Сусідка зверху• 08 января 2024

Діти і війна

Нас бомблять. Спочатку було дуже страшно. Половина сім´ї відмовилась виїзджати, залишились разом. Прилітало в квартиру, легенько,відремонтували. Коли вже зовсім тяжко було, виїхали. Через 4 місяці повернулись, бо робота ,за яку можна жити, тут. І ось знову ракети .Город- мільонник. Може попадуть. Може ні. Кожний раз, коли летять ракети, думаю чи вправі я вирішувати долю дітей. Але старша дитина і чоловік категорично відмовляються їхати . Кинути мужа можу, дитину-ні. І от до болі в серці кожний раз чекаю- прокинемось чи ні. Ось взлетіли літаки, новини пишуть, летять на позиції.Вірогідно вранці будуть нас знову бомбити. Чоловік каже, що треба просто навчитись жити без страху. А я боюсь. Не за себе, за дітей. А він не боїться. Не прошу порад, критики чи співчуття. Хочу прокинутись зранку, прочитати цю маячню і з посмішкою подумати яка я дурна була. Боже, дай прокинутись всім нам.
Ms. Iphone• 08 января 2024
Я читаю та дивуюсь, вже 2 роки війни, а Ви досі не навчилися жити. Так як бомбили нас, кожного дня, і ми залишились, взагалі нікуди не виїжджали з країни. Живемо, працюємо, відпочиваємо. Навіщо жити в вічному стресі. І так, в мене є дитина.

Мольфарочка• 08 января 2024
Гадаю, упевненості Вам не додам.
Бачачи ситуацію так, справді, варто розгляну варіанти від´їзду.
MashaizDusha• 08 января 2024
Ответ дляМааарковная
Йому і не треба стільки жити, двійників в паРаші ще років на 20 вистачить
нажаль, тіки це теж подумала. А з допомогою ШІ можна дуже правдоподобні відеозвернення готувати або записи з конференцій або зустрічей з народом, яких насправді не було.
СКИБИДЫШь• 08 января 2024
Автор ходите в укриття? Можливо ходіть з дитиною то вона і передумає. Як не хотітиме скажіть що саме ви поки вона дитина відповідаєте за неї та її безпеку.
Все будет, но потом• 08 января 2024
Многим вообще не страшно и главное пофиг на детей. Они их в войну осознанно рожают и продолжают оставаться вообще в прифронтовых территориях. Ладно кто забеременел или родил до войны, но вот сколько безмозглых которые преднамеренно подвергают детей опасности.
Мишка-шалунишка• 08 января 2024
Ответ дляMs. Iphone
Тоже самое, приспосабливается, насколько возможно стараемся жить обычной жизнью. Спасает бронь у мужа.
Дети тоже ходят в школу, гуляют с друзьями делают свои детские дела.
Бодіпозітівна• 08 января 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Вашему мужу просто плевать на вас и детей, иначе уже подсуетился по переезду в более безопасное место. И дети часто не понимают всех последствий.
Или лень что-то делать. Знакомый отправил жену с 2 детьми заграницу, но там за жилье было уже договорено, одна семья уезжала, они поехали на их место

Lysiiiiii• 08 января 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Не понимаю тех, кто рискует жизнью детей осознано, можете ставить дизлайки, пофиг!
Я вас підтримую. Я в Україні, але в безпечному більш менш місті. Не розумію людей, хто в Дніпрі Одесі, Запоріжжі…заради чоловіків ризикують життям дітей.
ГугелП@лАмался• 08 января 2024
Мы выехали, жили за границей почти 1.5 года. Для моих детей это оказалось хуже, морально и психологически. Я поняла, что дальше так продолжаться не может, вернулись домой. Да, каждый раз страшно, но дети тут ожили. Не знаю, правильное решение было вернуться или нет, но пока я не жалею. Да, психика материнская расшатывается, особенно в такие дни как сегодня, когда массовые пуски - сейчас сидим в коридоре, потому что к нам первая ракета уже, ’вне очереди’. А детям психологически в таких условиях жить проще и легче, чем вдали от дома, друзей и родных. Поэтому - молимся, верим, живём и надеемся на лучшее.
автор Сусідка зверху • 08 января 2024
Вибачте, на запитання не хочу відповідати, кожен оцінює через призму себе, кожен вибирає шлях собі. Ми на початку війни доглядали, потім хоронили двох бабуль, яких кинули діти . У другої сусідки діти, які прийняли рішення евакуїроватись, з собою забрали всі документи її. Дуже складно було вилізти з тієї ситуації..І я постійно думаю, хто дурний- вони, які вивезли своїх дітей в безпеку, незважаючи на якорі, чи я, яка обвісила себе якорями.
Нічний дожор• 08 января 2024
Ответ дляСусідка зверху
Бабусі ваші чи сусідські?
автор Сусідка зверху • 08 января 2024
Ответ дляНічний дожор
Бабусі ваші чи сусідські?
Сусідки по під´їзду.
Герцогиня• 08 января 2024
Я з дітьми була за кордоном півтора роки. Повернулися і дуже дуже щасливі. Дивлюсь на ситуацію крізь призму статистики. Кожен раз коли ви саджаєте дитину в машину і їдете, то наражаєте на в рази більшу небезпеку.
Нічний дожор• 08 января 2024
Ответ дляСусідка зверху
Сусідки по під´їзду.
А выехать вы могли тогда?
автор Сусідка зверху • 08 января 2024
Все, почалося, летять. Всім довгого і прекрасного життя.
Малая Налегке• 08 января 2024
Ответ дляКрижана бурулька
О, вас ждали.
Начинайте уже про зависть
Малая Налегке• 08 января 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
А вы конечно же умнее всех и не безмозглая
Бабка-байкерша• 08 января 2024
Ответ дляСусідка зверху
Я забрала свои якоря с собой. Конечно я эгоистка и забочусь только своих родных людях.
Сиреневая цапля• 08 января 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Мужа тоже забрали?

Бабка-байкерша• 08 января 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Мужа тоже забрали?
Конечно.
Сиреневая цапля• 08 января 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Конечно.
Инвалид? Многодетные?
Бабка-байкерша• 08 января 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Инвалид? Многодетные?
Вам то какая разница)), к незаконным способам я не прибегаю.
Кіна не буде• 08 января 2024
Ответ дляКрижана бурулька
нам пофиг на ваше мнение)
Ms. Доброта• 08 января 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Я думаю , что много ответственных мам сейчас в Украине . Просто есть тревожные люди , которые докручивают себя , а есть оптимисты и сильные духом люди .
У меня другое мнение о родителях, сознательно, бесстрашно и оптимистично подвергающих детей опасности.
Трактор Віка• 08 января 2024
Ответ дляЯ погнала
Чому не переїхати в більш безпечне місце в Україні???
Тому що немає державної підтримки для цього. От я можу теоретично переїхати в село в Хмельницьку область, але роботи там немає від слова зовсім. Чоловік працює і ледве тягне себе самого на ці гроші. Тому ми з дитиною за кордоном, а не в Україні.
Анти-анонім• 08 января 2024
Ответ дляMs. Iphone
Вигуляли своє біле пальто? Я теж вас читаю і дивуюсь як ви знецінили переживання інших
ДваДваВісім• 08 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
Открывайте двер , к вам уже едут миллионы людей из Днепра, Одессы, Запорожья. Пустите?
So_so• 08 января 2024
Автор, а переехать временно по Украине не рассматривали?
Та_шо_ж_таке• 08 января 2024
Ответ дляСусідка зверху
Прям кинули? Или не смогли убедить этих бабуль поехать с ними? У меня в Харькове и родители, и свекровь. Мы пытались их убедить выехать. Тщетно.

Старики - не кошки, насильно не вывезешь. Можете считать, что бросила. Но знаете - ответственность перед ребёнком у меня намного выше.
Ластовиння• 08 января 2024
Автор , вот и мы сидели до последнего, где-то попадает ,но не нам . Я не верила что может до нас дойти . А когда уже прилетело и не один раз ,а четыре , это такой ад , я не понимаю как мы выжили . Бежали без оглядки, без денег без вещей . Мариуполь .