буреЛОМКА• 03 января 2024
А вы смотрите рос фильмы, слушаете эту музыку?
Собственно вопрос в теме. Продолжаете ли вы слушать музыку рос или смотреть фильмы - сериалы? Подписаны ли на таких блогеров? Меня как переклинило и я еще 24 февраля отписалась от всех рус блогеров. Мерзко и противно стало. Фильмы, музыка тоже нет. Но интересно, как у вас?
Слава Українi• 03 января 2024
Ответ дляВ_намисті.
Сравнение не з той оперы)
Давайте вам помогу
…это как педофил и маленькая девочка или мальчик.
..насильник и его жертва.
..убийца и убиенный.
А вообще тут многое в первую очередь зависит от уважения к себе.И меры допустимой падали который готов поставить себе на стол и сожрать.
Смотреть это могут коллаборационисты или люди без роду и племени з вавкой в голове)
Давайте вам помогу
..насильник и его жертва.
..убийца и убиенный.
Написать таке можуть тільки люди з вавкою в голові і які не взмозі думать на два кроки вперед. Або з свідомі маніпулятори, які за гроші зтравлюють людей ;)
Марафетчица• 03 января 2024
Ответ дляСусановна
Да смотрю и слушаю, так считаю нужным для себя. Ваши дети скорее всего тоже (слово пацана смотрители все ). Кто-то признается, а кто-то в тихаря.
Тоже смотрела этот фильм, но по-моему 5 или 6 серий, его уже досняли? Сколько там серий? Спасибо)
Сусановна• 03 января 2024
Ответ дляМарафетчица
9 серий. Я так понимаю будет ещё второй сезон
Svetlana-7070• 03 января 2024
Ні.
Українського кінематографу не має, тому дивлюся Поліцейський з ДВРЗ🤭
Українська музика завжди подобалась більше.
Блогерів на дивлюсь, відписалась від усіх 24.02.
Сяду на шию, дорого!• 03 января 2024
Не знаю нічого цікавого з тої параші
Фільми ніколи не дивилась, як і музику
Автопортрет нурофена• 03 января 2024
Не могу,
А вот дорамы с русскими субтитрами приходится, хотя не везде, но нахожу с английскими субтитрами
Непозбувна Бентега• 03 января 2024
В цьому році був один від ний день, вирішила з дітьми подивитися український фільм новорічний або різдвяний. Не знайшла нічого, багато часу витратила, або лише трейлер, або кудись реєструватися йти...а ось російських скільки хочеш.
Я розумію, що то мої проблеми, але так, в мене лише телефон, інтернет...
Це як і в моєму регіоні ще до війни, людям в селах чи то відрубили українські канали, чи зробили платними, люди стали дивитися російське, що з того вийшло, ми самі знаємо.
Тому в мене велике питання до нашого міністра культури, чому всі обговорюють квартал 95, чому взагалі під час війни є розважальні передачі.
В результаті подивилися ’Щедрик ’, а хотілося забути про проблеми і несправедливість
Kidstaff Bot• 03 января 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff