Кредитная• 27 декабря 2023
Останній раз стриглась рік тому. От що ви про мене скажете? Тонке волосся
Постійно з хвостиком ходжу
Лунтик-паунтик• 27 декабря 2023
Если они у вас не сильно секутся, то только в таком случае могу предположить, что так можно ходить. У меня секутся сильно, тригусь раза 4 в год,подрезают только кончики
Я не тону• 27 декабря 2023
Ответ дляМаю сечі
Я ходжу постійно з хвостиком, бо випадає волосся з 14 років, і не розумію навіщо щось казати про іншу людину, в кожного свої причини
Так автор же запитала. Ви не питаєте, то всі мовчать.
Olenka_bum• 27 декабря 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Вчора зробила стрижку яку хотіла у майстра, сьогодні сама собі зробила кератин, ще на цьому тижні сама пофарбуюся,поки чекаю фарбу.
А як ви робите кератин?
Бабульція• 27 декабря 2023
концы у меня раз в месяц при укладке в салоне мастер ровняет быстро для красивого среза
Божий одуванчик• 27 декабря 2023
Ответ дляOlenka_bum
А як ви робите кератин?
Кокочоко купую і по технології в інструкції роблю. Але я 10 років дивилася як це робить мій майстер)
Сіґеле-міґеле• 27 декабря 2023
Я б не витримала. Не розумію нащо відрощувати довге щоб потім його збирати хвостик, дульку чи інші зачіски.
ОдинРазНадетое• 27 декабря 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Неправда) Я, например, стриглась и ходила на маникюр уже, когда ребенку было две недели. А некоторые даже не могут силы найти выйти на работу и устают, потому что котлет нажарили раз в неделю, а то дети подростки и тяжело. Как, например, пользователь Таня здесь)) Это образ жизни)
Це не спосіб життя. В когось енергії через край, а в когось тільки на елементарне вистачає
Кусман Сиру• 27 декабря 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
У вас было на кого оставить ребенка уже в две недели на несколько часов и ребенок не орал при этом все это время)
KROX@• 28 декабря 2023
Моя майстриня, у якої ми роками стриглися всією сім´єю, не повернулася в Україну...і не повернеться уже. Я теж пів року була ВПО і ходила один раз до однокласниці, нормально зробила стрижку, але не то-( Потім я наважилася до майстрині своєї знайомої сходить, 1 вересня 2022р, все в неї вийшло прекрасно, та я більше не пішла, блекаути, обстріли, ми і по кілька днів без світла були, я втратила роботу і 7 місяців сиділа вдома, якось і не хотілося. Все. Більше моє волосся перукаря не бачило, пару разів я сама довжину собі чікнула ножицями. Фарбуюся по життю сама майже завжди. Волосся кучеряве, огріхів не видно, а на роботі я маю підбирати коси, тому невидимки і хвостик.
Не виключено, що псіхану і піду до майстра на коротку стрижку, але поки що ні.