Цибулька зла• 03 января 2024

не можу заснути після спортзалу

Почала потроху звикати до додаткових фізичних навантажень, вчора пішла ввечері на пілатес, після того пів години на велосипеді і година на біговій доріжці в спокійному темпі (швидка ходьба), прийшла додому приблизно о 22:00, прийняла душ і вляглася, заснула аж після другої години ночі, хоча була дуже стомлена.
Зробила висновок що то вже не вперше така ситуація, раніше теж таке було, просто я одне з іншим не пов´язувала. Що думаєте, я права?
Капризуля• 03 января 2024
Я теж довго не засинаю після вечірніх навантажень, відмовилася.

Асталависта бэйби• 03 января 2024
Така ж ситуація. Маю легко збуджувану нервову систему. Перенесла всі тренування на першу половину дня. Кому на роботу на 9:00, важко дати пораду, як бути в цій ситуації.
Бейлис• 03 января 2024
Організм збадьорюється після тренування, звідси проблеми зі сном. Мусила відмовитися від вечірніх тренувань, як пішла на роботу, де графік з 9 до 18. Поки що без спортзалу. На жаль...
Творческий типаж• 03 января 2024
не рекомендуются любые физ упражнения за 3 часа до сна
ВсеЧетко• 03 января 2024
Нельзя заниматься 3 час до сна минимум
автор Цибулька зла • 03 января 2024
ну я в принципі планувала переносити заняття на ранок, але фізично дуже важко прокинутися так рано, на роботі треба бути о 7:45
Вапщета• 03 января 2024
Так кто ж ночью сердце разгоняет? Утром ходите. Тоже Америку открыли. Естественно вы не заснёт, мелатонин не вырабатывается, сердце стучит. Чтобы заснуть, нужно в 20 принять душ, притушить свет и готовиться в люлю, а не в пробках после зала стоять, возможно. Не обижайтесь, я по своему опыту это усвоила
автор Цибулька зла • 03 января 2024
Ответ дляВапщета
пішки в зал іду
Вапщета• 03 января 2024
Ответ дляЦибулька зла
пішки в зал іду
Это имеет вторичное значение. Нагрузка, музыка, яркий свет после 20.00 - прощай сон

автор Цибулька зла • 03 января 2024
Ответ дляВапщета
ну читати хоч можна?
Вапщета• 03 января 2024
Ответ дляЦибулька зла
ну читати хоч можна?
Звичайно, книжку, не телефон
Полтавська галушка• 03 января 2024
Права именно поэтому в зал я хожу только с утра. для меня это способ проснутся а не уснуть точно
Летчица• 03 января 2024
З цієї причини ходжу на тренування з ранку, але в мене є можливість,працюю позмінно