Вероятненько• 05 января 2024
Ви б образилися на чоловіка за такий букет?
Сьогодні 15 років, як ми познайомилися з чоловіком. Ми проживаємо не в Україні і квіти тут дуже дешеві. (Чоловік у мене українець). Але ось таке його вітання 3 рази в рік мене виводить із себе. Не дай Бог, щоб він коли переплатив на мені. При тому, що заробляє нормально. І так постійно, це не лише квітів стосується. Коли в доньки був День народження 1 рік, то всі подаровані гроші забрав собі, сказав: Я платив за банкет, тому гроші забираю.
Я сьогодні прям розізлилася і посварилася з ним. Він зробив мене винною, бо він старався, а мені не так. Як би Ви повели себе? Я не меркантильна, але як на мене це просто насміхання над дружиною.
Ширли-Мырли• 05 января 2024
А в чем проблема? Вы видели, за кого выходите замуж и от кого рожаете. Наверняка, думали, что он изменится. Какие претензии?
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляВероятненько
Не смішіть мене. Це гроші дитини і він мав відкласти їх на майбутні потреби дитини
Всі дійсні потреби дитини були закриті. Що ще? І так, закрити дірку яку зробило свято у вашому бюджеті,також важливо.
Аноним с кешбеком• 05 января 2024
Ответ дляНевісточка ж
Чудові квіти. Свіжі і ніжні. А вам яких би хотілося?
Ландыши ландыша светлого мая привет.
Ландыши ландыши белый букет.
Губной рояль• 05 января 2024
Я абсолютно не меркантильная, но такое поведение мужчины противно и с таким жлобом жить не смогла б, да и замуж не вышла б. Он же и до свадьбы такой был.
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Мы такие деньги откладываем отдельно в заначку ребенка. Чтобы в будущем что-то купить РЕБЕНКУ
а папаша забрал себе-это дно
Ви справді не можете купити дитині та, що їй необхідно і чекаєте поки вам подарують гроші?
Сусідка знизу• 05 января 2024
А ми на 15 річчя якраз роз´їхалися. І шикарний букет троянд , який він притащив і думав ним покрити всі свої косяки, полетів на вулицю.
Допоможіть знайти• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
У моих детей есть все, что они пожелают
Но мне бы и мысли в голову не пришло присвоить себе деньги ребенка, которые ЕМУ подарили на ДР
ГендиреХтор• 05 января 2024
Ответ дляНевісточка ж
Их 7, это не на праздник, а так просто купить по дороге, ещё и за 3 евро.
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Спасибо, что не ветка белой хризантемы в целлофанчике
Ну, одинокая роза- тоже рулит)))
Невісточка ж• 05 января 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Ландыши ландыша светлого мая привет.
Ландыши ландыши белый букет.
Так, до речі. На річницю нашого знайомства чоловік мені дарує конвалії. Бо можна сказати, що саме з них почалося наше знайомство. Це погано?
Морковку дай• 05 января 2024
я б від нього тікала ще на моменті, коли він забрав подаровані гроші доньки
Тра Ля Ля• 05 января 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Тема не про мене.
Слухайте, ну автор сама собі ТАКОГО обрала.
Люди НЕ змінюються.
Так я и пишу, чтобы Автор искала другого
Невісточка ж• 05 января 2024
Ответ дляГендиреХтор
Мені здається, що більше. 9?
А може день знайомства для чоловіка не свято?)
Сонячний зайчик• 05 января 2024
Ответ дляВероятненько
У нас 3.50🙈
Автор, у меня особо настроения не было, а увидела фото букета и смеюсь в голос)))
Ну шо за жлобский букет? На отвали ( это мягко сказано)
Ширли-Мырли• 05 января 2024
Ответ дляSo_so
Автору хотелось дорогой букет хотя бы раз в году, как некую компенсацию бесконечной экономии на ней.
Но оно ж так не работает.
Странно, что Автор после 15 лет жизни с мужчиной, который отнюдь не баловал её подарками и букетом, ждала корзину пармских фиалок.
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
У моих детей есть все, что они пожелают
У такому віці гроші подарували вам, а не дитині. Всі треби дитини закриті- користуйтеся ними і живіть спокійно. Нащо цей балаган ’гроші подарували дитині,а ми витратили останнє на святкування, тепер будемо сидіти з голою жопою,але дитячі гроші не візьмемо’?
Ластовиння• 05 января 2024
Ой, а мне нравятся такие полураскрывшиеся тюльпаны. Ещё и в начале января.....и пофиг сколько они стОят.
Леопардові панчохи• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
А мав віддати річній дитині?
Банкет це його подарунок дитині, хоча зрозуміло що він їй зараз аж ніяк не потрібен.
Автор, а окрім бенкета, що ще подарував тато дитині?
ГендиреХтор• 05 января 2024
Ответ дляНевісточка ж
Мені здається, що більше. 9?
Все равно это не подарок, если у него деньги есть
Русланка з гілки• 05 января 2024
Ответ дляВикасикрет
Ні
Сусідці 18 річній мав відати
То може потім і віддав сусідці 🤷🏻♀️
Треба ось так• 05 января 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Мне было бы неприятно. Скинула бы фото букетов, которые мне нравятся и сказала, что в следующий раз хотела бы получить один из них
Ооо тільки зібралась писати. Вони іноді просто тугодуми
треба все розказати, показати.
Я хотіла на виписку з донечкою великий букет ніжних квітів і кульки рожеві. Так довелось показувати приклали букетів і кульок наперед, щоб такі і отримати
треба все розказати, показати. Я хотіла на виписку з донечкою великий букет ніжних квітів і кульки рожеві. Так довелось показувати приклали букетів і кульок наперед, щоб такі і отримати
Допоможіть знайти• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
Еще раз: ДР ребенка и деньги подарили ребенку, не родителям. Включайте мозги
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Бенкет- це подарунок папи мамі дитини,яка дуже хотіла гостей.
А що подарував тато і що подарувала мама - запитайте у автора
Їжак в панчохах• 05 января 2024
жлоб. меня больше смутило, что он деньги забрал дочкины, а не букет.
Невісточка ж• 05 января 2024
Ответ дляГендиреХтор
А що автор чоловіку подарувала, нікого не цікавить?