Вероятненько• 05 января 2024
Ви б образилися на чоловіка за такий букет?
Сьогодні 15 років, як ми познайомилися з чоловіком. Ми проживаємо не в Україні і квіти тут дуже дешеві. (Чоловік у мене українець). Але ось таке його вітання 3 рази в рік мене виводить із себе. Не дай Бог, щоб він коли переплатив на мені. При тому, що заробляє нормально. І так постійно, це не лише квітів стосується. Коли в доньки був День народження 1 рік, то всі подаровані гроші забрав собі, сказав: Я платив за банкет, тому гроші забираю.
Я сьогодні прям розізлилася і посварилася з ним. Він зробив мене винною, бо він старався, а мені не так. Як би Ви повели себе? Я не меркантильна, але як на мене це просто насміхання над дружиною.
Невісточка ж• 05 января 2024
Ответ дляFeel good
Ага, ніжні, м´які, не пружні.
Надіюсь, автор, це не самопрезентація і у Вашого чоловіка є щось свіжіше і твердіше, ніж ці квіти.
Голодній кумі хрін на умі? (с)
Alice_Sherman• 05 января 2024
Ответ дляТра Ля Ля
У нас такие в супермаркете 2,99€😄
Вообще я б давно на вашем месте нашла того, кто дарил бы и букеты красивые и другие подарки🙈
ОО точно про 2.99 👍
Неприятно
Alice_Sherman• 05 января 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Если поставить в вазу по размеру- то,прекрасный знак внимания- весенний букет. Вы порш хотели?
На 15 лет знакомства жене такой веник притащить за 3.5€ это конечно на голову не налазит.
Alice_Sherman• 05 января 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Ландыши ландыша светлого мая привет.
Ландыши ландыши белый букет.
Раньше гвоздики дарили. Цветы к памятнику вождя 😂😂😂
У мамы ещё и день рождения в феврале. И вот отец принес этих 5 гвоздик ей + подарок подарил. Помню мамино недовольство 😂😂
Потом розы дарил.
Alice_Sherman• 05 января 2024
Ответ дляНевісточка ж
Так, до речі. На річницю нашого знайомства чоловік мені дарує конвалії. Бо можна сказати, що саме з них почалося наше знайомство. Це погано?
Главное, чтоб вас устраивало ❤️
Невісточка ж• 05 января 2024
Ответ дляAlice_Sherman
Главное, чтоб вас устраивало ❤️
Устраивает. Учитывая то, что я вообще об этом дне напрочь забываю.
Тільки не про гроші• 05 января 2024
Ответ дляДесь так, але...
Хризантемы - мои любимые цветы.
Я была бы рада даже одной веточке. Но муж покупает обычно букет разноцветных.
Ненавижу хризантемы. У меня ДР в конце ноября, так что это самые распространенные цветы в это время. А во Франции их на кладбища несут, например
Десь так, але...• 05 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Ну и что, я ж не во Франции.
И хризантемы у меня обычно около месяца стоят
Ms. Анонимная• 06 января 2024
Ответ дляВероятненько
чоловік подарував мені парфуми, а я йому туалетну воду.
Я замовила все на сайті, спочатку оплатила все сама. Мої парфуми 84 євро, чоловіка 80. Все прийшло мені почтою. Чоловік віддав мені сьогодні гроші за мої парфуми, 80 євро)). Головне не переплатить))
У вас квітне споживатцтво. Споживацькі стосунки, споживацькі образи.
Сім´я - це трохи інша категорія. Подумайте над цим.
_Злата Ibra_• 06 января 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Мне было бы неприятно. Скинула бы фото букетов, которые мне нравятся и сказала, что в следующий раз хотела бы получить один из них
Ну может мужики считают, что супер букеты это для красоток, обычным женщинам- обычный
Тішуся неперетішуся• 06 января 2024
Ответ для_Злата Ibra_
Как себя поставишь, так и будут к тебе относиться. Дело в самооценке и принятии к себе такого отношения
_Злата Ibra_• 06 января 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ну это тоже влияет. Еще если с семьи, где тебя любили и баловали, то ты привыкаешь к такому отношению
И мужчины у таких такие которые на руках носят и тд