Вероятненько• 05 января 2024
Ви б образилися на чоловіка за такий букет?
Сьогодні 15 років, як ми познайомилися з чоловіком. Ми проживаємо не в Україні і квіти тут дуже дешеві. (Чоловік у мене українець). Але ось таке його вітання 3 рази в рік мене виводить із себе. Не дай Бог, щоб він коли переплатив на мені. При тому, що заробляє нормально. І так постійно, це не лише квітів стосується. Коли в доньки був День народження 1 рік, то всі подаровані гроші забрав собі, сказав: Я платив за банкет, тому гроші забираю.
Я сьогодні прям розізлилася і посварилася з ним. Він зробив мене винною, бо він старався, а мені не так. Як би Ви повели себе? Я не меркантильна, але як на мене це просто насміхання над дружиною.
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляВикасикрет
Забрати подаровані гроші дитині ????
Він хворий
А мав віддати річній дитині?
Тра Ля Ля• 05 января 2024
У нас такие в супермаркете 2,99€😄
Вообще я б давно на вашем месте нашла того, кто дарил бы и букеты красивые и другие подарки🙈
Викасикрет• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
А мав віддати річній дитині?
Ні
Сусідці 18 річній мав відати
Вероятненько
• 05 января 2024
Ответ дляТра Ля Ля
У нас такие в супермаркете 2,99€😄
У нас 3.50🙈
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляПухнасті штани
він не старався
Не виростив у горщику на вікні самостійно?
Снегопадка• 05 января 2024
Жіночко, він у вас просто жлоб. Це не лікується. Квіти купив десь зі знижкою як неліквід
Аноним с кешбеком• 05 января 2024
Ответ дляТра Ля Ля
У нас такие в супермаркете 2,99€😄
Ой ли😅
Пухнасті штани• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
А мав віддати річній дитині?
мав їй щось купить.чи покласти на її рахунок
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляВикасикрет
Ні
Сусідці 18 річній мав відати
Ой, і як ви це пережили?
Викасикрет• 05 января 2024
Ответ дляSo_so
Я так понимаю, что проблема не в букете, да?
В сексі
Залетна Я тут• 05 января 2024
Если поставить в вазу по размеру- то,прекрасный знак внимания- весенний букет. Вы порш хотели?
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляПухнасті штани
А якщо в дитини є все?
Ухахайкина• 05 января 2024
Мне вообще не дарил, ещё и забывал все даты, может специально, не знаю, сейчас разводимся, так даже дочку не поздравляет с праздниками, обиделся.
Вероятненько
• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
А якщо в дитини є все?
На той момент не було багато чого
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляВероятненько
На той момент не було багато чого
Дитина голодувала,не мала одягу та іграшок?
муха в кедах• 05 января 2024
автор, бегите))) сейчас вам все расскажут про вашего мужа))
по теме: конечно. Странно, что вы не перевоспитывали его все эти 15 лет.
Вероятненько
• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
Не смішіть мене. Це гроші дитини і він мав відкласти їх на майбутні потреби дитини
Аноним с кешбеком• 05 января 2024
Ответ дляТра Ля Ля
А вы б терпели и радовались?🥲
Тема не про мене.
Слухайте, ну автор сама собі ТАКОГО обрала.
Люди НЕ змінюються.
Тішуся неперетішуся• 05 января 2024
Мне было бы неприятно. Скинула бы фото букетов, которые мне нравятся и сказала, что в следующий раз хотела бы получить один из них
Допоможіть знайти• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
А мав віддати річній дитині?
Мы такие деньги откладываем отдельно в заначку ребенка. Чтобы в будущем что-то купить РЕБЕНКУ
а папаша забрал себе-это дно