Вероятненько• 05 января 2024

Ви б образилися на чоловіка за такий букет?

Сьогодні 15 років, як ми познайомилися з чоловіком. Ми проживаємо не в Україні і квіти тут дуже дешеві. (Чоловік у мене українець). Але ось таке його вітання 3 рази в рік мене виводить із себе. Не дай Бог, щоб він коли переплатив на мені. При тому, що заробляє нормально. І так постійно, це не лише квітів стосується. Коли в доньки був День народження 1 рік, то всі подаровані гроші забрав собі, сказав: Я платив за банкет, тому гроші забираю.
Я сьогодні прям розізлилася і посварилася з ним. Він зробив мене винною, бо він старався, а мені не так. Як би Ви повели себе? Я не меркантильна, але як на мене це просто насміхання над дружиною.
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляЦібаФу
І Ви вирішили пишно відсвяткувати ?
#ботакаавторжінка

Ворожу на каві• 05 января 2024
Ответ дляВероятненько
Мені на випускний в школі приніс був 1 троянду, хоча ми тоді тільки почала зустрічатися. Мені плакать хотілося. Дивилась, як інші хлопці дарували своїм дівчаткам такі гарні букети, і так було тоді стидно за свого
🤮
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляВероятненько
Я працюю і заробляю так само як і чоловік
Ну нащо ви кажете направду? Люди,які самі заробляють,ніколи себе не ведуть як ви
Кондуктор троллейбуса• 05 января 2024
Автор, а Ви йому шо подарували?
автор Вероятненько • 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
Вам же, звісно, видніше))). Чи я маю сама собі купувати квіти на річницю?
Вельми шановна• 05 января 2024
Я БИ ЙОГО 🔫😡😡😡😡😡
Кондуктор троллейбуса• 05 января 2024
Ответ дляВельми шановна
Я БИ ЙОГО 🔫😡😡😡😡😡
Водний пістолетик із вчорашньої теми
Цвірінь• 05 января 2024
Ответ дляВероятненько
У нас 3.50🙈
Ну, мне нравятся тюльпаны, норм букет, а чего вы хотели?
Вельми шановна• 05 января 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Водний пістолетик із вчорашньої теми
В моєму розумінні не водний))

Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляВероятненько
Справа не у квітах, які вам доречі ,подарували. А в тому, що ви десятиріччями так і не зуміли побудувати нормальні стосунки. І так, щоб не зробив ваш чоловік,ви завше будете незадоволені
Кондуктор троллейбуса• 05 января 2024
Ответ дляВероятненько
Автор, добийте мене, скажіть, що Ви йому айфон, а він Вам цей букет за 3.50
Вельми шановна• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
Удалено администрацией...
автор Вероятненько • 05 января 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
чоловік подарував мені парфуми, а я йому туалетну воду.
Я замовила все на сайті, спочатку оплатила все сама. Мої парфуми 84 євро, чоловіка 80. Все прийшло мені почтою. Чоловік віддав мені сьогодні гроші за мої парфуми, 80 євро)). Головне не переплатить))
Кондуктор троллейбуса• 05 января 2024
Ответ дляВероятненько
Тоді нормальні подарунки і нормальний букет. Дуже мило. Колір тюльпанів дуже ніжний.
Дарма Ви влаштовуєте ці скандали
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляВельми шановна
Удалено администрацией...
А хто жінка ПІДАРАМСТа і рагуля? Правильно- така самісінька. Бо інакше вони б просто не були разом
Вельми шановна• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
Ну так
Нога на ногу• 05 января 2024
Ответ дляНалогообложу
Давно бы нах послала, не жила бы со жлобом.
особенно, после фразы - я за банкет платил

и отнимания детских денег
So_so• 05 января 2024
Ответ дляВероятненько
Это ужас, но ведь такой уклад в Вашей семье. Почему Вас именно цветы смутили и именно сегодня? Цветы на 4 евро разницы.
Так точно!• 05 января 2024
Вам тут понаписали, неликвид... Неликвид это раскрытый тюльпан и лепестки отваливаются
Ваши тюльпаны не раскрытые, свежие, подрежте и поставьте в вазу с водой (высокую). Они напьются воды, будут лучше держать форму, сами бутоны подростут. Ваш муж скорее всего пришел в магазин, увидел в упаковке много тюльпанов и подумал вау красиво) когда много всегда выглядит эффектно. Что ж вы такая критичная, не дарят плохо, дарят тоже не то, после выноса мозга он вообще не захочет больше дарить. Ищите мужика чтобы вам миллион роз дарил каждый день, и Лексус в придачу, тогда советчицы оценят))

Кицюююня• 05 января 2024
У меня папа такой: чем дешевле и проще, тем лучше) Я в папу, домой покупаю букеты подешевле и в сезон.
А муж наоборот дарит большие стильные букеты из не сезонных цветов. Мне приятно.
Сегодня я не я• 05 января 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Если поставить в вазу по размеру- то,прекрасный знак внимания- весенний букет. Вы порш хотели?
А між порш і страшненьким букетиком з тюльпанів проміжного нічого більше немає?
ГендиреХтор• 05 января 2024
Ответ дляВорожу на каві
Почему?
А какие вы любите?
Разные) Как-то узнала, что оказывается, муж каждый букет собирает в цветочном сам, потому что не доверяет ничьему вкусу.
Нашли в капусте• 05 января 2024
А скільки вам років?
Нашли в капусте• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
А мав віддати річній дитині?
Дружині
Нашли в капусте• 05 января 2024
Ответ дляТра Ля Ля
У нас такие в супермаркете 2,99€😄
Вообще я б давно на вашем месте нашла того, кто дарил бы и букеты красивые и другие подарки🙈
Може автор на таке не тягне,ви ж не знаєте
Околовита• 05 января 2024
Ответ дляВероятненько
У вас чоловік іноземець?
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляНашли в капусте
Дружині
Та ну, тещі- це правильний варіант
Я_не_аноним_100%• 05 января 2024
Я обожаю тюльпаны поэтому букету бы обрадовалась , но проблема ж в другом у вас совершенно. Нет уважения в отношениях
Околовита• 05 января 2024
Вже побачила, що українець, веде себе як типовий німець. Автор, ну він у вас такий який є і не вчора таким став. Ви бачили його недоліки, він не стане іншим, або прийміть це якщо він в іншому гарний чоловік і батько або розлучайтесь.
Rokko777• 05 января 2024
Все что нужно знать о ,,браке,, . Рекомендую этому мужчине быстрее разводится