РыжаяЛиса• 29 декабря 2023

Выезд за границу. Очень надеюсь, что это фейк

Вказівка *ГОЛОВИ ДПС України*, в обовʼязковому порядку приймати «РІШЕННЯ ПРО ВІДМОВУ В ПЕРЕТИНАННІ ДК УКРАЇНИ» відносно наступної категорії осіб (тих, які отримали підстави для виїзду за кордон після *24.02.2022 року*), а саме:
- внесених в систему Укртрансбезпеки «Шлях» (у виняткових випадках пропуск по системі «Шлях» здійснювати відносно водіїв ВТЗ, який безпосередньо керує транспортним засобом);
- отримали документи про різні ступені інвалідності (посвідчення інваліда);
- отримали документи про супровід осіб з інвалідністю (мають статус опікуна);
- по довідках ВЛК, які підтверджують непридатність до військової служби, тощо;
- по документах про заключення шлюбів з жінками, які мають певну ступінь інвалідності, тощо).
Врахуйте в службовій діяльності. На контроль проведення даних заходів!
Incol• 30 декабря 2023
Ответ дляМелитрисса
А я говорю что для окопа нужно образование? Я говорю, что максимум на что парни имеют право, на образование в нашем ВУЗе, которое им в окопе не пригодиться. И в смысле не имели желания учиться за границей? Вы же сами пишите про учебу по обмену, потом магистратура по международной программе, поступают у нас, пару семестров учатся тут, потом доучиваются за границей, многие так делали.
Все вірно, то я не вдалий ’емодзі’ підібрала, він стосувався виключно ситуаціїї, не знайшла нічого більш вдалого вибачте, що ввела цим в недорозуміння.

Ежеви4ка• 30 декабря 2023
Ответ дляПавела
На якій підставі?
На тій, що в нього є.
Мелитрисса• 30 декабря 2023
Ответ дляIncol
Поняла.)
МАМА НИКИТКИ-2• 30 декабря 2023
Ответ дляМелитрисса
Стесняюсь спросить согласно какого закона не выпускали и не выпускают студентов? Та же Верещук говорила еще в марте 2022, что это не законно (это и без нее ясно), что 30% выехали, потому что некоторые пограничники соблюдают закон. А потом с сентября 2023 совсем перестали выпускать, приняли там что-то официально. И кого оно волнует законно это или нет. Тем более так интересно получается, одному студенту нет 18, он уехал, другому есть, его не выпускают.
Вибачте, Но в студентів є тількі відстрочка від армії. Поки не поїхали підстаркуваті студенти- дітей випускали. Якби не хитрожопість підспідничників- випускали б і щас. Я ще тоді писала , що закриють лавочку для всіх.
natlem• 30 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Дружина, дитина - інвалід тощо

Яке відношення заброньований має до інвалідності?
Це геть різні підстави для виїзду. Мова йшла про можливість виїзду саме заброньованих, тому спроба притягнути за вуха інвалідність - мимо.
Shaan• 30 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Такі документи й раніше видавали, якщлга людини немає всіх необхідних для перетину кордону документів, не дивно, що хтось міг його отримати
Так тут их выложил человек, который с этими же документами выезжал и возвращался не один раз,и которые прописаны по закону. Сегодня его с ними уже не выпустили
Ежеви4ка• 30 декабря 2023
Ответ дляksena555
Приєднайтеся до групи, почитайте.
Багатодітного чоловіка теж не пропустили

Усі в шоці з того беззаконня, що там діється
Ви ж розумієте, що в тій групі може (як і тут) писати все, що завгодно й хто завгодно?
Павела• 30 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
На тій, що в нього є.
Інформативно) Відстрочку при багатодітності оформити легко. Якщо мова про догляд, то може і затягнутися. Часто відповідь потрібно чекати 1-2 міс.
natlem• 30 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Не зустрічала таких випадків при наявності ідентичних підстав та документів
Ну раз ви особисто не зустрічали, то звичайно, такого в природі не існує.
’И все таки она вертится’ - ця фраза актуальна і досі.

Мелитрисса• 30 декабря 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А что мешало и сейчас мешает выпускать вчерашних школьников и вчерашних бакалавров в магистратуру, а підстаркуватих не выпускать? Ничего.
Pole• 30 декабря 2023
Ответ дляillaria-k
директора всегда на брони - это высококвалифицированные специалисты.
Але це не дає їм право виїзду.
Без оформлених документів на відрядження.
Shaan• 30 декабря 2023
Ответ дляksena555
Приєднайтеся до групи, почитайте.

Они не верят, то ли боты, то ли просто боятся поверить
Shaan• 30 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Про голову не зрозуміла. Не знаю, точно після роботи.
Это началось с 20.00 сегодня. До этого времени выпускали, как раньше
Ежеви4ка• 30 декабря 2023
Ответ дляnatlem

Жодного. Просто забороньований може одночасно мати підстави для виїзду й виїжджати. Без підстав - тільки у відрядження, але це для багатьох складно оформити
Мелитрисса• 30 декабря 2023
Ответ дляРойЛеля
Уявіть собі. У всякому разі на початку грудня відпускали ще
Серьезно? Тех у кого бронь и он едет не в командировку, а просто так, выпускали? Или я что-то не поняла?
Pole• 30 декабря 2023
Ответ дляnatlem
То якщо за наявності ідентичних дозвільних документів на перетин кордону один поїхав, а іншого завернули, то рішення про перетин приймається явно не на підставі постанови кму.
+100
Закон як дишло...
Ежеви4ка• 30 декабря 2023
Ответ дляShaan
Тут був чоловік? Не бачила, щоб хтось тут викладав особисті документи
Shaan• 30 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Да. Я их скопировала из другой группы, где человек точно не бот, он там с основания группы.
МАМА НИКИТКИ-2• 30 декабря 2023
Ответ дляМелитрисса
В нас народ чомусь завжди вважає себе хитрішим за державу.
Дивіться, випускали студентів- поїхали підстаркуваті дядькі. Закрили лавочку для всіх.
Можна було інваліду вивозити військовозобов’язаного. Почали курсувати через кордон, вивозячи всіх, кого могли. Знов закрили лавочку, обмеживши 1 опікуном. Багатьох ще буде чекати сюрприз у вигляді повернення не пізніше інваліда в Україну.

natlem• 30 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Який сенс згадувати про ´інші підстави’ заброньованого у контексті дискусії щодо виїзду саме заброньованих ?
Ежеви4ка• 30 декабря 2023
Ответ дляПавела
Ок, повнолітня дитина з інвалідністю 2 групи. Знайомі оформлювали по інвалідності дружини, власній інвалідності, наявності у дитини захворювання (без оформлення інвалідності)
Якщо зібрати документи, то все можна оформити. Не скажу, що це приємна процедура, але можлива
illaria-k• 30 декабря 2023
Ответ дляPole
Але це не дає їм право виїзду.
я отвечела на комм, что бронь зятю купили.
Ежеви4ка• 30 декабря 2023
Ответ дляShaan
Ми як раз віримо, що там боти пишуть
Pole• 30 декабря 2023
Ответ дляIncol
Люди за цих майже два роки ще не втратили віру ’в дива’ і феєрично вірять, що такого не може бути, як і напередодні війни затюкували тих, хто збирав тривожні рюкзаки. Немає меж людській довірливості.
Так, українці занадто довірливі.
Повірили в Будапештський меморандум свого часу, з цього і розпочалися наші біди(((
irach50• 30 декабря 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Змін в законодавстві - так, але поки їх немає, вся ця інформація - просто вкид
Почитайте реальні групи перевізників вантажних і побачите чи правда чи ні…
МАМА НИКИТКИ-2• 30 декабря 2023
Ответ дляМелитрисса
Обмеження прав громадян за віком.
Влада ще звинувачення в цьому не отримувала. А так, суто за законом. Є відстрочка, виїзду за кордон не передбачено.
Incol• 30 декабря 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Це все можна було відрегулювати віковими обмеженнями, а не дати виїхати всім, кому ’надо’. Так само, які і окремим законом дозволити українським студентам навчання за програмами обміну, це тимчасовий виїзд на семестр всього, вони повернуться, раз обрали навчання тут. І це б дало б вищий рівень довіри до українських внз і держави в цілому. Ті кому ’надо’ і по ’договорняках’ виїздили.
Blacky_Mik• 30 декабря 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
В группе, в которой пишут обстановку на КПП Порубне-Сирет
Так же знакомый писал, что не выпустили с мамой-инвалидом сегодня. Какой-то бумажки не было сказали
Позавчора з автобуса зняли літнього сина і стару маму, бо не було довідки, що вони проживають разом. Це не вони?
ksena555• 30 декабря 2023
Ответ дляirach50
Ой, не люблять тут чути правди взагалі....
Мелитрисса• 30 декабря 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Что мешает выпускать вчерашних школьников и вчерашних бакалавров, если они поступили в магистратуру за границей? Просто повод нашли не выпускать.