Isidda• 27 декабря 2023

Дівчатка, народилась дитинка і не дихає на повні легені. Воду відкачали

кажуть ,кисню в крові мало,поклали під апарат в реанімації.То говорили,що пневмонія.то що від кесарево таке.То,що це від ковідів,вірусів часто таке.Які прогнози і на що надіятись?
автор Isidda • 27 декабря 2023
Ответ дляЛюбимая жена-054f
Здоров´я вашей малышке)а вам терпения у меня сын первый родился и попал в реанимацию не дышал сам (двухстороннюю пневмонию диагностировали )гипоксия была ,роды естественные
но мы справились 15 дней лечились все хорошо
Сейчас уже в первый класс пошел!
Божечки.дякую вам ....

lilyD• 27 декабря 2023
Годину тому ви про Порошенка писали…
Як ви все встигаєте?
Родити, і мільйон тем про вой на болотах щодня?
Любимая жена-054f• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Божечки.дякую вам ....
Но забыла добавить ,у моего ребенка был большой безводный период ,точно уже не помню но около 12 часов,возможно из за этого развилась эта пневмония
inna5577• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Боже ви мене вбили.Лікарі морозяться.Просто морозяться.Читаю ,що якщо швидко зреагували,то може обійтись.Сказали,що узі,сердечко,аналізи добре і що саме стране по заду.Але дитя в реанімації.Вони лякати не хочуть,вони щось скривають
А кс почему делали?
Sunny Hanny• 27 декабря 2023
Ответ длячаревна
Какие то жабы рукалицо влепили, вот нелюди.
По теме не подскажу, пусть малыш будет здоров
Так вона пару годин тому ще про Порошенка і про вкрадену квартиру писала. То під схватками?
Aly85• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Це лікарі винні?Від чого це..
Ніхто не скаже хто винний. Тому і пишу, що ОБОВ´ЯЗКОВО консультуйтеся з ГАРНИМ лікарем. Так і питайте що мені треба перевірити, на що звертати увагу. Ще раз повторюю, не з пологового лікарі. Ті брехливі, нажаль, тому що бояться, що з них зможуть спитати, тому вірогідність велика, що збрешуть(
YN8678• 27 декабря 2023
У знакомой была ситуация когда у ребенка не открылись лёгкие до конца,делали какой-то укол и слава богу все обошлось.
Сил вам, пусть все будет хорошо
Свята• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Це лікарі винні?Від чого це..
У вас ребенок с маленьким весом. Или родители очень мелкие или малыш плохо набирал вес из-за внутриутробных проблем.
Малыш уже родился. Теперь ваша задача не нервничать, а заниматься им. До года скорей всего может отставать в некоторых моментах, но это не страшно. Все будет хорошо!
автор Isidda • 27 декабря 2023
Ответ дляAly85
Залишу тут доказового невролога, того хто розбирається у сучасній медицині. У неї у самої ддитина народилася передвчасно, були проблеми, але з хлопчиком зараз все добре. Можливо їй напишіть все. Щоб вона підказала чи є якась небезпека чи треба щось робити.
https://www.instagram.com/dr_iryna_?igsh=
дякую

I_dyshka• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
На ШВЛ?
Lilian-nochka• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
А как так вышло,вы поступили в роддом,была родовая деятельность или плановое кесарево?та плюньте вы на сердце и анализы,это не важно,мозг тут важен
Lilian-nochka• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Це лікарі винні?Від чого це..
Эврика,вы догадались
kotovod• 27 декабря 2023
Ответ дляLilian-nochka
Пару минут гипоксии,и органическое поражение цнс,дцп вылезет...свезет еще ,если скомпенсируется(не восстановится,пораженное уже не восстанавливается)
та ладно
у меня в карточке записано - гипоксия 30(!) минут - частичная понятно, тянули вакуумом
даже от прививок освободили в советское-то время
Лет с 3 начали только делать, когда стало понятно, что вообще никак не повлияла гипоксия.
ALENAelka• 27 декабря 2023
родился в срок? кесарево по каким показаниям?
I_dyshka• 27 декабря 2023
Ответ дляSeehund
Попытайтесь не упустить грудное молоко, начинайте сцеживать. Оно очень хорошо помогает таким детям.
Какая -то дура поставила ржачь. А это правда, мой вообще от смеси стал терять вес, глотать перестал, рвота желчью и перевели на ИВЛ, сходила с ума от страха, но сцеживала те миллилитры, спасли. Состояние стабильно тяжелое 5 дней, ИВЛ, но выходили. Правда вес был меньше 2 кг
автор Isidda • 27 декабря 2023
Ответ дляlilyD
Годину тому ви про Порошенка писали…
Як ви все встигаєте?
Знаєте,у родині може бути і мама ,і сестра,і невістка,і дочка.Просто вийдіть з теми
wind-d470• 27 декабря 2023
Не маловат ли вес для доношенного ребенка?
Sunny Hanny• 27 декабря 2023
Ответ дляLilian-nochka
Мабуть за квартиру перенервувала і за пару годин народила.
Автор, вам не соромно тролити на такі теми?
Евга-9246• 27 декабря 2023
Ответ дляwind-d470
Ні, нормальний

Anjutka-Anjuta• 27 декабря 2023
Просто хочу побажати здоров´я крихітці!!! Знаю дівчат у яких теж були проблеми з новонародженими дітками (не пам´ятаю точно які саме, але одній лікарі пророкували ДЦП навіть) - у всіх зараз вже дорослі ці діточки без будь яких вад і хвороб! Тримайтеся, вірте в краще, але разом з тим пильнуйте, консультуйтеся в декількох спеціалістів. Все буде добре!
автор Isidda • 27 декабря 2023
Ответ дляЛюбимая жена-054f
Вони написали планове кесарево,з першою дитинкою такого не було,а це.навіть уявити не могли.Яка пневмонія,звідки Дитинка лежить не в барокамері,а так під апаратами і на носику щось.І кричала,плакала.
Natkash• 27 декабря 2023
Ответ дляLilian-nochka
У нас, слава Богу, все обійшлося легким переляком, хіба що в ранньому дитинстві мала підвищений внутрішньочерепний тиск, з часом переросла.
автор Isidda • 27 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
Господи.. ідіть з Богом.
автор Isidda • 27 декабря 2023
Ответ дляAly85
Завтра вранці так і зробимо.А хто ж в реанімацію пустить?
Свята• 27 декабря 2023
Автор, вы о себе пишете? Как то немного странно.
natali077• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Заспокойтесь і вірте в своє маля. Вони все відчувають. Так, діти можуть бути під апаратом і не один день. Все буде добре. І не читайте страшні історіі.
Евга-9246• 27 декабря 2023
Ответ дляSunny Hanny
Ну шо за люди. Вам не вистачає логіки подумати, що писати може не тільки породілля, а й просто близька людина? Аби де негатив вилити(
автор Isidda • 27 декабря 2023
Ответ дляСвята
Батьки маленькі!!!Ви праві....Мама дюймовочка і тато середній
автор Isidda • 27 декабря 2023
Ответ дляLilian-nochka
Будь ласка .скажіть ,а як мозг перевірити,що їм вранці сказати,лікарям?
Alice_Sherman• 27 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Молитесь за ребёнка.
Даст бог все хорошо будет 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Сын тоже родился с гипоксией в родах, был синий, положили в бокс и двое суток лежал.
Все обошлось спасибо богу.