Королева спама• 27 декабря 2023
Люди, которые зарабатывают от 2000$ в месяц в Украине, чем вы занимаетесь?
На этом форуме, каждая 4, по её словам зарабатывает от 2000$ в месяц.
Не спорю, много кто обманывает.
Но все же, есть же люди которые действительно зарабатывают от 2000$ в месяц в Украине. Чем вы занимаетесь?
Поделитесь пожалуйста опытом.
Не спорю, много кто обманывает.
Поделитесь пожалуйста опытом.
Не кую, не мелю• 27 декабря 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
2тис це і не дуже велика зп..юристи, айтішники, орендодавці, стоматологи..
Вона наче і не велика, але як бачите, не всі взмозі і таку заробити
Чучало яблуні• 27 декабря 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
О, колега
ДОБРИЙ ВЕЧІР.
В якій сфері працюєте?
Файно Замало• 27 декабря 2023
Ответ дляГл. Амурная
Уе я про логопеда своєї дитини
В нас ще по божеські ) В нас 460 за урок. півгодини, та то. ще не всіх бере. а черга як до мавзолєю в русні
Гл. Амурная• 27 декабря 2023
Ответ дляФайно Замало
Так, черга жесть
Ми чекали 8 міс, щоб потрапити до неї
Брюльтик• 27 декабря 2023
Ответ дляГл. Амурная
Репетиторство
І скільки потрібно провести уроків в місяць на 2000$? Ви хоч пробували викладати?
Чучало яблуні• 27 декабря 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Психолог, психотерапевт.
Но я бы не сказала, что это легко.
С нового года планирую сократить нагрузку.
Но я бы не сказала, что это легко.
якщо не заперечуєте хочу задати питання.
у мене уже рік дуже поганий сон, майже безсоння і сон наче наяву, в полудрьомі. підкажіть будь ласка до якого лікаря звернутися за допомогою?
Птица секретарь• 27 декабря 2023
Ответ дляГл. Амурная
Так, черга жесть
Ми чекали 8 міс, щоб потрапити до неї
Подружка логопед, але працює тільки з особливими дітьми, заняття 550грн
В неї черга
Але робота не з легкої. Але вона профі.
В неї черга
Але робота не з легкої. Але вона профі.
неДоЖиру• 27 декабря 2023
Муж руководитель IT департамента крупной компании, у него зп 4,5 тыс . Киев.
Біток чи ефір?• 27 декабря 2023
Менеджер ( буд матеріали ) -40 тис
Інет магазин невеличкий від 20 до 50 тис чистими плюс працює ще одна людина на мене , по різному буває
Сама вумна тутички• 27 декабря 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Невролог або психіатр.
Якщо окрім проблем зі сном є ще і інші: зниження настрою, нічого не радує, тривожні думки, напруга, проблеми з апетитом, відчуття постійної втоми і виснаження - тоді одразу до психіатра.
Примарочка• 27 декабря 2023
Ответ дляLolo-5478
Окружение мужа-айтишники. У всех более 2т. Финансовый директор корпорации и другие руководители отделов. HR - 100-150т. У девочек.
Что у айчаров 100-150т сейчас это из области фантастики, если что я тоже из айти и мой супруг тоже , рынок сегодня нас не радует.)
Гл. Амурная• 27 декабря 2023
Ответ дляПтица секретарь
В неї черга
Але робота не з легкої. Але вона профі.
В неї черга
Але робота не з легкої. Але вона профі.
Будь-яка робота складна, якщо працювати
Сокодавка ще та• 27 декабря 2023
Ответ дляСмажена полуничка
У мужа свой бизнес по автозапчастям, можно так назвать, 10.000-20.000$ в месяц. На жизнь имеем нормально, всё остальное вкладывается в работу и станки, зарплату людям, дорогую логистику (которая покинула Украину как и воздушные перевозки), закупку металла и другое оборудование.
так это не доход, а оборот. Доход это то что остается после вычета всех расходов бизнеса.
Не кую, не мелю• 27 декабря 2023
Ответ дляЧучало яблуні
ДОБРИЙ ВЕЧІР.
В якій сфері працюєте?
Зараз оптова торгівля автозапчастинами
Елена 1919• 27 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Key manager від 2К
Плюс пасивний дохід.
Чому ви думаєте що люди не вміють заробляти? І ще… не ображайтеся і не подумайте що я вийо… ну 2К це не багато у наш час технологій…
Плюс пасивний дохід.
Расшифруйте первую строчку для тех кто в танке
Смажена полуничка• 27 декабря 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Да, я знаю) нам остается 8.000$((
Елена 1919• 27 декабря 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Психолог, психотерапевт.
Но я бы не сказала, что это легко.
Ого! Сколько примерно у вас прием стоит,если не секрет
Масяня Я• 27 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Дизайн, ілюстрація.
Якщо раптом будете дивитися у ту сторону, не вірте байкам про талант;)
а где вы учились?
Киця-бриця• 27 декабря 2023
Ответ дляМедсестричка
Чоловік хірург, онкомамолог, також ставить імпланти, робить реконструктивну пластику, підтяжки і багато іншого.
Я заробляю половину від вашої суми в темі, Асистент фахівця з громадського здоров’я в гуманітарній компанії.
Чоловіка не Володимиром кличуть ?
Чупокабра• 27 декабря 2023
Ответ дляТрактор Віка
IT (QA lead)
Ржущі смайлики прям обов´язково мають бути, а ще ’рукалицо’
Хм... я думала, що QA lead більше отримує😥