29 декабря 2023

А вы и дальше косите от мобилизации и топите за мирные переговоры с рашкой...

После сегодняшней ночи
показать весь текст
Mariya Prokhorova 29 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Тобто вони розкрадають, а ми підтримувати повинні, чи як?
Так , ми маємо підтримувати свою Армію , а не волати по кремлівським методичкам , все крадуть
Ви думаєте прийде сюди русня і красти не буде ?
1 10 15
sky-labs 29 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Удалено администрацией...
Сетки плетут не переставая...
сладкий_ноябрь 29 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Тем кто вывезли своих яйценосцев в Германию и летают пособия, плевать на вас и вашего мужа. Они за продолжение войны, чтобы краник с пособиями не перекрыли вдруг
Звідки ви знаєте за що вони?
Якби ви зрозуміли, що тих пособій вистачає на мінімумальну підтримку, так, щоб з голоду не вмерли, то тоді б ви не писали таку дічь
5 3 1
Krasivaja_ja 29 декабря 2023
Ответ длянинель 1919
да ,но у нас никто не спросит ни тех кто за ни тех кто против,как хозяева наши решат так и будет,единственное мне интересно как Зеля после каждодневных речей.что ничего не продпишет это будет делать,значит это будет не он(рассуждаю не более того) ,а после сегдня типа ,те кто дальше хочет воевать ,вы хотите чтобы все положили дома и всех?лично я против
Удалено администрацией...
Color never seen before 29 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Так , ми маємо підтримувати свою Армію , а не волати по кремлівським методичкам , все крадуть
Ви думаєте прийде сюди русня і красти не буде ?
Короче скидывайтесь и не задавайте неудобных вопросов?
14 4 1
Джеральдина. 29 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Про ’ окоп ’ така вже стара платівка заїзжена , змінюйте методички , товариш майор )))))
Почему заезженная, просто и вам подобные так ни разу ответ и не дали, почему вы лично не в окопах еще, вы туда почему-то только мужчин посылаете. Но мы не теряем надежды услышать от вашей братии аргументированное пояснение
19 3 1
сладкий_ноябрь 29 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Так , ми маємо підтримувати свою Армію , а не волати по кремлівським методичкам , все крадуть
Ви думаєте прийде сюди русня і красти не буде ?
До чого тут кремлівські методички.
Почитайте наші новини, не русські
12 2
Mariya Prokhorova 29 декабря 2023
Ответ дляДжеральдина.
Та у меня мозговая деятельность и не прекращалась, благо есть чем думать. Не переживайте)
Рашинські наративи ви добре тут закидаєте весь час )
11 5
Krasivaja_ja 29 декабря 2023
Ответ дляlyudai
А ви не помітили таку тенденцію?
Створюється тема під анонімом з ворожою пропагандою та наративами. Протягом перших же хвилин (!) налітає ’група таваріщєй’ (явно вони один одному посилання кидають), несамовито лайкає, коментує самих себе, тут і наші встигають іноді підгавкнути. Тобто в перші ж хвилини зграя матрьошок створює видимість масовості підтримки такої думки. Не встигають написати відповіді з боку українців, як тема закривається. Не видаляється, а просто закривається.
Удалено администрацией...
сладкий_ноябрь 29 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Про ’ окоп ’ така вже стара платівка заїзжена , змінюйте методички , товариш майор )))))
У вас 100% не має нікого ні на фронті, ні в лікарні, ні в війську
1 18
Mariya Prokhorova 29 декабря 2023
Ответ дляColor never seen before
Короче скидывайтесь и не задавайте неудобных вопросов?
Запитання задають , тому всі і знають про барабани та бруківку
6 4
Krasivaja_ja 29 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Так , ми маємо підтримувати свою Армію , а не волати по кремлівським методичкам , все крадуть
Ви думаєте прийде сюди русня і красти не буде ?
Тоесть то что крадуть это норма и вы поддерживаете? Что за тупые манипуляции?
19 1
Джеральдина. 29 декабря 2023
Ответ дляbrenda2305
У меня после таких ночей один вопрос - где «армия Дронов», которая будоражит российские города? Не тот цирк, который и окна толком не выбивает, а как Шахед?

Этот террор закончится только, когда они будут получать нормальную ответку. А так как оно есть, то никакие границы 91-го и любого другого года не прекратят эту историю
Придет Маня и расскажет в ярких красках, как русня ’вопит от страха’ от наших попаданий
3 13
Krasivaja_ja 29 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
У вас 100% не має нікого ні на фронті, ні в лікарні, ні в війську
100 проц
Falcon82 29 декабря 2023
Звісно, ​​я пів ночі не спав.

Тепер вже можна говорити, але моє серце майже зупинилося, коли всоте задзвонив телефон і голос на тому кінці сказав: «Вони влучили ракетою у пологовий».

Вони. Влучили. Ракетою. У пологовий.

Потім голос перетелефонував: «Видихай. Ракета пройшла по дотичній. ДСНСники молодці – витягли швидко 4-х породіль»

Ви можете любити Зеленського чи ні.

А можете ставитися до нього байдуже.

Ви можете відзначати Різдво 25 грудня чи 7 січня.

Або не святкувати його взагалі.

Ви можете ставити ялинки або бігати з ідіотськими плакатами «Дрони замість ялинок».

А можете на Новий рік напитися в мотлох і завалитися спати.

Робіть що хочете.

Тільки перестаньте жерти одне одного.

Інакше нам усім п@здець.

Усім. Без винятку.

Бо вони стріляють ракетами по пологових будинках.

Любіть одне одного.

Нам є когось ненавидіти.

Філатов
15 16
Джеральдина. 29 декабря 2023
Ответ длякласс123-7dcf
Російсько-грузинська війна тривала з 1 серпня 2008 — 16 серпня 2008. От мені дуже цікаво, чому Грузія не воювала до останнього грузина???
Ну у них людей меньше гораздо, нам есть еще куда подсократиться...потому не жалко
Видимо, поэтому
1 3 6
Mariya Prokhorova 29 декабря 2023
Ответ дляДжеральдина.
Почему заезженная, просто и вам подобные так ни разу ответ и не дали, почему вы лично не в окопах еще, вы туда почему-то только мужчин посылаете. Но мы не теряем надежды услышать от вашей братии аргументированное пояснение
свою братію запитайте , чому вони лізуть на нашу землю , а я вам дам відповідь , бо путлер створив бізнес на смерті , йдуть сюди гроші заробляти , хохдоа постріляти
4 8
lisulya 29 декабря 2023
Цікаво, чого автор після зняття анонімів не показується. Бо в її стрічці є теми про ’проблеми’ німецьких біженців?
2 1 8
Krasivaja_ja 29 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Звідки ви знаєте за що вони?
Якби ви зрозуміли, що тих пособій вистачає на мінімумальну підтримку, так, щоб з голоду не вмерли, то тоді б ви не писали таку дічь
У меня соседка , с 2 детьми и мужем в Германии. Каждый день рассказывает как ей там прекрасно, какая в Украине жара была и как она рада что теперь ее семье живут в цивилизованной европейской стране. Говорит, надеюсь хоть еще 2 годика пособия не снимут
17 4 5
Nathalie27 29 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Так , ми маємо підтримувати свою Армію , а не волати по кремлівським методичкам , все крадуть
Ви думаєте прийде сюди русня і красти не буде ?
Вам нормально, що нашу армію обкрадають свої ж?
18 3
Оксана-004e 29 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Підтримуйте свою Армію , якщо не хочете , щоб вас гвалтувала російська
Это обычные манипуляции зевласти - если не хотите быть изнасилованны - донатьте, а мы вам ничего не должны
21 4
Mariya Prokhorova 29 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Тоесть то что крадуть это норма и вы поддерживаете? Что за тупые манипуляции?
Тупая маніпуляція ’ влада краде тому , а ви , що дурні допомагаєте Армії ’
8 1
Krasivaja_ja 29 декабря 2023
Ответ дляFalcon82
Звісно, ​​я пів ночі не спав.

Тепер вже можна говорити, але моє серце майже зупинилося, коли всоте задзвонив телефон і голос на тому кінці сказав: «Вони влучили ракетою у пологовий».

Вони. Влучили. Ракетою. У пологовий.

Потім голос перетелефонував: «Видихай. Ракета пройшла по дотичній. ДСНСники молодці – витягли швидко 4-х породіль»

Ви можете любити Зеленського чи ні.

А можете ставитися до нього байдуже.

Ви можете відзначати Різдво 25 грудня чи 7 січня.

Або не святкувати його взагалі.

Ви можете ставити ялинки або бігати з ідіотськими плакатами «Дрони замість ялинок».

А можете на Новий рік напитися в мотлох і завалитися спати.

Робіть що хочете.

Тільки перестаньте жерти одне одного.

Інакше нам усім п@здець.

Усім. Без винятку.

Бо вони стріляють ракетами по пологових будинках.

Любіть одне одного.

Нам є когось ненавидіти.

Філатов
Филатов чмошник редкий И его слезливые тексты никому не интересны после ого, как он в коментах людей задающих вопросы матами кроет
2 13
Джеральдина. 29 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Повірте наша корупція не впливає на хід війни !
После этих слов все с вами ясно
16 3
сладкий_ноябрь 29 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
У меня соседка , с 2 детьми и мужем в Германии. Каждый день рассказывает как ей там прекрасно, какая в Украине жара была и как она рада что теперь ее семье живут в цивилизованной европейской стране. Говорит, надеюсь хоть еще 2 годика пособия не снимут
Тобто по одній родині ви судите всіх?
Допобачення
4 5
Krasivaja_ja 29 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Тупая маніпуляція ’ влада краде тому , а ви , що дурні допомагаєте Армії ’
Спец по манипуляциям тут вы
Перечитайте свои посты и как говорится « либо крестик снимите, либо труси наденьте» 🤡
14 2
сладкий_ноябрь 29 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Тупая маніпуляція ’ влада краде тому , а ви , що дурні допомагаєте Армії ’
Це реальність, а не маніпуляція
Оксана-004e 29 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Запитання задають , тому всі і знають про барабани та бруківку
А могли же не спрашивать и не знать про брукiвку
1 1 6
Mariya Prokhorova 29 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
100 проц
Та берить більше 10000 %
Will_Be... 29 декабря 2023
Ответ дляKrasivaja_ja
Удалено администрацией...
А многодетными тычут, обычно, те,кто особо надежно своих мужчин под юбки спрятал.
2 1 5