Однозначная• 07 января 2024
Спецперевірка
Скажіть що за спецперевірка для бажаючих вступити на держслужбу (гол.спец) ? Хто її проводе, перевіряють всіх членів родини чи тільки кандидатів?
Сірничок• 07 января 2024
Дивлячись куди ви бажаєте іти працювати. В поліції чи СБУ то перевіряти будуть і батьків і родичів.
Ні якщо ви будете дільничним в селі Кукуєво то звісно вимоги інші до кандидатів.
Однозначная
• 07 января 2024
Ответ дляСірничок
Гол.спец служби у справах дітей
Inno4ka-ya• 07 января 2024
Ответ дляСірничок
Удалено администрацией...