Ответ дляСhanelKa
Я тут аналізувала дату історично
То начитала ось що ..
Увечері 29 грудня 1940 року Лондон був підданий найбільш потужному за весь період Другої Світової війни авіанальоту німецьких бомбардувальніків. Від скинутих на місто запалювальних бомб виникло більше 15 тисяч пожеж, що привело до загибелі 3600 осіб і руйнації чисельних історичних памʼяток міста.
То начитала ось що ..
Да. Путин наследует Гитлера? Тут выше было уже
Тварь
Ответ дляСhanelKa
Я тут аналізувала дату історично
То начитала ось що ..
Фото Лондона
lisenok_8282• 29 декабря 2023
Ответ дляИрина Веселуха
Я зі Сміли.
На місці одного будинку просто яма, пів- вулиці розрушеної.
Я з Че. В момент удару йшла по вулиці . Всі перехожі просто підскочили від вибуху, земля здригнулася. І це 30 км від Сміли(((((
Rosa Blanca• 29 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
🤡Я шокований черговими ракетними та безпілотними атаками рф по Україні. Закликаю росію негайно припинити атаки і суворо дотримуватися норм міжнародного права, — Верховний комісар ООН з прав людини Фолькер Тюрк.
НамСвоюРобити• 29 декабря 2023
Ответ дляinresta
Удалено администрацией...
Теж це помітила (щодо вітру)
З одного боку однозначно нічого йому було б реально там знаходитись (на відкритій місцевості)
З іншого... от нащо?
Але до Авдіївки він дійсно приїжджав. Інфо від знайомого військового звідти.
З іншого... от нащо?
Ответ дляLudaSHS
Ага, ага. Пальчиком пожурили.
НамСвоюРобити• 29 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Гуттеріш сьогодні якусь муйню молов про ’відновлення довіри’.
Позорище.
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляyanus6ka
❗️Минус Тушка-22 в Курской области🔥
Вже офіційно
Если офіційно.то стекловатой могила пилотам !!!
И слава нашим котикам !!!!
Ответ дляLudaSHS
Навіть не головний?
А де цей гутеруш?
Доречі вчора наче якась закрита «вечірка» в ООН була. Заслухучали Захарченко і йому подібних. Розповідали які ми нацисти.
І гутермо видно там був, що навіть рот не розкрився коментувати😡
А де цей гутеруш?
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Эффект. Ни одной до вечера всепропальщицкой темы на форуме.
Понимают.что сегодня никто миндальничать не будет и тапками по скрепным мордам огребут.
Ответ дляИрина-bbd0
Доречі)
І не має зірок. Хоча бурок зранку забігав і тему створювала навіть.
Наші підпівали вночі в хвилювалці сиділи хвилювалися.
po_li_na-49a8• 29 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
мрази
просто мрази
на них лежит 50% за эту войну
но мир сломался по сути. То, что должно разруливать убийства, типа ООН, Ккрасного креста, Amnesty - эти убийства покрывает. желаю чтобы им в дом прилетело по ракете, тогда только это и станет уроком
просто мрази
на них лежит 50% за эту войну
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Ответ дляFilomena
Доречі)
С утра намагались. Увидели настроение.пару раз скупились и затихорились по норам.
Ответ дляRosa Blanca
Так а що вони зроблять проти ядерної держави, не у них же війна . Ніхто лізти у війну і воювати заради України - не буде, навіть якщо би раша на них напала - вони б здались . Це не їх війна , воно їм нах не треба. Чого ви чекаєте , не розумію
Ответ дляMary-7b23
Їм і не треба нічого робити
Дати скільки потрібно, було рік назад((
В них на складах його по горло
Дати скільки потрібно, було рік назад((
В них на складах його по горло
po_li_na-49a8• 29 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Тогда каждый может убивать каждого, только на том основании что кто-то сильнее? Завтра Германия нападает на Латвию, а чо такова?