Вероятненько• 05 января 2024

Ви б образилися на чоловіка за такий букет?

Сьогодні 15 років, як ми познайомилися з чоловіком. Ми проживаємо не в Україні і квіти тут дуже дешеві. (Чоловік у мене українець). Але ось таке його вітання 3 рази в рік мене виводить із себе. Не дай Бог, щоб він коли переплатив на мені. При тому, що заробляє нормально. І так постійно, це не лише квітів стосується. Коли в доньки був День народження 1 рік, то всі подаровані гроші забрав собі, сказав: Я платив за банкет, тому гроші забираю.
Я сьогодні прям розізлилася і посварилася з ним. Він зробив мене винною, бо він старався, а мені не так. Як би Ви повели себе? Я не меркантильна, але як на мене це просто насміхання над дружиною.
Невісточка ж• 05 января 2024
Ответ дляСон і дрімота
Ага, а вечером по 1,99, я вчера в Теско покупала
Теж річниця?

Сон і дрімота• 05 января 2024
Ответ дляНевісточка ж
Теж річниця?
Нет, у нас цветы обычное дело постоянно в доме, мужчина просто их покупает без повода, я тоже, на годовщины другие подарки
ЦібаФу• 05 января 2024
Ответ дляВероятненько
На той момент не було багато чого
І Ви вирішили пишно відсвяткувати ?
автор Вероятненько • 05 января 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Спасибо, что не ветка белой хризантемы в целлофанчике
Мені на випускний в школі приніс був 1 троянду, хоча ми тоді тільки почала зустрічатися. Мені плакать хотілося. Дивилась, як інші хлопці дарували своїм дівчаткам такі гарні букети, і так було тоді стидно за свого
Борисфенка• 05 января 2024
Автор, ви 15 років жили в анабіозі?
Чи аж сьогодні прийшло розуміння, що чоловіки не міняються?
Пишущаяся• 05 января 2024
Ответ дляВероятненько
А зачем Вы за него замуж вышли?
Позитивна• 05 января 2024
Життя одне, а в морі багато риби, міняйте чоловіка
Ермолайчик• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
А мав віддати річній дитині?
А купити щось дитині або просто відкласти на її майбутнє ніяк?
Ермолайчик• 05 января 2024
Тюльпани - дуже сумні((( ну ви ж 15 років з чоловіком - чому дивуєтеся? Впевнена інші букети були схожі

Пукимончиг• 05 января 2024
Ответ дляТра Ля Ля
У нас такие в супермаркете 2,99€😄
Вообще я б давно на вашем месте нашла того, кто дарил бы и букеты красивые и другие подарки🙈
А шо такі є?
автор Вероятненько • 05 января 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Банкет це його подарунок дитині, хоча зрозуміло що він їй зараз аж ніяк не потрібен.
Автор, а окрім бенкета, що ще подарував тато дитині?
Нічого
Невісточка ж• 05 января 2024
Ответ дляВероятненько
А крім нього у вас варіантів не було?
Невісточка ж• 05 января 2024
Ответ дляТра Ля Ля
У нас такие в супермаркете 2,99€😄
А на своєму місці знайшли?
В рот не ложи• 05 января 2024
Не люблю зірвані квіти
Для мене це викінуті гроші.
Тому, краще ніяких ніж такі.
І взагалі : подарунок, або гарний, або ніякого.
Подарунок з магазину ’все по п´ять’, то якесь жлобство. Краще нічого. Ну, це в мене так
Зупка_цем• 05 января 2024
’Я не меркантильная’. Этим все сказано. Гордитесь этим? Мужу перед свадьбой свою немеркантильность доказывали? Получите- распишитесь.
Женщина должна быть меркантильной, как минимум, для обеспечения нужд своего потомства.
Чучало яблуні• 05 января 2024
Справа не в квітах. І Ви це розумієте самі прекрасно.
А квіти як квіти, весняні тюльпани. У вазі достатньо мило виглядали б.
Я,наприклад,із усіх букетів пам´ятаю взагалі букет польових квітів, який нарвав мені на той час коханий) жоден із наступних букетів і приблизно не викликав тих емоцій,так що справа не в квітах
Тра Ля Ля• 05 января 2024
Ответ дляНевісточка ж
А на своєму місці знайшли?
Знайшли))
вре_Динка• 05 января 2024
мій мені сам збирав букет із квітів не памʼятаю коли) це було трохи смішно, те що вийшло на виході) але мило, бо заморочився, нехай незграбно і квіти не підходять одна до іншої, але він був такий задоволений) мабуть цей букет мені запамʼятається набагато сильніше, ніж інші, але я дибіл, і забула сфоткати творіння
Тра Ля Ля• 05 января 2024
Ответ дляПукимончиг
А шо такі є?
Звичайно

автор Вероятненько • 05 января 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Нічого
Salsa-24da• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
А мав віддати річній дитині?
Так, мав би купити щось корисне для дитини.
Нашо річній дитині банкети?
So_so• 05 января 2024
Ответ дляВероятненько
Нічого
А расскажите, мне интересно для своих наблюдений за людьми.
Банкет был пышный? Чтоб пыль в глаза, а сами экономили на всём?
Карапулька• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
Всі дійсні потреби дитини були закриті. Що ще? І так, закрити дірку яку зробило свято у вашому бюджеті,також важливо.
Ви чоловік автора? Така обізнаність що і як було..
неДоЖиру• 05 января 2024
Ответ дляВероятненько
У нас 3.50🙈
я б на букет не образилась, спокійно ставлюсь до квітів.
Але жадібність не можу терпіти, тому був би скандал ще набагато років раніше))
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляКарапулька
Я людина,що багато спостерігає,і прекрасно розуміє що такі теми як у автора, виникають від того, що жінка не працює, грошей у родині небагато,але жінці треба ’шоб все как у людей’
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Нашо річній дитині банкети?
А про бенкет запитайте у автора,впевнена, що то було важливе саме для неї
Ворожу на каві• 05 января 2024
Нет. Цветы терпеть не могу, но именно тюльпаны мне нравятся.
Ворожу на каві• 05 января 2024
Ответ дляГендиреХтор
Ниет, даже на этапе встречаний такой букет не хотела бы.
Почему?
А какие вы любите?
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляВероятненько
Нічого
Так само , як і мама, правда ж?
автор Вероятненько • 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
Я працюю і заробляю так само як і чоловік