Ms. Iphone• 04 января 2024
Відпустка в Норвегію з дітьми в мінус 20
Ви б поїхали з дітьми в відпустку в мінус 20 в Норвегію, є час та змога тільки на ці вихідні , дивлюсь по погоді мінус 20
І не знаю чи їхати з дітьми чи ні 🤷🏻♀️бо в цьому році врядчи вийде поїхати у відпустку , але лякає трошки температура 🤔ще не було такого досвіду. Як ви вважаєте? Якщо є можливість, але температура мінус 20
??
Результат:
вже голосів:
72 (63.16%)
ні не їхати
42 (36.84%)
їхати звісно
задумчивая мордочка• 04 января 2024
Мені завжди краще їхати, ніж не їхати) За умови, якщо є підходящий одяг
Семицветка• 04 января 2024
С детьми не знаю. А когда-то в минус 20 с удовольствием бродила сама впервые по Киеву несколько дней , изучая его достопримечательности. Помню, было много льда и снега, а я на каблуках)))
Но мне настолько было интересно, что температура воздуха не влияла ни на что)))
Всіх підсаджую• 04 января 2024
Неужели у вас весь год больше не будет свободных выходных дней? Я бы не таскала детей по такому морозу и самой подобное совершенно не в радость.
Грамотний хвіст• 04 января 2024
Ми і в Карпатах прекрасно відпочивали при -20 , ви що в тропіках до тепер жили?
интайм_не_предлагать• 04 января 2024
Ответ дляСемицветка
Це молодість).
Я зараз вже при -1 з дома не суватимусь.
Не вмію заміряти• 04 января 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Це молодість).
-1 буде сырость ,от этого холодно
В -20 будет суше
Мне легче перенести -10,чем ноль градусов
В -20 будет суше
Семицветка• 04 января 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Це молодість).
Да, каблуки не ношу уже много лет, только в молодости)) но по прежнему за любой кипиш, кроме голодовки)) в Норвегию поехала бы, несмотря на ожидаемую температуру. Но у меня нет маленьких детей.
Грабля• 04 января 2024
Я в нормальні часи на рибалку літала у Норвегію. Плюс 2 було, хай воно горить. Перший і останній раз.
Всіх підсаджую• 04 января 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
-1 буде сырость ,от этого холодно
В -20 будет суше
Нас как-то школьниками зимой в Ленинград повезли, было тоже минус 20, дикая влажность, ветер. Адище во время пеших прогулок, только в музеях немного отогревались.
Не вмію заміряти• 04 января 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
В Питере влажность высокая
Освічую темряву• 04 января 2024
Я бы даже сама не поехала в такой мороз на выходные. Не то что с детьми.
Фляшунька• 04 января 2024
А чому саме цей період обрали? Чи вас запрошують і інші дати вони не розглядають?
Ms. Iphone
• 04 января 2024
Ответ дляФляшунька
Так вийде тільки на цих вихідних 😢😢
Бідося• 04 января 2024
Діти привчені до низьких температур? Чи потім зразу на лікарняний йдете?
Я тертий жук• 04 января 2024
Ответ дляMs. Iphone
Так вийде тільки на цих вихідних 😢😢
Вы, реально, 2 выходных в Норвегии при минус 20 за отпуск считаете? Прям такая драма, все остальные 365 дней будете круглые сутки работать?
Ms. Iphone
• 04 января 2024
Ответ дляДлинноНожка
А почему именно Норвегия? Странный выбор зимой. Там летом красиво.
Поряд , Машиною 7-8 годин від Стокгольма , на жаль в інші країни ніяк не вийде 😢
І коли є можливість хоть трішки зимову Норвегію побачити на вулиці мінус 20 😳 ось і думаєш чи варто ризикнути , коли є можливість …???🤔😀
Ms. Iphone
• 04 января 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Так, Не буде можливості нікуди поїхати
Фляшунька• 04 января 2024
Ответ дляMs. Iphone
Тупий відпочинок, за два дні повтомлюются та змерзнуть діти в дорозі. Вам ці дні аукнуться. Краще вже в сусіднє велике місто звозити їх
Семицветка• 04 января 2024
Ответ дляMs. Iphone
Так, Не буде можливості нікуди поїхати
Значит едьте.
Мне нравится поговорка - лучше делать и каяться, чем не делать и каяться
Ms. Iphone
• 04 января 2024
Ответ дляФляшунька
В машині замерзнуть ???
Фляшунька• 04 января 2024
Ответ дляMs. Iphone
В машині замерзнуть ???
А весь відпочинок буде в машині?