Розкажіть свої думки, що вас тут тримає, або що відштовхує "там". Які плюси можуть перекрити мінуси війни. Срач розводити не обов´язково, злитись на мене теж не треба 🤗
В мене в Україні будинок, квартира, бізнес, підлітки, мама, гарний заробіток. За кордоном всього цього не буде. Підлітки не хочуть виїхати без батька. І взагалі, чому я повинна кудись їхати? Україна- мій ДІМ. Пішла срана русня в сраку.
Я перероблюю свій хвойний садок, купила нових сукулентів кімнатних, допомагаємо хлопцям на фронті. Не дочекаються хворі москалі, щоб ми всі виїхали.
НамСвоюРобити• 02 января 2024
Всім виїхати чи що?)
Нікуди не збирались і не збираємось.
Тут наш дім у всіх сенсах.
Єдине, якби місто окупували (або було близько до того), то переїхали б в межах країни.
Все це вирішено було ще до 16.02.2022 (перша озвучена західними розвідками дата повномасштабки).
Нікуди не збирались і не збираємось.
Тут наш дім у всіх сенсах.
Natabond76• 02 января 2024
Ответ дляSweet_Cat
Хворі батьки,я єдина дитина(ну так собі дитина,40 років)
Власне житло
Робота
Я в Києві,тут +- безпечно
Власне житло
Робота
Я в Києві,тут +- безпечно
Особливо сьогодні зранку
Ответ для--Елена--
Потому что тряпки свои жалко. Сегодня с тёткой разговаривала ,я выехала с тремя детьми ,два из них инвалиды. Спрашивает когда Вы уже вернётесь, не нашла слов ,чтобы ответить. Харьков ,такое впечатление, что хочет посмотреть как я буду выгребать. Тот случай, когда родные становятся как-то не совсем родными.
Я думаю это просто фраза для поддержания разговора -а вы шо , домой не собираетесь ?
Ну такое
Valechka-mk• 02 января 2024
Без мужа не готова пока. Ну и материальный аспект пугает. Тут свое жилье, хороший уровень жизни.
Natabond76• 02 января 2024
Ответ дляSweet_Cat
ну Київ то майже рай в порівнянні зі сходом
я не можу залишити батьків,батько за кордоном не зможе лікуватися(онко,остання стадія)
я фінансово не витягну себе та батьків
До речі онкохворих за кордоном лікують безкоштовно
cherry2015• 02 января 2024
Ответ дляKlodia
У меня в Украине бизнес неплохой, сейчас идет ок, доход есть, квартира. За границей не хочу работать на тех работах, на которых сидят уехавшие знакомые. Боде храни николаевского Ванька, который еще вчера вечером предупредил, что в 6 утра будет масштабный обстрел и я пошла с раскладушкой в метро дрыхнуть, поэтому нервы более-менее.
Он в 2:20 сообщил о взлете….
Natalia505• 02 января 2024
Ответ дляМиззери
Так почему не открыть границы тогда если все выехали кто хотел ?
Бо повтікають до жінок маса людей.Навіть ті хто ніякого відношення до армії не мав і не має. Хто буде займатись лікуванням, логістикою, постачанням, перевезеннями, економікою і усим, чим країна намагається ще жити?
Я розумію, коли люди за кордон їдуть по бажанню, хочуть там жити і працювати. А я не хочу, і чоловік не хоче. Сестра в Канаді з чоловіком. Квартиру винаймають в сраці світу, в полі з койотами, афроамериканцями і іншими біженцями. З роботи відправили за свій рахунок, а квартиру і життя оплачувати треба, на одну зп чоловіка не пошикуєш. Хоче додому.(
Natalia505• 02 января 2024
Ответ дляVA 11
А звідки поїхали?
Ответ дляSolnet
Муж и сын невыездные. Без них не поеду. Здесь 2,квартиры в самом центре города , работа. Не хочу жить непонятно где и работать на каком-то заводе за копейки
У меня так. Только квартир больше и они меня вообще здесь не держат. Уехать очень хочу, но, не оставлю здесь семью.
Natalia505• 02 января 2024
Ответ дляVA 11
Чоловік перед війною поїхав до Чехії на роботу, потім , коли почалась війна, вона з дітьми до нього, а звідти в Канаду.
З зони бойових дій, чи з окупації поїхали.
Ответ дляNatalia505
Ну так значит не все выехали кто хотел как тут любят рассказать
WhiteWidow• 02 января 2024
Тато моїх дітей військовий. І в нього тут лише я, тому раптом що, то треба бути.
І я не зможу дозволити собі утримувати 2х дітей, себе, маму і кота на тому ж рівні, на якому я це можу тут.
Європу не люблю, США не тягну, Азія гуд, але поки ні.
Релокейт можна хоч завтра, але нє. Ми і так переїхали з півдня на захід.
Вік (давно не 16), страх щось змінювати, ковідомаразм показав що в усьому світі насрати на права та свободи людей. Страх вийти з зони особистого побутового комфорту. Мати ’десь там’ таке життя як я маю тут - це дуже, дуже дорого.
Побоювання, що якщо почнеться якийсь глобальний заміс то ми там будемо гарматним м´ясом. Відверто - дітей прагну випхати. Але щось вони не випихаються. Чимдалі - тим менше ілюзій у якесь нормальне майбутнє тут. Навіть війна нічого не змінила у плані корупції. Мародерство просто процвітає. Гидко від цього всього.
Natalia505• 02 января 2024
Ответ дляМиззери
Я не знаю що тут люблять але ж логічно уявити, що на воз´єднання родини рвануть одразу?
Ответ дляMasterzoo
Я офицер запаса медицинской службы. Обновила данные в военкомате в июле. Работа у меня в Украине будет в любом случае. Сейчас хорошая должность в частной компании. Если компанию закроют, то мобилизуюсь. Не вижу причин выезжать. Ребёнка с мамой отправлю в Германию, если нужно будет выезжать из нашего города. Но фронт ещё далеко, мы в Днепре.
Сплюньте сто разів. Що значить ’еще далеко’? Думаєте, що буде просуватись у ваш бік?