Які прогнози і на що надіятись?
Ответ дляПросто гостья
Ой,нагадали мені ситуацію з моєю меншою... Народилася доношеною,3600,розвивалась згідно всім показникам. Аж раптом з 6 до 7 місяця життя голівка виросла аж на 2 см ( за місяць!) і стала майже 48 см.Це ну дууже багато. Але вона така ’головаста’ з народження була. Педіатр направив до невролога,пішла я до ’хвальоної’ лікарки,прямо світило неврології по відгуках. Вона БЕЗ УЗІ поставила малій діагноз ’Гідроцефалія’ і призначила колоти Актовегін та приймати Діакарб. Я вийшла від неї офігівша,так як знала,що це за препарати ( малий на обліку з СДВГ був,ці препарати йому призначали,але там були прямі показники). У малої ж жодних відхилень чи судорог не було. Вирішила перестрахуватись і записалась до головного дитячого невролога в нашому місті. Запис був через 2 тижні,я дитині жодного лікування не давала. Прийшли ми перед прийомом зробили УЗІ у нього в кабінеті,і одразу до нього. Він почитав назначення хвальоної недолікарки і я вперше почула,як лікар матюкається припацієнтах))) Цитата ’ Блять! Она что-дебилка???Что из этого вы уже давали ребенку и сколько?????’ Кажу ’Нисколько,я ж не сумасшедшая. Я сначала решила перепроверить диагноз и назначние у Вас!’ Як виявилось,до нього зазвичай приходили вже з наслідками від такого ’лікування’. А в малої просто не вистачало кальцію в організмі-ми швидко вирішили це питання і все норм. Зараз вчиться у другому класі,здорова, розвинена і дуже розумна та талановита дитина,найслухняніша у класі
Але сама головаста))) У 7 років носить шапки підліткового розміру)))) І нічого,їй це ніяк не заважає)
Можливо,комусь буде цікаво - місто Кривий Ріг,недолікарка,яка мені ледь не угробила дитину- Олена Ніцевич,невролог,який поставив правильний діагноз і врятував дитину від некоректного лікування - Темченко Олег Миколайович. Але це-лише наш досвід,можливо,в когось було геть по іншому.
Але це-історія,яка доказує,що ніколи не можна вірити одному лікарю,треба завжди перестраховуваться і перевірятися у інших лікарів.
Але сама головаста))) У 7 років носить шапки підліткового розміру)))) І нічого,їй це ніяк не заважає) Можливо,комусь буде цікаво - місто Кривий Ріг,недолікарка,яка мені ледь не угробила дитину- Олена Ніцевич,невролог,який поставив правильний діагноз і врятував дитину від некоректного лікування - Темченко Олег Миколайович. Але це-лише наш досвід,можливо,в когось було геть по іншому.
Поки не написали місто та ПІБ першого недолікаря, то я думала, що ми в того ж самого були. Але наша переплюнула, бо поставила діагноз ’гідроцефальний синдром’. Ось якраз такого діагнозу і не існує
Просто гостья• 27 декабря 2023
Ответ дляnahaka
О,це в нас така сімейна була,по прописці на нашій дільниці. Ми від неї тікали,роняя тапки))) Ставила діагнози по рекламним буклєтікам від фармкомпаній))) Вони в неї в тєтрадочку були акуратнєнько вклєєні,вона плювала на палець і з розумним виглядом гортала,вишукуючи щось схоже по симптоматиці)))) Наче і молода,років до 30 їй було,але ж тупа,як пробка.
Ответ дляПросто гостья
Капєц
Просто гостья• 27 декабря 2023
Ответ дляnahaka
Капєц
Та не те слово)) У малої роки у 2 з´явились якісь ямочки на нігтиках ( як наперсток вигляд був,як наче хто голкою впадінки поставив). Прийшли до неї,кажу осьо-що це і як від нього позбутись. Вона хватає руку,роздивляється і така ’Ой,а что это??’ Кажу ’Это я у вас спрашиваю,что это? Вы же вроде как врач!’ Вона така ’ Ну это,наверное,чего-то не хватает в организме’. Серьёзно???? Та вы шо? Я до этого и сама додумалась) А чего конкретно не хватает? Ну,не знаю,это надо миллиард анализов сдавать.
В цей же ж день ми перейшли до іншого лікаря))) Який сходу сказав,що знову ж таки того пресловутого кальцію не вистачає) Пропили комплекс і нігтики стали гладкими)))
Нам,бляха,везе на недолікарів))) У нас і доросла така була-пенсіонерам діагнози здалеку ставила,боялась підійти та хоч тиск поміряти,гидувала. Дякувати суслікам,начальство задовбалось приймати на неї скарги та її вигнали)))
Ответ дляПросто гостья
Я щиро вірила, що наші випадки якщо не унікальні, то хоча б рідкі... Але бачу, що ні. На жаль, багато таких лікує і дітей, і дорослих
Просто гостья• 27 декабря 2023
Ответ дляnahaka
Найстрашніше те,що люди звикли довіряти лікарям,і через отаких от НЕДОлікарів гроблять як своє здоров´я,так і дитяче(
Ответ дляIsidda
Вони написали планове кесарево,з першою дитинкою такого не було,а це.навіть уявити не могли.Яка пневмонія,звідки Дитинка лежить не в барокамері,а так під апаратами і на носику щось.І кричала,плакала.
Пусть малышка скорее окрепнет и мама обнимет и покормит свою крошку
Ответ дляIsidda
Боже ви мене вбили.Лікарі морозяться.Просто морозяться.Читаю ,що якщо швидко зреагували,то може обійтись.Сказали,що узі,сердечко,аналізи добре і що саме стране по заду.Але дитя в реанімації.Вони лякати не хочуть,вони щось скривають
У мене було запалення легень після народження на 7 міс вагітн. при вазі 1.8 кг.
Перші дні нічого не їла.
Прогноз був такий-собі.
Мама-медик (їй дали халат і вона сиділа біля кювеза, впевнена, що це допомогло).
Нервова система не суперкрепка, але якось живу з нею 42 роки. IQ вище середнього.
Здоров´я і швидкого одужання дитинці.
Перші дні нічого не їла.
Прогноз був такий-собі.
Здоров´я і швидкого одужання дитинці.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Лікарі-стан стабільно важкий.Через 4 години ніби підняли до 90 кисень.Можливо,лякати не хочуть ..Як це так може бути,як все було нормально під час вагітності.
Легені не розкрились повністю, чи як?
МАМА НИКИТКИ-2• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Заспокойтесь. Дитинку ж положили під апарат штучного дихання? То ж все нормально буде. Не нервуйте. В мого сина через 5 хв після народження легені назад звернулись. 2 тижні під апаратом і на антибіотиках і місяц в ахмадеті. Он 15 років, здоровий гарний парубок.
І у вас буде все гаразд.
Ответ дляIsidda
По мнению специалистов, с гипоксией рождается около 80% детей.-це таке знайшла.
В реанімації всім батькам так говорять, «моліться, у вас все погано».
Говорю з власного досвіду, маю недоношену донечку і з гіпоксією і з крововиливами і з запаленням всіх органів. Дякувати Богові сьогодні на новорічний ранок збираю свою красуню🥰
Ответ дляIsidda
Навіщо їм приховувати? Ви розмовляли з зав. реанімацією? Мають пускати в реанімацію, в Києві так точно пускають.
Ответ дляAly85
Можливо ЕЕГ роблять в пологовому, але скоріш за все не роблять, я не знаю. Вас випишуть з пологового або переведуть у дитячу якусь лікарню. Просто у пологовому можуть сказати, що все вже добре і батьки не будуть пильнувати. Тому треба щоб був гарний лікар хто підкаже що треба робити. Тобто у найближчі тижні-місяці.
Не роблять, автор, якщо у вас гарна команда вам у виписці все напишуть.
Вам треба буде обов’язково нагляд невролога,спочатку раз на місяць, потім за потребою.
Кабінет катамнезу з гарним неонатологом. Ваша задача зберегти ГВ. Притомний навролог або навіть неонатолог направлять вашу дитину і на ЕЕГ і до інших спеціалістів, в яких побачить потребу. Вам треба буде перевірити зір, бо якщо дитина лежить під киснем, там може зʼявитися ретинопатія, і ось це можуть перевірити в пологовому.
Ответ дляOlyna25
Не правда, мені казали вірити в свою дитину, все буде добре, дитячий організм сильний, лікарі знають свою роботу. Мені реально, ніхто такого не казав.
Ответ дляIsidda
Правду ви дізнаєтеся, коли в хорошій платній клініці зробите узі головного мозку дитини через роднічок.
Це абсолютно безпечний спосіб поки кістки не закрилися і все видно але!!! потрібно хороше обладнання і хороший лікар. Поліклініки, пологові це погане обладнання, добробут так собі лікарі(може повезе, а може ні), точно якісно в Оберіг (Київ) але є ще купа приватних клінік з хорошими спеціалістами.
Обов´язково узі мозку і серця.
Ответ дляIsidda
дякую
Щоб невролог щось сказала це підуть місяці спостережень, а щоб знати що є зараз і прогноз це узі мозку.
Воно показує чи є дефекти мозку, чи є крововилив у мозок, чи є надлишок рідини в порожнинах мозку і т.д.
Всі проблеми, які вилазять потім видно на узі на початку, але люди тормозять його роботи зразу з пологового, а потім закриваються кістки і уже те саме можна глянути лише по МРТ.
ЧупакабраЗеБест• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
чо то вам наделали...вот скажите:
до родов плод был здоровым, сердцебинеие было в норме, кровоток в норме.
это во время родов чтото случилось..
ЧупакабраЗеБест• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
В реанімацію не пускають
всмысле????вы не в Украине?
даже закон есть: обязаны пускать мать и отца!
Ответ дляIsidda
Дай боже, все буде добре!
Мій був біло -синьо-фіолетовий, не кричав, три тижні в реанімації був. А зараз все добре, в січні 29 буде.
ЧупакабраЗеБест• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
они всегда отмалчиваются.
но делают все чт о надо по протоколу.
от вас не зависит ничего.
в детских реанимациях самые высокие требования.
но делают все чт о надо по протоколу.
от вас не зависит ничего.
Ответ дляIsidda
Про пару минут гипоксии и неизбежные последствия - неправда, мозг новорожденного ребёнка ещё не настолько чувствительный. Тем более, что он дышит и он получает помощь.
Вам сказали, что самое страшное позади, что ещё вам могут сейчас сказать? Что выпишем через 5 дней? Они не морозятся, а не хотят делать преждевременных прогнозов. Врачи, как не странно, очень суеверны бывают)
Самое главное сделано, теперь надо какое-то время на восстановление. Вашему малышу оказывают помощь и у них всё получится!
А вам - верить, что всё будет хорошо! Новорожденные выкарабкиваются довольно благополучно и из более критичных ситуаций. Я сама из таких детей
Ответ дляМила 26
В случае пневмонии мозг поражается той же причиной, что вызвала пневмонию.
Дякую
Сказала лікар,сьогодні підберуть антибіотик,стан задовільний,3-4 дні і додому.І що добре,що дитина без кисню мало пробула.І то,не зовсім без кисню,вона дихала,але не наповні легені.,лікарі підняли до 90 кисень в крові.Слава Богу!Уже самі неврологу потім покажем,підстрахуємся.Вагітність була з ковідами цими чортовими і ще віруси ,але лікування вдома.