Столічна штучка• 08 января 2024
Скільки ви витрачаєте на косметику
Останні рази декоративку купувала ще до війни.Зараз хочу оновити косметику але ціни капець злетіли.Скільки ви витрачаєте на косметику, може підкажете де купуєте?
Бандитка Сью• 08 января 2024
На декоративную не много, мне хватает ее надолго и покупаю часто одно и то же, без экспериментов.
А вот на уход трачу много🙈
ИграйМойГормон• 08 января 2024
На декоративку мало. Вона в мене не дорога. А ось догляд хороший і різний. Купую на мейкапі. Думаю, що кожне замовлення 4 000 грн.+
язззззь!!!• 08 января 2024
Немає навіть з доглядової нічого. Крем для обличчя закінчився ще на початку війни. А мені майже 40 і ніякого догляду((
ИграйМойГормон• 08 января 2024
Ответ дляOkk -7ebd
Коли купуєш все поступово не так помітно, дорога, дорожче косметика ніж одяг
В мене навпаки)) взуття, сумки, джинси, куртки по 100 -300 євро. Просто за крем такі гроші не віддам. Це вже вартість мені піти до косметолога і заколоти ботокс + філлер 1 раз на рік. Мені 37 зараз буде
ГугелП@лАмался• 08 января 2024
З декоративноі один тональний чсатіше,все інше дуже рідко.Догляд то люблю,проф на розпив в косметлога.Не дорого,крем 600 грн 50 мл на 4-5 міс,вмиванння десь так само,пілінг,масочку.
Стрекоза любви• 08 января 2024
Купила гель для брів якийсь британський бренд, туш Шанель. Це за останній рік. Не багато.
Попа как у Кардашьян• 08 января 2024
Декоративной не пользуюсь. Сегодня купила сыворотку за 800 грн.
Кіна не буде• 08 января 2024
Ответ дляИграйМойГормон
До 40 багато, хто так думав, і я теж
Ответ дляИграйМойГормон
В мене акне, чорні цятки і дорогий догляд дійсно зробив мені рівний тон
дамаАмстердама• 08 января 2024
Ответ дляLike-995b
Декоративной не пользуюсь вообще. Вчера купила набор с ретинолом за 2000
Що саме купили?
дамаАмстердама• 08 января 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Без нормального догляду до лампочки той ботокс. Догляд це не тільки про відсутність зморщок.
ИграйМойГормон• 08 января 2024
Ответ длядамаАмстердама
Ні, я дуже ретельно доглядаю. Просто косметика до 2000 грн./позиція. Не 4 000-6000-10 000-15 000, як тут люблять. Навіть за ці кошти дива вона не робить
Встидаюся запитать• 08 января 2024
Ответ дляLike-995b
Какой?
Гарачий Чокалад• 08 января 2024
Ответ дляОябунчик
Много. Не считаю. Но вот сейчас заказала косметику для волос - 15 тыс
Яку? Саме вибираю
Оябунчик• 08 января 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
О клас
Попробовала сначала пару позиций, в салоне порекомендовали. Очень зашло. Теперь взяла больше разного
Гарачий Чокалад• 08 января 2024
Ответ дляОябунчик
Була тільки ампула, нічого. Хочу взяти Mariccanoil