Ну ниче се• 01 января 2024

Підліток, алкоголь і бабуся-дідусь

За столом налили внуку 14р склянку шампанського. Моє негативне ставлення до алкоголю вони знають. Він випив одним махом. Я коли побачила це, бо для мене шок це почала говорити з сином, а бабуся-дідусь наїхали і бубніли потім весь вечір, що я їх винними роблю, що краще вдома пити. Вони і раніше наливали то пиво то ще щось втихаря. В родині нема ні і кого проблем з алкоголем, але я обурена, що моя думка не враховується.
Мядуза аля моргонер• 01 января 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Зато тыкать родителям криминальным кодексом это норм
Ну родители вообще офигевшие, раз решили, что они имеют право слова в воспитании не их ребенка. И если иначе не понимают, то криминальный кодекс это один из аргументов.

Другой вопрос, что вряд ли поймут, что от них хотят)
Усатая полосатая• 01 января 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер

Родители уже не поменяются в силу возраста, но есть один момент) 14 летний подросток, не пробовавший алкоголя и зная негативное отношение матери, к бокалу бы не притронулся, а не залпом выпил. Это ж не 3 года, что с соком перепутал. Что-то тут не то)
Мядуза аля моргонер• 01 января 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Родители не поменяются, да, но можно выстроить границы.
Ну а с подростком согласна, не понятно, почему не пригубил, а выпил залпом.. Там вопросы ко всем)
Сало не люблю• 01 января 2024
Ответ дляНу ниче се
Мама каже, що не дамо вдома піде сам купить. А син каже мені не продадуть, я неповнолітній, то не куплю. Але як,, гарний хлопчик,, бабці сказала пий, він випив. Вдома буде серйозна розмова..
Да прям не купит...не смешите
Усатая полосатая• 01 января 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я неправильная мать, не запрещаю алкоголь, но если даже поймать моего 13 летнего, связать и заливать шампанским, он его не проглотит) Вчера была аналогичная с автором ситуация, но ребенок заорал бабушке с дедушкой «я буду коооолу!!!!!!» А тут очень странно)
Анонимус Я• 01 января 2024
Ответ дляЧорнобаївка
От мене це більше насторожило, що син випив одним махом. Тобто, якщо йому дати доступ до алкоголю він буде його вживати. В мене сини 16 і 13 років, вчора пропонували старшому шампанського і він відмовився. Він завжди відмовляється. Хоча як був маленьким любив пальця намочити в мій стакан.
Моя донька вчора попросила і їй налити шампанське. За 2 тижні буде 17. Не хочу категорично забороняти вдома, наголошую що з 18 і пояснюю чому. Але розумію, що 18-річна межа, це умовно, бо це ж не означає до 18 ні грама, а після 18 пити скільки хочеш. У кожної людини всередині повинна бути своя здорова межа і розуміння доцільності вживання алкоголю.
МатьЧасть• 01 января 2024
Ответ дляНу ниче се
Мама закатала істерику як тільки я почала говорити, що я проти.
ну пусть катает истерики у себя дома
а не вот это
’якось тупо через це не святкувати разом’
у меня б такие бабушки видели ребенка раз в год на улице
БеллаДонна• 01 января 2024
Мрак
Лама_мама• 01 января 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Вчора однокласники моєї дочки (8 клас), 13-14 років, питали в неї чому вона пʼє сік, а не шампанське, бо майже всі пили шампанське.
Я мабуть, якась відстала мама, бо думала, що алкоголь з 18
Мне 44 и я не пью.
Масса таких же людей. И это норма.
Алкоголь, сигареты, наркотики это инструменты Дьявола
осень харашо• 01 января 2024
Я сама своим детям налила. 10 и 14 лет.
Но по 1,5 см в бокал. И себе пол бокала. Я ужасная мать?
Статус Ква• 01 января 2024
а зачем что-то так категорично запрещать? потом дети вырастают дикими и с друзьями пьют литрами, когда дорвались.
что такого ужасного произойдет, если выпьет бокал..
Мядуза аля моргонер• 01 января 2024
Ответ дляЛама_мама
Мне 44 и я не пью.
Масса таких же людей. И это норма.
Ну если почитать тему, то по идее, в 14 вы должны были пить в подворотне)
Мядуза аля моргонер• 01 января 2024
Ответ дляАнонимус Я
Ну у вас як раз здорова межа, як на мене.
17 років вже може спробувати
Мядуза аля моргонер• 01 января 2024
Ответ дляСтатус Ква
А зачем категорично запрещать? Можно же просто аргументировать. Моя дочка, например, захотела 14 айфон (учитывая, что деньги на него у нее есть), я ей аргументировала почему сейчас его лучше не покупать. Она согласилась. Я категоричная мать с диким ребенком?)

Если бы очень хотела бухать, я бы точно так же смогла найти аргументы, почему ей это не надо.
Залізний кіготь• 01 января 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Выпил одним махом бокал шампанского в 14 лет? По ходу ребёнок приучен е алкоголю
То он просто быстро пил, чтобы мама не отобрала ))))
Мы сыну разрешаем пару глотков шампанского с 14 лет
Но наливать без разрешения родителей - это, конечно, тупосто
Фиктивная• 01 января 2024
Мне мама в 15 налила пару бокалов шампанского подряд, что сказать, после того, как я почувствовала, что ноги на ходят, я поняла, что алкоголь в компаниях надо контролировать. Думаю, именно благодаря этому у меня нет ни одной ’пьяной’ истории.

Не уверена на счёт мальчиков, но для девочки важно знать эту опасность
Шлях до зірок• 01 января 2024
вы зря из-за такой ерунды устроили панику
Люблю джаз• 01 января 2024
То что они не спрашивают вашего мнения-это плохо. Но я своему тоже 50 мл налила. Не считаю, что это страшно, так как через пару лет он вас и не спросит. По праздникам могу налить вино, шампанское или пиво. Это очень редко, так как мы практически не пьём. Мне родители тоже наливали немного по праздникам. Племяннице тоже. Я выросла, практически не пью и она так же. Никто не спился.
Залізна пані• 01 января 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ааа) то ось хто бухає в підворіттях)) тепер все стало на свої місця 😀

Цікаво, що при вживанні калорійної їжі та калорійного алкоголю, вага не росте 🤔 Виявляється, так можна було гімнасткам?) їсти-пити шопопало і при цьому залишатись в такій вазі))
Ніхто й не каже, що вони бухають. Але і до жорстких дієт, про які ходять міфи в народі спортсменам дуже далеко.

Та і якщо переїв завжди можна засунути два пальця в рот і все вийде назад. Вага буде такою ж.
Мядуза аля моргонер• 01 января 2024
Ответ дляЗалізна пані

У вас дитина займається гімнастикою?
Залізна пані• 01 января 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
У вас дитина займається гімнастикою?
Я займалася гімнастикою.
Скільки років Вашій дитині?
Мядуза аля моргонер• 01 января 2024
Ответ дляЗалізна пані
Я займалася гімнастикою.
Скільки років Вашій дитині?
13 років і я неодноразово чула як вичитували інших батьків за вагу та погрожували відрахуванням. Можливо, залежить від тренера або секції, але те, що їм протипоказана лишня вага, то це факт. І якщо так легко все їсти і просто випустити назад, то не зрозуміло тоді чому так не роблять (може, мають розум)
Залізна пані• 01 января 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Вичитування і погрози відрахування ніяк не суперечать поганим пристрастям спортсменів.

Так роблять часто. Просто Вам про це не розповідають і взагалі соромляться переїдання в своєму середовищі.
Мядуза аля моргонер• 01 января 2024
Ответ дляЗалізна пані

Вичитування та відрахування відноситься до того, що спортсмен має бути без зайвої ваги.
Тому для того, щоб її не було, спортсмени намагаються тримати себе в формі. І в деяких це не завжди виходить. Тому якщо додати сюди алкоголь і просто блювати до певного часу, то нічого не зміниться, якщо лишня вага вже є.
Відповідно, спортсмена або відраховують, або він сам кидає спорт, це вже питання часу.
Бавовна• 01 января 2024
Бабы и деды это зло, у меня подобная ситуация была со свекром, когда я запрещала пичкать ребенка конфетами, а он специально ей пичкал их, когда я не видела.