Королева спама• 27 декабря 2023

Люди, которые зарабатывают от 2000$ в месяц в Украине, чем вы занимаетесь?

На этом форуме, каждая 4, по её словам зарабатывает от 2000$ в месяц.
Не спорю, много кто обманывает.
Но все же, есть же люди которые действительно зарабатывают от 2000$ в месяц в Украине. Чем вы занимаетесь?
Поделитесь пожалуйста опытом.
Коренная киевлянка• 27 декабря 2023
В мене є знайома. Начальник відділу логістики в великому холдінгу. Офіційна ЗП 85 тис.грн. Це вже після оподаткування

Рассказница• 27 декабря 2023
Это часть за месяц.
Ищу Аленя• 27 декабря 2023
Ответ длявре_Динка
Я б сказала навіть мало, але нас з вами заплюють
Мало? Блин, я нацкам и у меня 2К
Я тогда вообще лох
Качка в тапцях• 27 декабря 2023
Ответ дляФайно Замало
Не я. Знакомая логопед-дефектолог. Доход от 2000у.е в месяц.Ей нравится
В мене кума працює, каже робота треш, вижатий лимон після складних дітей. Так що це треба мати нормальний ресурс для такої праці.
Чучало яблуні• 27 декабря 2023
Ответ длядамаБезСобачки
А можна поцікавитись, яка компанія? Локальна чи міжнародна? Середнє підприємство чи велике?
українські засновники, ресторанний бізнес, підприємство середнє.
Все і одразу• 27 декабря 2023
Ответ дляМедсестричка
Чоловік хірург, онкомамолог, також ставить імпланти, робить реконструктивну пластику, підтяжки і багато іншого.

Я заробляю половину від вашої суми в темі, Асистент фахівця з громадського здоров’я в гуманітарній компанії.
В каком Вы городе?Какое у Вас образование?Как нашли вакансию?
Качка в тапцях• 27 декабря 2023
Ответ дляБрюльтик
І скільки потрібно провести уроків в місяць на 2000$? Ви хоч пробували викладати?
Якщо 24 дні по 6-7 занять, то реально мабуть, хоча це дуже важко, залежить, ще які діти
Качка в тапцях• 27 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Дизайн, ілюстрація.
Якщо раптом будете дивитися у ту сторону, не вірте байкам про талант;)
А дизайн в якій сфері? Ілюстрація для дитячих книжок чи журналів? В яких прогах працюєте?
А у нас макарошки• 27 декабря 2023
Власний бізнес

Леопардові панчохи• 27 декабря 2023
Ну здесь как всегда на Советчице , то в соседней теме пишут, что 50% украинцев бедствуют, а тут ЗП от 2К. Ну а по теме, то у меня подруга получает 2К+бонусы работая в техподдержке айти, но она по вип-клиентам и ночные смены. Я тоже в техподдержке, не айти, но у меня пока около 1300дол с бонусами выходит, ночью не работаю. Но вот если посмотреть тот же ворк.юа, то ЗП есть маленькие в сфере техподдержки и даже на зарубежные компании.
дамаБезСобачки• 27 декабря 2023
Ответ дляЧучало яблуні
Дякую
Фляшка на трьох• 27 декабря 2023
Директор по маркетингу.
Хороший бренд-менеджер это уже 75-80 тыс сейчас, понятно в крупной компании
База_птеродактилей• 27 декабря 2023
Ответ дляПримарочка
Что у айчаров 100-150т сейчас это из области фантастики, если что я тоже из айти и мой супруг тоже , рынок сегодня нас не радует.)
Ну я HR) Керівник відділу в міжнародній компанії. ЗП 120 тис плюс бонуси. Чому це для вас область фантастики)
Луноходик_Ик• 27 декабря 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Митний брокер
На якому п/п чи м/п? Багато роботи?
Примарочка• 27 декабря 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Тому що переважна більшість ваших колег не отримує таку зарплатню, так як ринок добряче просів. Якщо раніше переважна більшість кандидат потрібно було перекупити , а за рекомендацію отримували всі учасники отримували бонуси, то наразі кандидати стоять в черзі на вакансію і не виникає ніякої потреби створювати нові алгоритми для пошуку того чи іншого кандидата . А ще ви самі підтвердили , що ви керівник відділу в міжнародній компанії. )
Викачую яйцями• 27 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Дизайн, ілюстрація.
Цікаво. А що саме Ви робите ? Знаю досконало Фотошоп, слабше ілюстратор.( але швидко вчуся) варто щось в цьому напрямку зараз рухатися?
База_птеродактилей• 27 декабря 2023
Ответ дляПримарочка
Навіть зараз кандидати з високим рівнем експертизи, потенціалу до розвитку і знанням англійської не стоять в черзі на вакансію.
Зашла на 5минут• 27 декабря 2023
8 тис гривень 😂🙃
Вилами по воде• 27 декабря 2023
Я не в Украине, почти 6000 евро чистыми в этом месяце (хороший бонус заплатили). Уже создавала тему как я переквалифицировалась в EHS. Муж тоже в этой сфере, еще и начальник, но у меня зарплата больше🙂 С моим опытом уверенна что найду в Украине работу на 2000

ничевока• 27 декабря 2023
Ответ дляМедсестричка

Цікава посада ’фахівець громадського здоров´я’
Я без сарказму, вибачаюсь,в чому полягає сутність цієї посади?
Медсестричка• 27 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
Суми, вища економічна, плюс вільна англійська, знайшла на Robota.ua
Медсестричка• 27 декабря 2023
Ответ дляничевока
Співпраця з первинною ланкою охорони здоров’я в різних громадах Сумської області, оцінка потреб, складання заявок, кошторисів, інших спеціальних документів для надання гуманітарної допомоги, звітність, збір та аналіз статистичних даних і т. інше.
Документи переважно англійською мовою тому знання мови стало в пригоді.

Саме фахівець отримує більше, я не маю медичної освіти тому моя посада асистента, але якщо чесно там медична освіта і ні до чого особливо, багато аналітичної роботи, бухгалтерської або фінансової, як раз думаю через мій досвід мене і взяли.
Примарочка• 27 декабря 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ви це серйозно? У мене чоловік понад 20 років в айті, який жодного дня не зупинявся у розвитку і далеко не остання людина в цій сфері, а, що англійський рівня advanced напевно не варто говорити; хапається за голову від того, що робиться в світі АйТІ. За спиною у нього сотні проведених інтервʼю, тому ситуацію знає з середини, пропрацював, як ви розумієте не в одній компанії, тому все його оточення це теперішні, або колишні програмісти і на відміну від вас такої ейфорії на ринку не вбачає ні він ні його колеги.
Прошу в студію назву вашої міжнародної компанії, так як добряче знаю майже всі міжнародні компанії, ну дуже хочеться дізнатися хто може сьогодні дозволити 100% найм і навіть більше. Тому що вас допис наводить мене до думки, що ви до айті не маєте жодного відношення.
Наразі від Junior вимагають advanced, та вміти кодити як, Senior, а ви мені тут про хороший англійський нашіптуєте. )
ничевока• 27 декабря 2023
Ответ дляМедсестричка

Зрозуміло, дякую!
Марічка• 27 декабря 2023
Ответ дляСонячний зайчик
В банке со всеми бонусами 50.
+35 продажи в интернете.
А вообще замечаю, что все больше и больше людей вокруг работают на двух работах.., особенно маркетологи, PR щики, продуктовики. На наши компании и например, на компанию в Казахстане. Получают 2 огромные ЗП.
Ага, я такая)
Финансист в 2х американских компаниях по 1500 в месяц. Итого 3000. Работаю удаленно.
Работы много конечно, особенно первая половина месяца, когда куча отчетов, но зато зп хорошая для Украины.
База_птеродактилей• 27 декабря 2023
Ответ дляПримарочка
А де я казала, що моя компанія має відношення до IT сфери? У IT зараз якраз все не дуже добре і є багато причин для цього.
Бутерброд з ікрою• 27 декабря 2023
Ответ дляничевока
Також цікавить.
Marmu• 27 декабря 2023
Ответ дляПримарочка
а ви не думаєте, що не всі шукають самого дешевого спеціаліста? це ж не базар, де шукають петрушку подешевше. у нас в проекті люди отримують від 1500 євро і це вважається мала зп, часто тікають, де більша) наш синхроніст бере за день роботи 900 євро (це на 2 людини правда). ось мене тиждень назад покликали супроводжувати делегацію оглянути офіс, що зайняло менше 2 годин, і перекладу там було хв 10 в цілому. Заплатили 100 євро. Звісно, студенти б і за 500 грн, мабуть погодились.
Да Щас же• 27 декабря 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Митний брокер
І шо зараз є у Вас работа
на такій дохід? У мене чоловік більше 20 років працював брокером. До війни зароблялось 3-5 тис. / міс., бувало і більше. С початком війни без роботи. До речі, як і багато його знайомих- колег. То що зараз пропонуючи по вакансіям у цій сфері, з-п максимум 30 тис
МатьЧасть• 27 декабря 2023
Ответ дляLysiiiiii
Що саме розказати?
Про свою роботу