Цибулька зла• 03 января 2024
не можу заснути після спортзалу
Почала потроху звикати до додаткових фізичних навантажень, вчора пішла ввечері на пілатес, після того пів години на велосипеді і година на біговій доріжці в спокійному темпі (швидка ходьба), прийшла додому приблизно о 22:00, прийняла душ і вляглася, заснула аж після другої години ночі, хоча була дуже стомлена.
Зробила висновок що то вже не вперше така ситуація, раніше теж таке було, просто я одне з іншим не пов´язувала. Що думаєте, я права?
Асталависта бэйби• 03 января 2024
Така ж ситуація. Маю легко збуджувану нервову систему. Перенесла всі тренування на першу половину дня. Кому на роботу на 9:00, важко дати пораду, як бути в цій ситуації.
Цибулька зла
• 03 января 2024
ну я в принципі планувала переносити заняття на ранок, але фізично дуже важко прокинутися так рано, на роботі треба бути о 7:45
Вапщета• 03 января 2024
Так кто ж ночью сердце разгоняет? Утром ходите. Тоже Америку открыли. Естественно вы не заснёт, мелатонин не вырабатывается, сердце стучит. Чтобы заснуть, нужно в 20 принять душ, притушить свет и готовиться в люлю, а не в пробках после зала стоять, возможно. Не обижайтесь, я по своему опыту это усвоила
Цибулька зла
• 03 января 2024
Ответ дляВапщета
пішки в зал іду
Вапщета• 03 января 2024
Ответ дляЦибулька зла
пішки в зал іду
Это имеет вторичное значение. Нагрузка, музыка, яркий свет после 20.00 - прощай сон
Цибулька зла
• 03 января 2024
Ответ дляВапщета
ну читати хоч можна?
Полтавська галушка• 03 января 2024
Права именно поэтому в зал я хожу только с утра. для меня это способ проснутся а не уснуть точно
Летчица• 03 января 2024
З цієї причини ходжу на тренування з ранку, але в мене є можливість,працюю позмінно