begovelik• 07 января 2024

У Німеччині розповіли, чи будуть повертати до України чоловіків-призовників

"Берлін не видаватиме Києву військовозобов´язаних.

Федеральний уряд Німеччини не може змусити українських чоловіків, які перебувають у країні повернутися додому і служити в армії. Разом з тим Берлін продовжуватиме підтримувати Україну в обороні.

Про це заявив німецький міністр юстиції та захисту прав споживачів Марко Бушман в інтерв’ю Welt.

"Я розумію прагнення українського уряду призвати українських чоловіків за кордоном на військову службу. Виклик законний. Але ми не зможемо змусити нікого в Німеччині служити за кордоном", - пояснив міністр."

https://tsn.ua/svit/u-nimechchini-rozpovili-chi-bu...

Але ж Умеров обіцяв...
galaxy113• 07 января 2024
Несподівано. В Німеччині шо, працюють закони?
автор begovelik • 07 января 2024
Ответ дляgalaxy113
ні, закони працюють лише в Україні.
автор begovelik • 07 января 2024
І корупція страшенна в Нимеччині. Дороги - просто жахливі, ями по коліна. Поліція хабарі бере наліво-направо. Говорила з місцевими - усі збираються на заробітки до України.
Павела• 07 января 2024
Ніякі країни не будуть цього робити.
автор begovelik • 07 января 2024
Ответ дляПавела
Ніякі країни не будуть цього робити.
але в нас лапшають. за кого вони нас тримають?
Павела• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
Хіба не зрозуміло? За лохів. А багато і раді, дружно плескають в долоні.
Павела• 07 января 2024
У суспільстві стільки ненависті, що виплескується вона вже повсюди. Такі, як умеров і вся та шайка намагаються скерувати її у потрібне їм русло. Закидують качку про те, що повернемо всіх, хто виїхав, всіх на фронт. І от уже дурні в соцмережах не владу нах... посилають, а сруться між собою і дружно під оплески всіх на 0. І це тільки один маленький пунктик. А тим часом вся ця шобла робить свою справу.
ok1904• 07 января 2024
Ответ дляПавела
Закидують качку? Це тіпа ворожать на качках? Поруч наводять на виїхавших осіб чоловічої статі як?
Павела• 07 января 2024
Ответ дляok1904
Вони в курсі, що ніхто повертати чоловіків з інших країн не буде. Закидують ’утку’ про те, що будуть їх повертати для того, щоб ті воювали. Це просто для внутрішнього споживача.
Love_Love_Love_• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
Тобто « за кого нас тримають»?
Ну потрібно бути повним довбнем щоб хоч мінімально припустити що якась адекватна держава відправить в Україну людину котра знаходиться на її території заклнно
ok1904• 07 января 2024
Ответ дляПавела
Це ж зрозуміло, ніхто під них законодавство в інших державах змінювати не буде. І не утка/качка, а інформаційний шум.
ok1904• 07 января 2024
Ответ дляПавела
Інформаційний шум мене мало цікавить. А от заяви про розбудову впк... де брати спеціалістів зброярів? Що можна виробляти на заводах оборонпрому , саме який асортимент продукції. Допустім вартість одного комплексу панцир С 10-15 млн дол...хто вкладатиме в такі розробки гроші, де візьмуть джерела фінансування проектів?
Павела• 07 января 2024
Ответ дляok1904
А є відповіді на ці питання від наших ’керманичів’?
Думаю про панцир навіть мова не йде. Боєприпаси і ті не виготовляються.
всем надо• 07 января 2024
Их там Боженька оберегает от войны. Спасены. Сыты. Хорошо жить в ЕС уже сейчас.
ok1904• 07 января 2024
Ответ дляПавела
Ну так що за заяви про впк? Більше 100 підприємств в концерні згідно оф статистики, чим займаються ?
автор begovelik • 07 января 2024
Ответ длявсем надо
просто у вас не хватает образования и знания языков нормально устроиться в ес - в этом вся проблема, ведь правда?
всем надо• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
Нет. Не правда. А вы за то чтобы всех образованных отправить в ЕС а тут оставить одних неучей?
автор begovelik • 07 января 2024
Ответ длявсем надо
Я за свободу людей. Пусть люди сами решают, где им лучше. Никакого давления на людей.
всем надо• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
Открыть границы и всех впустить в Германию Великобританию США жить? Чего им жить в Сомали или на Гаити например? Пусть свободно приезжают. Там же лучше жить.
Павела• 07 января 2024
Ответ дляok1904
Це не до мене. Я перспектив не бачу. Я взагалі не бачу фінансової можливості більшості їхніх ’нововведень’
П.с. більшість цих підприємств зруйновані?
автор begovelik • 07 января 2024
Ответ длявсем надо
Великобритания не принимает. А в той же Германии, или Австрии люди сами проведут естественный отбор и худшие отсеются.
автор begovelik • 07 января 2024
В США очень дорого
автор begovelik • 07 января 2024
Нельзя людей запирать в стойло
всем надо• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
Какие люди проведут отбор?
ok1904• 07 января 2024
Ответ дляПавела
Візьмемо Другу Світову. На другий рік війни англійці ВЖЕ розробили, випустили легендарний Supermarine Spitfire, що зараз заважає нашому впк створити новий літак? Тому отой інфошум про повернення з-за кордону лиш для того, щоб перекрити проблеми внутрішні. Чим займаються підприємства впк зараз, розумію під час обстрілів рашка їх нещадно нищит , аж ле вся увага і пріоритет під них має бути, де результати роботи?

Але з іншого боку чого Вам перейматися проблемами в Україні, коли Ви поза її межами.
автор begovelik • 07 января 2024
Ответ длявсем надо
Какие люди проведут отбор?
простые, как в природе. отпустите людей, не держите их в стойле, ничего хорошего из этого не выйдет. это средние века.
Павела• 07 января 2024
Ответ дляok1904

Ми здається говоримо про одне і те ж. Я вас підтримую в тому, що нічого з того, що ви назвали не робиться. Навіть не знаю про що ви зі мною сперечаєтесь. І перше моє повідомлення і було про те, що всі ці розмови - це для внутрішнього споживача, щоб люди гиркались у соцмережах.
Я в Україні.
всем надо• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
ковид уже всё показал какие те люди и чего заслуживают
автор begovelik • 07 января 2024
Ответ длявсем надо
не вам и не мне решать, кто и что заслуживает. все люди имеют право на свободу.
всем надо• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
нет, никаких прав нет и ковид это доказал наглядно