Язвочка• 27 декабря 2023

Порадьте будьласочка браш який би не пушив волосся

З чого він сам має бути і з чого щетинки?
Шалена невинність• 27 декабря 2023
Так еффект буде,якщо правильно тримати браш,фен, в вірному напрямку відтягувати волосся, в мене і в перкуаря різні , вдома з комбінованого матеріалу,в перукарні кераміка, але що б мені в руки не дали я так ідеально не витягну і не пригладжу свої волосся,як перукар, але в мене обидві руки ліві))) Я вдома ще утюгом їх вкладаю, щоб не пушисте зовсім було, ну і люблю коли повністю рівне волосся...
автор Язвочка • 27 декабря 2023
Ответ дляШалена невинність
А яку ви маєте? Я знаю що треба сушити також правильно. Але ж ця любов сушити волосся вниз головою.... тоді об´єм кращий.
Петриківна• 27 декабря 2023
В мене Olivia garden, задоволена, не пушить.
Шалена невинність• 27 декабря 2023
Ответ дляЯзвочка
Ну не Олівію, як у всіх тут, в мене з магазину для перукарів, з комбіноваю щетиною, ТМ не підкажу, кераміка була , але я собі видерала волосся, у перукарня кераміка все чудово
Ду да ду да ду• 27 декабря 2023
Любой браш подойдёт если умеете им пользоваться
ПочтальЁнша• 27 декабря 2023
Ответ дляЯзвочка
От того и пушиться волос, а ещё и портиться, потому что все процедуры нужно делать по росту волос, а не против.
Экспертиза• 27 декабря 2023
В мене теж Olivia , витягує добре , волосся Рівне , не дере . Але я кучерява, то з виходом на вулицю , якщо там волога погода , в мене воно відразу закручується . А якшо ви не кучеряві , то браш чудовий
КарамбОлька• 27 декабря 2023
Теж сушу вниз головою, бо тяжке волосся
Як мені підказав стиліст у мене пушиться воллося, бо фарбоване і погано доглянуте
Браш буде пушити воллося, і без нього буде пушитися і до поки не прийде в норму
КарамбОлька• 27 декабря 2023
А в загалі в мене щітка ще моєї мами, яка старша за неї
Це єдина річ яка мені підходить
автор Язвочка • 27 декабря 2023
Ответ дляПетриківна
Яка саме? Їх там також... м´яко кажучи....
НеГолосую• 27 декабря 2023
Ответ дляШалена невинність
Бо перукар спрямовує поток повітря по направленню волосся з брашем. А ви на сам браш, тому і пушаться
Ворона• 27 декабря 2023
Оливия Гарден. А материал зависит от ваших волос. Если волосы здоровые - керамика у них суперовая.
Петриківна• 27 декабря 2023
Ответ дляЯзвочка
Керамічна 35 мм