Куда ж без меня• 07 января 2024
Догляд за батьками і допомога
Дівчата , хочу просто поговорити.
Є 2 сестри,я і моя молодша сестра.
Я в Києві, сестра за кордоном.
Зараз живу з мамою інвалідом, і бабусею 92 роки.Комунальні, їжа і т .д все на мені
Чоловік на війні.
Квартира стара, без ремонту дуже багато років, щось постійно ламається, недавно поміняла умивальник, сантехніку на кухні, купила холодильник, бойлер, це все десь за місяці 3-4.
Зараз стоїть питання заміни батареї(незнаю чи можна взимку)
І вхідних дверей.
Чоловіка відпускають в відпустку , на 2 неділі, їдем до нього, то ще й треба сиделку наймати, щоб дивилась.
Сестра фінансово ніяк не участвує.В неї немає грошей.Каже,як приїде з закордону, буде іноді заходити і наглядати.
А я вже ні фінансово ні морально не можу.
Вони постійно чудять, то кран забули закрити,то прийшла з роботи банка помідорів розбита в коридорі, то бабуся лежить без сознанія на полу.
От як його все правильно організувати
Коли прошу сестру про якусь фінансову допомогу, то вона каже грошей немає,чому вона повинна взагалі допомагати,якщо там не живе
Є 2 сестри,я і моя молодша сестра.
Я в Києві, сестра за кордоном.
Чоловік на війні.
І вхідних дверей.
От як його все правильно організувати