Вероятненько• 05 января 2024
Ви б образилися на чоловіка за такий букет?
Сьогодні 15 років, як ми познайомилися з чоловіком. Ми проживаємо не в Україні і квіти тут дуже дешеві. (Чоловік у мене українець). Але ось таке його вітання 3 рази в рік мене виводить із себе. Не дай Бог, щоб він коли переплатив на мені. При тому, що заробляє нормально. І так постійно, це не лише квітів стосується. Коли в доньки був День народження 1 рік, то всі подаровані гроші забрав собі, сказав: Я платив за банкет, тому гроші забираю.
Я сьогодні прям розізлилася і посварилася з ним. Він зробив мене винною, бо він старався, а мені не так. Як би Ви повели себе? Я не меркантильна, але як на мене це просто насміхання над дружиною.
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Еще раз: ДР ребенка и деньги подарили ребенку, не родителям. Включайте мозги
Ввімкніть ви свої мізки. Дитині не потрібні гроші, кілька років вона ще навіть не зрозуміє що то таке.
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляНевісточка ж
А що автор чоловіку подарувала, нікого не цікавить?
Вона ж мати його дитини- це найбільший подарунок назавжди)
Аноним с кешбеком• 05 января 2024
Ответ дляНевісточка ж
Так, до речі. На річницю нашого знайомства чоловік мені дарує конвалії. Бо можна сказати, що саме з них почалося наше знайомство. Це погано?
Для вас це символічно. Якщо у вас немає претензій, то не погано.
Русланка з гілки• 05 января 2024
Ответ дляШирли-Мырли
А в чем проблема? Вы видели, за кого выходите замуж и от кого рожаете. Наверняка, думали, что он изменится. Какие претензии?
Я так понимаю, у них раздельный бюджет. А где раздельный бюджет, там практически всегда ссоры и недовольства в финансовом плане, начинаются подсчеты
Допоможіть знайти• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
Деньги дарятся для того,чтобы родители купили что считают необходимым РЕБЕНКУ. А не положили их в свой карман
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Автор не працює
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
У дитини все є,автор це підтвердила
Аноним с кешбеком• 05 января 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Так я и пишу, чтобы Автор искала другого
Вона так понить...
Нікого вона шукати не буде.
Невісточка ж• 05 января 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Претензій? Немає. Тим паче через подарунки і квіти)
Русланка з гілки• 05 января 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Поламані квіти нікого не дивують??
Может то автор от злости ними трясла в ссоре и поламала 😂
Залетна Я тут• 05 января 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Так отец же и работает единственный в семье и соответственно покупает.
Надо было безработной маман конечно деньги захапать-она лучше сохранит ребенку на университет)
Треба ось так• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
Ну, одинокая роза- тоже рулит)))
Ви знаєте одна троянда може іноді дуже гарно виглядати
мені згадалось побачення одне. Сідаю у авто, а на сидінні лежить біла красива троянда. Дуже гарно виглядало. Оті довгі одинокі в пакетику виглядають дуже жалібливо
Русланка з гілки• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
Автор не працює
Вообще никогда не работала? И что тогда значит «я платил за банкет» при общем бюджете?🤔
Допоможіть знайти• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
У дитини все є,автор це підтвердила
Да я ж не против. Прекрасно,что у ребенка есть все. Но это ж не значит,что дееьги забрать себе. Положить их в заначку ребенка. Может на будущее понадобится немалая сумма,чтобы к примеру комнату свою сделать или на какие-то крупные покупки,но ребенку, не родителям
ГендиреХтор• 05 января 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Что за ненависть к неработающим женщинам. Ребёнку год, автор должна его дома оставить? Или пусть муж няньку нанимает, если не зажлобится и ЗП хватит
Тра Ля Ля• 05 января 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Вона так понить...
Нікого вона шукати не буде.
Ну может и так, да. Нужно иметь силу воли и решительность, чтобы уйти, многие женщины не могут
Аноним с кешбеком• 05 января 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Поламані квіти нікого не дивують??
Може то автор з ними не обережно поводилася.
Где тут 0?• 05 января 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Ну яка заначка? Рівень інфляції та щоденні треби- це те,про що необхідно думати. А як буде діло до ремонту, то буде діло
Залетна Я тут• 05 января 2024
Ответ дляГендиреХтор
Не воспринимайте на свой счет)
ГендиреХтор• 05 января 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Не воспринимайте на свой счет)
так я работаю, но в декрете конечно не буду
Допоможіть знайти• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
Если это Украина, я бы в дол перевела, но я так поняла,что автор заграницей. Там нет такой девальвации денег как у нас с гривней
Заграницей вообще принято заранее на учебу детям откладывать, у них это не дешевое удовольствие, если хороший вуз
ніколи такого не було• 05 января 2024
Звичайний жлобяра. Раз з ним живете, то Вам нормально. Чого плакатись?
Русланка з гілки• 05 января 2024
Ответ дляSo_so
Только вчера тут кто-то писал, что у мужа нужно просить на атб и потом объяснять на что потратил. Думаю и тут так.
Я помню ту тему, там не было общего бюджета изначально. Автор работала и оставляла эти деньги себе, тратила на кафе, одежду и т.п., а отдых, ремонты, продукты муж оплачивал. Все всех устраивало. То не удивительно, что и в декрете у них так же с бюджетом, просто теперь тот автор не работает и приходится просить на все
Сон і дрімота• 05 января 2024
Ответ дляТра Ля Ля
У нас такие в супермаркете 2,99€😄
Вообще я б давно на вашем месте нашла того, кто дарил бы и букеты красивые и другие подарки🙈
Ага, а вечером по 1,99, я вчера в Теско покупала
ніколи такого не було• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
А мав віддати річній дитині?
Нормальний мужик віддав би жінці.
Леопардові панчохи• 05 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
Автор не працює
Ви мама чоловіка автора?
Так його захищаєте і знаєте, що автор не працював, хоча вона про це не писала
Залетна Я тут• 05 января 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ви мама чоловіка автора?
Девочки, а представьте, как эту ситуацию бы описала маман мужа?