Обращеница• 06 января 2024
Чому люди добровільно підв´язуються в жах у вигляді народження дітей?
Всі знають, що дитина це пекло і жах. Не можна ні помитися, ні поїсти, про сон чи вихід на вулицю взагалі варто забути на 3 роки. Це все звісно серйозно б´є по здоров’ю мами або обох батьків. В мене знайома померла на 6 місяць такого "щастя". Грошей вічно не вистачає на базове, так як дитина её дасть працювати. І цілодобово потрібно спостерігати за дитиною, яка цілодобово верещить так, що закладає вуха. При цьому діти взагалі не сплять і часом тільки їдять. Весь решту час це дикі крики, що сусіди аж приходять, бо на нижній поверх чути навіть. Як вижити в такому режимі не також взагалі не спати? Як прийняти зруйноване в один день життя? І як люли погоджуються на це? Це те саме, якби погодитись добровільно відрізати здорову руку чи ногу. Таких же людей немає, або їх дуже небагато.
Царівна Жабка• 06 января 2024
Ответ дляРомашкинная
Мама совсем не бедная)) она изначально души не чаяла во внуке и делала всё с удовольствием)) я очень рада, что у меня именно такая мамочка)
Ага, ясно. Значит вы готовы повторить за мамой и помочь растить внука своего? Или этА другое))?
Обращеница
• 06 января 2024
Ответ дляФляшунька
у мене є знайома, така перфекціоністка і педантка
думала, що свідомо підходить у 30, типу все вичитала, але в реалі виявилось що то жах, не спить, плаче, енергії зовсім немає, при тому що чоловік добре забезпечує
Дитина також верещить добами не своїми голосами?
Обращеница
• 06 января 2024
Ответ дляЯкось так і живу
На майно пофіг, особливо після смерті. Держава забрала б та й усе. Чоловіка можна сказати немає, бо фінанси всі на мені. Я купую лише необхідне але якісне і дороге, як для себе.
І не думали здати в інтернат?
Обращеница
• 06 января 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Я з Вами згідна, бідна мама. На старості років отримала ще обузу на голову
НеВРотик• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
Помитися не можна, бо дитина верещить і треба буде 24/7 біля неї. Грошей не висиачає, бо неможливо працювати через дитину
Народила двох. Їх дитинство згадую з задоволенням. Хотіла і третього, але не склалося.
Ромашкинная• 06 января 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Я там ниже писала, что если бы мама была такая как я, я бы не рожала))
Здесь смысл в том, что она получает удовольствие от заботы о близких. Сейчас внук уже взрослый, а она дома ему до сих пор пирожки и печенье печёт и звонит, чтобы пришёл забрал)) Вчера нам борща вкусного наварила))
Непонятно почему кто-то в теме недоволен тем каким образом и кто вырастил моего ребёнка
Ромашкинная• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
Маме было 43, когда я родила
Сейчас она с огромным удовольствием няньчится с ребёнком сестры, несмотря на то, что у сестры есть няня и домработница. Приходит в гости и возится с малышом целыми днями)))
Царівна Жабка• 06 января 2024
Ответ дляРомашкинная
Да всем все равно. Просто вы изначально написали в посте, что у вас не так было, как автор описала. Ну так и не странно)) Просто обычно детей рожать или нет руководствуются не тем, что поможет мама или нет. А у вас неувязка вышла. То вы пишете, что очень хотели, то что не рожали бы без помощи мамы. Так вы хотели, знаете)) И таких полно, но на форуме доказывают, что хотели ребеночка и ай ай автор нехорошая.
Марічка• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
От і питаю
дитино. іди навчайся у школі.. рано тобі ще думати.
Карма хамелеона• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
Не маю. Не хотіла б заводити їх, але шкода лише, що майно перейде державі
Пропийте все)
Братья Капли• 06 января 2024
Ответ дляАnnеt
дети - наивысшая ценность. орали, орут и будут орать.
а вам звукоизоляцию сделать и проблема решена.
Проблема у женщины глубже, там еще нет детей, только алкаши, но она уже ненавидит детей.
Ромашкинная• 06 января 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Я писала что я ’хотела’, а не’ очень хотела ’. Слово ’ очень ’ написано перед словом ’помогала’)))
Я хотела ребёнка, а после его рождения мама мне с ним очень помогала)))
Моей маме со мной очень помогала её свекровь, с моей сестрой её мама. После кесарева сестры мама тоже была полностью возле неё первый месяц, не вижу в этом ничего плохого.
А моей бабушке никто не помогал, тем не менее, она родила трёх детей и после помогала обеим дочерям с внуками.
Я помню как в детстве бабушка мне говорила - внуков любишь больше чем детей, вот вырастешь - узнаешь. Она моего сына - своего правнука научила считать до 60ти в 3 года, учила с ним стишки, пела песенки.
Всё зависит от человека - кто-то любит возиться с детьми, кто-то не любит.
У меня много подруг, у которых по 2-3 ребёнка, и которым никто не помогал - они сами справляются. И они считают себя счастливыми женщинами.
Кстати, я нигде не писала, что автор нехорошая
Играю_на_кларнете• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
Пиала. Вона казала, що якби починала спочатку то не народжувала б
Ну это она конкретно про вас, а не про детей вообще.
Щаслива Я• 06 января 2024
Син — це найбільша радість у житті. Це просто безмежна любов.
Поки не народиш, не розумієш, що можна так любити.
Не уявляю свого життя без нього. Так, звісно, іде багато часу та грошей. Але встигаємо без бабусь працювати, відпочивати та проводити час з дитиною.
Дитина запланована, народила у 30 років після 8 років шлюбу.
Обращеница
• 06 января 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Не конкретно про мене. Я уточнила. Казала, що в будь-якому випадку дитина це нерви, переживання, гроші і час впусту
Щаслива Я• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
Так дитина вночі не спить взагалі
Спить. Ми спимо і діти сплять. Може іноді щось болить, то міг в ранньому дитинстві іноді вночі плакати. А так звичайний режим, який легко підлаштувати під себе.
Обращеница
• 06 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Неправда
Ну а чому до кого не підеш, кого не послухаєш всі кажуть одне і те ж?
AmazingLady• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
Люди много чего говорят что нужно надвое делить
Обращеница
• 06 января 2024
Ответ дляЩаслива Я
А чого у інших верещать так, що кров в жилах просто холоне? Ще в одних знайомих швидка кожного дня була в них. Бо так верещав, що під вечір вже починав синіти і задихатися
Обращеница
• 06 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Я бачила на власні очі
AmazingLady• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
Я бачила на власні очі
Я тоже.
Вы сидели в гостях ровно 24 часа и все это время он кричал?
Наездница• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
От і питаю
У жінки, яка вас народила питати не пробували?
Играю_на_кларнете• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
сначала сказала, потом постаралась смягчить удар:)
Наездница• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
От відповідь чому у вас такі питання, не любили вас з народження(.
Обращеница
• 06 января 2024
Ответ дляAmazingLady
Я тоже.
Майже так. Сиділа 15 годин. Весь час кричав так, що моторошно було. При цьому ним аю трясло. Спитала у батьків, до таке. Вони кажуть що це пекло триває вже 8 місяців. Просто нема життя. Зі сном чергуються. І це дуже важко. Прийшла на наступний день дуже рано-та сама картина
Наездница• 06 января 2024
Ответ дляОбращеница
І багато ви от так до когось ходите? Скільки сотень, тисяч людей вже обходили?)