«Либо работаешь, либо воюешь». Военнообязанные могут получить возможность не идти в ВСУ – в обмен на выход из тени и уплату налогов. Подробности идеи от Офиса президента
Я подумала что тема важна для форума!
Вместе с усилением процесса мобилизации в ВСУ в Украине могут измениться и правила бронирования военнообязанных. Критерием для этого может стать уплата налогов с официальной зарплаты или доходов. Такую идею предложил офис президента, говорят собеседники Forbes. В чем она заключается и как повлияет на экономику?
Я подумала что тема важна для форума!
Mira29-c3c3• 02 января 2024
Ответ дляЕлена1265
Эта женщина задала вопрос, на который я ответила.
А когда с обидой заявляют, что раз их муж/отец/сын пошел добровольно и воюет, значит и мои родные должны воевать, то да, я могу сказать, что эти претензии к власти, а не ко мне/моим близким.
Если никаких претензий ко мне/родственникам нет, то никогда никому кричать «мы вас туда не посылали» не буду
Ще раз :прикусіть язика
.
Ответ дляnatlem
Ви взагалі розумієте, що пишите? Тобто, цінність людини визначається її зпл, так?
Завтра ’нічого не вартий’ хірург з низькою офіційною зал буде на фронті, операцію вам проведе ’цінний’ ІТ-ник на броні. На виклик з заміни тріснутого унітазу вам прийде топ-менеджери іноземної компанії, бо сантехнік з його офіційною мінімалкрю взагалі ’непотрібний’. Вашу дитину на шкільному автобусі повезе син ’потрібної людини’ - повна бездар по життю, дальтонік, але з високою зпл, бо батьки ’порішали’.
Продовжувати?
Не буває ’цінних’ і ’не цінних’ професій. Коли ваш унітаз не функціонує чи сусіди зверху вас заливають через порив труб,то найціннішою професією для вас вмить стане звичайний сантехнік, а не ІТ. Не можна оцінювати людей по зпл! Призивати мають усіх на рівних правах: і ІТ, і сантехніка, і сина депутата.
Продовжувати?
У нас цінність професії нині визначається зарплатою. Якийсь айтішник по міркам України король, а вчитель майже бомж. Хоча цінність вчителя для суспільства набагато важливіша ніж вклад джава програміста який підтримує черговий г*внокод на удальонці
Ответ дляМарина ФР
Я вот сегодня подумала, что не выпускают сопровождающих мужчин, и многодетных, что б именно закрыть бюджет. Ведь сейчас приняли или принимают новые штрафы, за не сообщение в военкомат о фактическом месте жительства, о смене семейного статуса, о наличии детей. За это все штрафы. Возможно именно для этого их разворачивают и требуют отметку от тцк? А туда придут, а там лапа, плати штраф и тогда поставим отметку. Ну так бы уехали без наполнения бюджета, а сейчас можно и наполнить хоть как то
У законодавстві наприклад немає положення що багатодітним чоловікам можна виїжджати за кордон. Таке положення є у законі про відстрочку. Не знаю взагалі чому тих чоловіків досі випускали. Це незаконно
Ответ дляНастасенька
Покажіть мені тих психічнохворих людей що хотіли йти на війну.
Ну добре, пофантазуйте, припустимо, мій чоловік теж зараз зробить вибір не йти на війну, ну ось перехотілося йому, його життя цінніше за ваш спокійний сон і життя чиїхось там дітей, і ще 800 чоловік з його полку теж не хочуть йти в посадку гнить, вони встають і йдуть додому, що буде далі?
Виходить, військові обирали професію з умовою мирного часу? Так і було багато років, а тепер вони застосовують свої знання і навички, для чого навчались.
На жаль
’Або працюєш, або воюєш’ — військовозобов´язані можуть отримати бронь — в обмін на вихід з тіні та сплату податків — Forbes ()
Бронювання можливе через синхронізацію держреєстрів. Якщо військовозобов´язаний платить ПДФО у потрібному обсязі, у системі ’Оберіг’ генерується QR-код про бронювання. Він діє 45 днів.
До розгляду запропоновано 3 варіанти бронювання:
➡️Якщо фізособи платять мінімально певну суму ПДФО на місяць. На нараді лунав поріг 6000 грн. Це означає близько 33 400 грн окладу. Ще 22% від розміру окладу має сплатити роботодавець як єдиний соціальний внесок;
➡️Якщо поріг офіційної зарплати (оклад) від 35 000 грн – майже відповідає першому варіанту;
➡️працівник, за якого роботодавець сплачує близько 14 500 грн ЄСВ (відповідає окладу 66 000 грн).
Схожий принцип може бути поширений і ФОП.
Mira29-c3c3• 02 января 2024
Ответ дляЕлена1265
Да без проблем. И судя по опросу Безуглой не одна я
До 24 що заважало це зробити?
Ответ дляlilu1990
Здорові бугаї готові жити скопом із сирійцями на соцпособіях
Це дуже сексуально, не вважаєте?
Не знаю, не задумывалась об этом и нет среди знакомых таких, у кого есть необходимость жить в лагерях. Но вообще, люди спасаются от войны, лучше так, чем в окопах
Mira29-c3c3• 02 января 2024
Ответ дляЕлена1265
Так їдьте хто ж вас тримає ?
Ответ дляЕлена1265
О, а я таких бачила. Вони ще й пробували підкотити.
позорище. Від них усі наші жінки шугались. Ну може й були якісь неперебірливі
paradise@email.ua• 02 января 2024
Ответ дляЕлена1265
Я могу и не пересекать, если от гражданства можно будет отказаться
А вообще, для лиц без гражданства тоже предусмотрен выезд из воюющих стран
от гражданства нельзя отказаться, если Вы не гражданин другой страны - читайте Закон. Если Вы загарницей, то это дело 5 лет в самом идеальном варианте отличной работы с шикарным контрактом
Ответ дляparadise@email.ua
Я знаю, что нельзя. Там выше написали, что поддерживают открытие границ в обмен на лишение гражданства. Я и написала, что поддерживаю эту инициативу и не одна я т.к. многие устали от нашей свободы
Mira29-c3c3• 02 января 2024
Ответ дляЕлена1265
Родные и близкие люди, которые закрыты в свободной стране
Так до 24 не були закриті .Чого не їхали ?