Губка Боб• 03 января 2024

А у вас в дитинстві була своя кімната?

Сперечались недавно з мамою. Вона каже, що зал то і була моя кімната. Там всі дивились телевізор, робили свята. В мене навіть письмового стола не було і спала на дивані, який кожен ранок складала повністю. Я ж, відповідно, вважаю що кімнати в мене не було, це спільна загальна кімната для всіх.

А як було у вас?
Всім гарного вечора і тихої ночі.
Бринзолетта• 03 января 2024
Спала в гостиной с бабушкой.
Своей комнаты не было

Я только за!• 03 января 2024
Була окрема і у брата і у мене - 4 кімнатна квартира. Родина не заможна
Кусман Сиру• 03 января 2024
Была , сын живет в одной комнате с сестрой , пока это его выбор , ему 11 сестре 2
Путающаяся• 03 января 2024
Была, с 11-ти лет.
ПлакалаВАвто• 03 января 2024
Була. І стіл був. Але диван складати все одно доводилося.
Всюди влазю• 03 января 2024
Спала в комнате вначале с мамой, потом с бабушкой. Своя комната появилась в 14 лет, когда старшая сестра вышла замуж и уехала.
Мао_Мяо• 03 января 2024
Была с 12 лет, когда сестра замуж вышла и съехала)
ДлинноНожка• 03 января 2024
Ответ дляЯ только за!
І як так вийшло?
Залатавая• 03 января 2024
Так, була. Жила в будинку з 5 кімнат

Как нефиг делать• 03 января 2024
Ответ дляМао_Мяо
І в мене так само.
Чупокабра• 03 января 2024
нет, не было. С бабушкой жила. Теперь думаю, бабушке было еще хуже, у меня хоть перспектива была когда то жить отдельно
Всюди влазю• 03 января 2024
Ответ дляДлинноНожка
І як так вийшло?
Наверное папа военный. Интересно, угадала ли. Знаю просто что военным часто давали такие большие квартиры
220В• 03 января 2024
Да, была на двоих с сестрой
Стыдно признаваться кому, спали мы вместе
И сестра каждую ночь ко мне приставала. Я делала вид что сплю и лежала не двигаясь((((
Это ужасное чувство меня не отпускает(

Поэтому у моих детей разные комнаты
Аноним_Русалка• 03 января 2024
не было, зато у брата была. мечтала ,что у моих детей будет всë. нет
Даю справку• 03 января 2024
У нас был зал и +у каждого своя комната:спальня родителей +моя+спальня братьев(у них маленькая разница в возрасте)
Это было все при совке

Квартира 4-х комнатная
Дали от государства
KROX@• 03 января 2024
Не було, також спала в залі, де в суботу всі будили та говорили харе вже спати, бо дорослі хочуть дивитися новини та музичні програми.
Щасливі роки приватного життя були коли я переїхала від батьків до власної квартири. Потім вийшла заміж і знову ніякого приватного життя, ехххх
Алина Воробей• 03 января 2024
В дитистві не було, ми спали з мамою в одній кімнаті, а інші дві здавали квартирантам щоб був якійсь додатковий дохід і було легше взимку комуналку платити. Потім десь в років 13 мама мені віддала одну кімнату і у мене з´явилася своя кімната.
СпайдерВумен• 03 января 2024
Ответ для220В
Да, была на двоих с сестрой
Это ужасное чувство меня не отпускает(

Поэтому у моих детей разные комнаты
Штааа
ВсеПроВсехЗнаю• 03 января 2024
Була своя кімната, так як жили в приватному будинку де було 5 кімнат, я в сім´ї одна дитина, тому завжди була с кімнатою)

Xвостокрутелка• 03 января 2024
У мене була своя кімната. Але потім я 6 років жила в гуртожитку з сусідками :))))
дожену і ощасливлю• 03 января 2024
На двоих с сестрой была комната
Пффф 100%• 03 января 2024
Ні. Ніколи. І зараз не маю))). Моя мрія своя кімната, щоб нікому не було туди доступу). В доньки своя кімната є.
ГейСюда• 03 января 2024
Как-то так же, еще и проходная комната.
Аноним_Русалка• 03 января 2024
Ответ для220В
Да, была на двоих с сестрой
Это ужасное чувство меня не отпускает(

Поэтому у моих детей разные комнаты
лезла в трусы?
Алина Воробей• 03 января 2024
Ответ для220В
Да, была на двоих с сестрой
Это ужасное чувство меня не отпускает(

Поэтому у моих детей разные комнаты
Ого, як це приставала? Вона що нетрадиційної орієнтації чи ви чоловік?
ДлинноНожка• 03 января 2024
Ответ дляВсюди влазю
Може десь в селі ще 🤷‍♀️
Я только за!• 03 января 2024
Ответ дляДлинноНожка
І як так вийшло?
Отримали батьки у 90році. Був вибір - вибір поверху жеребкуванням 3 кімнатна, або 1 поверх 4 кімнатна.
Даю справку• 03 января 2024
Ответ дляЯ только за!
Это при совке было?
пані Солоха• 03 января 2024
Була кімната з сестрою і це жахливо
Я только за!• 03 января 2024
Ответ дляДаю справку
Это при совке было?
90 рік