БеллаДонна• 07 января 2024

Вот так крестная «погуляла» с дочкой

Дочке 10 лет, на днях решила с ней погулять крестная, давно не виделись. Вот пошли они гулять, погуляли, вернулись, крестная совсем немного еще побыла у нас, перекусила. Я спрашиваю их: «Где гуляли?». Дочь отвечает «в торговом центре».
Я удивилась, думала в каком-то парке, на набережной погуляют, тем более дочь пришла с пустыми руками.
Спросила угощала ли крестная каким-то круассаном, кофе или чаем. Оказалось нет, они тупо гуляли по торговому центру. И как на такое реагировать? Получились от этого одни убытки, только спровоцировала
Атятя_тётя• 07 января 2024
Ответ дляКопуша
Чому автора? На порадниці не знають елементарних правил ввічливості? Йдеш в гості, візьми з собою хоч щось, цукерки, фрукти, печиво. Йдеш туди де є дитина візьми дрібничку для неї. Чому її мають пригостити, а вона нічого і нікому?
Та ні, автор про збитки пише. Якщо кума не принесла гостинець, це хіба збитки? Це кума дурнувата. А так автор жертва, бо в неї збитки від куми. Які????

Одяг та сумки• 07 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
Хорошая сейчас погода, на коньки можно же пойти
коньки час 200 грн на одного. может денег не было - на двоих уже 400.
Залатавая• 07 января 2024
Ответ дляКопуша
Мені здається, цього в сучасному світі мало хто притримується
Снегурочко• 07 января 2024
Я теж хрещена, маю 3х похресників, але часу вільного обмаль, навіть на свою дитину, тому спілкуюсь рідко, але вітаю з усіма святима щедро))) як компенсую мабуть. Ну так склалося, що хрестила у шкільних подруг, нині з ними не спілкуюсь, може пару разів на рік по тел, бо не має про що. Але ж дітей нахрестила, тому відштовхуюсь від того що можу в такій ситуації, то мені проще подарунками, чи грошима, бо вони вже підлітки і мають картки)
Може і мене мами засуджують.
Копуша• 07 января 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Можливо перекус, що їла кума для автора збитки, може там бутери з ікрою чи коньяк.
Атятя_тётя• 07 января 2024
Короче, обоє рябоє. Одна жадніша іншої))))
Копуша• 07 января 2024
Ответ дляЗалатавая
В мене таких знайомих немає, щоб з пустими руками в гості і сама так не ходжу.

Оченьценная• 07 января 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Убытки какие?
Перекусила))))
Атятя_тётя• 07 января 2024
Ответ дляКопуша
Ви бачили , як до куми автор ставиться, яка ікра?)))
Копуша• 07 января 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Взаємно ставиться.
Залатавая• 07 января 2024
Ответ дляКопуша
В мене таких знайомих немає, хто ходить один до одного в гості, бо ми зустрічаємося в кафе, в ресторані, в боулінгу, в кіно і тд. Може це ще від віку залежить🤷🏼‍♀️
Точная копия плова• 07 января 2024
Купила бы крестная круассан, чай , кофе -была бы тема ’Как реагировать?! Крестная купила круассан!!! И ВСЕ!’
Атятя_тётя• 07 января 2024
Ответ дляКопуша
Взаємно ставиться.
Ну то вони знайшли одна одну)) закон тяготіння існує.
Копуша• 07 января 2024
Ответ дляЗалатавая
Ну а в мене є, жлобів серед них немає, тьфу, тьфу
Аноним с кешбеком• 07 января 2024
Автор, а дочке вашей время проведенное с крестной понравилось?
Научительница• 07 января 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Я бы на месте Вашей крестной бежала роняя тапки
От такой крестной нужно бежать роняя тапки. Не нужно подарки, но водить ребенка в пустую по ТЦ тоже как минимум странно.
Стервочка• 07 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
Круасан сама я то куплю. Але я в так не прийшла до людей, в яких є діти, навіть чужі мені з пустими руками та й до тих в кого немає дітей так само. А тут прийшла наїлася, погуляла, типу виконала свій «долг» і пішла
Винуваті тільки ви! Ви обрали цю людину хрещеною своєї дитини, всі люди різні, для когось це норм, для когось -ні, так що вина тільки на вас! Я обрала хрещеною для своєї дитини, подружку, по якій я бачила, яка вона людина, вона не багата, але якщо мені потрібна буде допомога, то вона дочку візьме до себе хоч на місяць, коли дочка була зовсім маленька, вона дуже часто приходила просто щоб допомогти, а щоб я просто відпочила. Моя дочка не отримує від неї шикарних подарунків, але вона дуже любить свою хрещену .
Треба підробіток• 07 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
Тим більше, за один раз в 3 роки можна було б і щось купити
так в храм или купить??
Душка-свекрушка)))• 07 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
Вообще если рассуждать кем должна быть крестная, то они должны были в храм пойти
А ваша 10 летняя дочка хотела в храм пойти с крёстной ?

Ламборджини• 07 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
Бляха, та побійтесь Бога так, не те що казати, а навіть мислити! Звідки стільки користі, черні в голові? Ну чому живете із поннятям ’должен’?
Ви йдете кудись і щось приносите? ок, добре! А інші чому зобовязані? перестаньте судити людей по собі, чи ви впевнені що ваші погляди єдино правильні? Де якесь розуміння, людяність, гостинність?

Я в просто в ахері, народ! Невже таке бува.... триллллєр
Попельшка• 07 января 2024
Ну хрещена до похресниці приїхала з пустими руками? Тоді дійсно так, образливо. Щоб тут не писали , але це найменше , то це не повага .
Те, що гуляли в торговому центрі, це нормально, такий зараз сучасний час прогулки по торговому центрі. Що нічим не пригостила і не лишила дитині якусь згадку, теж таке собі. Діти завжди щось чекають матеріальне, тим більше дівчинці 10 рочків . Ну може хоть гарно поспілкувалися, щось цікаве дитині розповіла, чомусь навчила і дитина хоч це запамʼятає .
Фіфачка• 07 января 2024
Ответ дляКопуша
Дівчата, ви таки не праві, уявила себе на місці хрещеної. Взяти дитину погуляти в торговий центр і не купити навіть дрібнички, це негарно. Якщо немає горошей, не бери ти ту дитину нікуди. В торговому центрі великого міста можна піти в кіно, купити попкорн, це не всі гроші світу, або купити щось новорічне чи попити каву з зефірками і пряником. Ну не вмерла б та кума.
Хз хз, сходить в кинотеатр с попкорном и колой сейчас в среднем 700грн, не такая уж и мелочь
Копуша• 07 января 2024
Ответ дляЛамборджини

Почала з боязні до Бога, а закінчила матюками, як мило. Людяність і гостинність - поняття взаємні.
Колгоспниця• 07 января 2024
Ответ длябювет_в_обед
Що означає одні убіткі?
ну, так перекусила же.
Тану на сонці• 07 января 2024
Не дай Бог таку куму як ви. Сподіваюсь троль.
І взагалі не розумію чого хрещеним брати на прогулянки дітей.
Я свого часу відмовила з зрещенням і не шкодую
Ламборджини• 07 января 2024
Ответ дляКопуша
отака в нас мова багатогранна)))
КоКоКоКоКоКо...• 07 января 2024
Агонь!
Покрестила автор неосознанно, но зато осознанно хочет подарков)))
Ещё бы! Перекусить - это огромный удар по семейному бюджету
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 января 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Автор, ну самі почитайте себе. Це позор якийсь. А ви мені ті рожі тикаєте. Не пригостила дитину, збитки. Капець. Жадібність вас погубить.
Ви кума автора, чи також ходите до хрещеників поїсти?
Копуша• 07 января 2024
Ответ дляФіфачка
В Черкасах Любава 140 грн. за квиток.
Трохи злякана• 07 января 2024
У моего мужа есть такие кумовья-в 10 утра прислали смс что сегодня в 2дня крестят ребенка и он кум ( один из 6 !!!) . И ссылку на золотую цепочку и крестик,которую нужно принести с собой😂😂😂😂😂