Вказівка *ГОЛОВИ ДПС України*, в обовʼязковому порядку приймати «РІШЕННЯ ПРО ВІДМОВУ В ПЕРЕТИНАННІ ДК УКРАЇНИ» відносно наступної категорії осіб (тих, які отримали підстави для виїзду за кордон після *24.02.2022 року*), а саме:
- внесених в систему Укртрансбезпеки «Шлях» (у виняткових випадках пропуск по системі «Шлях» здійснювати відносно водіїв ВТЗ, який безпосередньо керує транспортним засобом);
- отримали документи про різні ступені інвалідності (посвідчення інваліда);
- отримали документи про супровід осіб з інвалідністю (мають статус опікуна);
- по довідках ВЛК, які підтверджують непридатність до військової служби, тощо;
- по документах про заключення шлюбів з жінками, які мають певну ступінь інвалідності, тощо).
Врахуйте в службовій діяльності. На контроль проведення даних заходів!
Ответ дляЕжеви4ка
Навіщо мені це? Я оперую положеннями законодавства й фактами, а не тим, що хтось десь пише. Мій товариш сьогодні спокійно виїхав через Краківець, маючи дружину - інваліда 2 групи навіть без наявності дружини. Відстрочку й військові документи на кордоні в нього не питали, хоча вони в нього є
А, ну понятно. Голову в песок.
Во сколько выехал ваш товарищ?
МАМА НИКИТКИ-2• 29 декабря 2023
Ответ дляPole
Яка там солідарність, якщо деякі їдуть (не на море), маючи двох дітей від другогого шлюбу і залишаючи в Україні дитину від першого.
Та тут дівчата писали, що деякі збирали свідоцтва і виїздили. А жодна дитина не виіхала за межі України.
Ответ дляРойЛеля
Ні, фін фінансовий директор на фірмі. Бронь йому купив шеф.
Стидно має бути що ви не розбираючись і не знаючи ситуації пишите фігню і клеїте ярлики на незнайомих людей. Я клею ярлик на зятя, бо знаю його
директора всегда на брони - это высококвалифицированные специалисты.
Ответ дляМелитрисса
Стесняюсь спросить согласно какого закона не выпускали и не выпускают студентов? Та же Верещук говорила еще в марте 2022, что это не законно (это и без нее ясно), что 30% выехали, потому что некоторые пограничники соблюдают закон. А потом с сентября 2023 совсем перестали выпускать, приняли там что-то официально. И кого оно волнует законно это или нет. Тем более так интересно получается, одному студенту нет 18, он уехал, другому есть, его не выпускают.
Мене ще більше цікавить, чому студент не може принести всі довідки, приписне, довідку про зарахування і їхати на навчання, фактично ця категорія не призивна, але нє, потрібно всіх закрити щоб не сміли навіть носа висунути, не те що на навчання, а хоча б на канікули, чи підбробіток літній. А програми обміну, вони не доступні хлопцям, а починають діяти з 2-го курсу, тобто хлопц всі ’мимо’, недостойні до науки, тільки до війни хай готуються. То чим вони гірші за тих, хто по програмі ’шлях’ виїздить? Такі самі ризики може повернутися, а може й ні, як ось нещодавно український журналіст змотався і ’орівідерчі’...
Ответ дляЕжеви4ка
Саме так, а в ній написано, що рішення приймає посадова особа прикордонної служби
То якщо за наявності ідентичних дозвільних документів на перетин кордону один поїхав, а іншого завернули, то рішення про перетин приймається явно не на підставі постанови кму.
Yusti_1896• 29 декабря 2023
Ответ дляДо
Перетинання вас видало) вчіть мову))
А що не так з перетинанням?)
Ирина-bbd0• 29 декабря 2023
Shaan.к слову просто вспомнился прямой эфир.где мамка рассказывала про распятого мальчика в трусиках. Проникновенно так.с чувством.с расстановкой
Мелитрисса• 29 декабря 2023
Ответ дляShaan
идите почитайте, что пишут люди прямо с пропускных пунктов, причем со ВСЕХ
Я не удивлена, люди которым новым законом запретят выезд ломанулись за границу, я думала неужели всех спокойно выпустят, все же понимают, что через несколько дней их не будут выпускать, ну вот, пожалуйста, хотя по закону обязаны выпускать пока новый закон не начнет действовать.
Ответ дляShaan
Пока вот так. Это не боты. Реально сейчас не выпускают мужчин от 18 до 60 - инвалидов, многодетных и по системе шлях, требуют к тем документам, которые прописаны в законе, ещё и справку из ТЦК об отсрочке. Люди в группах пишут, что скорее всего будет изменение в 57 накаще об этом. Они всегда так делали. Когда студентов иностранных ВУЗов перестали выпускать, официального запрета не было, но потом очень скоро появился.
Так и здесь. Они уже имплементируют то, что только готовится официально
І що сказали ті студенти, які стояли на кордоні з усіма документами, які на той момент мали право на законний виїзд, а по факту не випустили, людям навіть кошти деяким не повернули. А найбільше попали ті студенти, які вже вчилися і мали необережність приїхати додому на літні канікули, а потім виявилися не виїздними і втратили 1-2-3 роки навчання, в деяких випдках далеко не безкоштовного.
Ответ дляShaan
Вот для тех, кто визжит про матрешек, люди уже в группах выкладывают документы, которые им выдают, когда разворачивают. Точно по инструкции, которую тут выложила в сп автор. Смотрите число - 29.12.23.
Люди пишут, что заходят по одному к старшему смены и всем выдаёт такие бумажки
Такі документи й раніше видавали, якщлга людини немає всіх необхідних для перетину кордону документів, не дивно, що хтось міг його отримати
Ответ дляIncol
У нас теж є такий знайомий, не випустили коли заборони на виїзд ще не було. Просто сказали, що такий наказ керівництва і все.
Мелитрисса• 29 декабря 2023
Ответ дляIncol
Да, девочки могут поступать за границей, учиться по международным программам, поступать на международные программы в магистратуру с возможностью получить два диплома, а парень максимум может закончить ВУЗ в Украине и готовиться в окоп с 25 лет.
Ответ дляnatlem
Багатьох таких знаю, слідкувала в новинах, навіть рішення суду було про неправомірність цих дій, але ж кого то цікавило, не випустили і все тут, на кордоні права не покачаєш.
Ответ дляМелитрисса
Для окопу не потрібно бути занадто освіченим
. Ті хто залишився вчитися в Україні, явно не мали бажання-можливостей виїздити на навчання за кордон, але навіть при цих умовах, у них відібрали право на тих пів року за обміном.
Екатерина27• 30 декабря 2023
Ответ дляksena555
На жаль, правда((
По всім групах пишуть, що завертають усіх чоловіків, крім інвалідів 1 гр.
О как интересно…
Уже даже просто к словам Залужного про мужчин инвалидов 2 гр прислушались…
Ответ дляksena555
На жаль, правда((
Люди за цих майже два роки ще не втратили віру ’в дива’ і феєрично вірять, що такого не може бути, як і напередодні війни затюкували тих, хто збирав тривожні рюкзаки. Немає меж людській довірливості.
МАМА НИКИТКИ-2• 30 декабря 2023
Ответ дляМелитрисса
Я недавно ноябрьскую статью видела про выезд за границу, в перечне необходимых документов для выезда с женой инвалидом например, никакой отсрочки не было, свидетельство о браке, справка МСЕК и пенсионное удостоверение. А где вы видели что нужно оформлять отсрочку?
Я вже постанову почитала.
Тому вважаю тему автора- іпсо
Мелитрисса• 30 декабря 2023
Ответ дляIncol
А я говорю что для окопа нужно образование? Я говорю, что максимум на что парни имеют право, на образование в нашем ВУЗе, которое им в окопе не пригодиться. И в смысле не имели желания учиться за границей? Вы же сами пишите про учебу по обмену, потом магистратура по международной программе, поступают у нас, пару семестров учатся тут, потом доучиваются за границей, многие так делали.