Удальонка• 09 января 2024

Мама не смачно готує.

Маму дуже не смачно готує, і живе тим, що нам передає своє частування.
І кілька раз просила не передавати, бо все маємо.
Потім казала акуратно, що ми таке не їмо…
Ображається
От що робити?
Луноликая Вика• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
Що саме віддати? Я живу за містом? От я маю їхати у місто і шукати людину якій вручу 15 вареників?
Если совсем некому отдать, можете оставить у мусорки или животным. Или при возможности найти того, кто будет приходить забирать на постоянной основе.
Я предлагаю вариант, а не говорю, что вам делать.
Таких мам переделать невозможно.
Я бы смирилась с просеранием денег, это ее право. Навязчивая непрошенная помощь связана с очень низкой самооценкой. Может быть, она ждет от вас удовлетворения своих хотелок подобным образом. Мечтает о покупках, которые не может себе позволить от жадности.

Неновая почта• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
Уявляєте?) у 16 мала гастрит, не впевненна звісно що від маминої їжі, але мама раніше нормально готувала.
Але ви звісно зайшли пораду написати, але свої догадки?)
какие вы от нас хотите порады? Прийти и сказать все это вашей маме,раз вы не в состоянии.?
Сумчатая кошка• 09 января 2024
Оставляйте всё в холодильнике, пусть мама приходит и видит, что вы это не ели.
Луноликая Вика• 09 января 2024
Ответ дляЗновЗдоров
То ніхто ж і не просить наближатися до них. У місцях їхньої можливої появи залишаєте харчі для них (відкритими, розгорнутими, бо собаки не люди, рук не мають, а пакети їм гризти-розгризати - ні до чого й геть некорисно). Івсе. Нюх у собак та інших тварин - відмінний! Усе винюхають, знайдуть і з´їдять!
Где гарантия, что там не будет самки с толпой поклонников или просто агрессивных собак?
В моїй хаті моя правда• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
Вона просто максимально все жарить , аж стікає олія чи жир. Блін не можу навіть дивитися на таке (
как же вы жили до замужества с такой мамой ? или она вам кухарку нанимала ?
автор Удальонка • 09 января 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Як ви раніше без форума цього жили? Де б ви ще так неуважність свою проявляли
Неновая почта• 09 января 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Вы что не заметили белого пальто на авторе)?
Будьте так ласкаві• 09 января 2024
Ответ дляMacOS-ница
может скажите, что у вас диета у всех, врач прописал, будем есть пока только варено-пареное все.
Идея отличная
Moon shine• 09 января 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Я бы не приближалась к бродячим собакам, они опасные
то люди як звірі,опасніе

автор Удальонка • 09 января 2024
Ответ дляНеновая почта
Ага) людина яка не їсть жареного і майонезів , для вас у білому пальто)
Як мало вам потрібно у цьому житті)
Сумчатая кошка• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
Але це не вирішить проблеми!!
А по друге, я хочу щоб вона могла каву випити сходити з подружками. У парк десь погуляти. Вона має мати свої гроші
На кофе пусть пенсию тратит. А вы можете по другому помогать. За квартиру платить, за лекарства, еду передавать.
автор Удальонка • 09 января 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Дякую
В моїй хаті моя правда• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
Удалено администрацией...
Неновая почта• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
Як мало вам потрібно у цьому житті)
я бачу людину, яка намагається завуальовано образити свою маму . точка.
автор Удальонка • 09 января 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Удалено администрацией...
автор Удальонка • 09 января 2024
Ответ дляНеновая почта
Звісно. Тут на форумі) я ж напряму її образити не хочу, але саме тут я ображаю і принижую маму) надіюсь вона це якось переживе )
Chaterbox• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
та ладно, любая бездомная собачка съест или даже полно людей малозабезпечених. вы же не поле одна живете
Неновая почта• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
так и есть. перемываете кости,под благовидным предлогом
Я Вас не боюся• 09 января 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Остаётся только догадываться, как вы на маминых продуктах жили все детство
Подождите , дайте угадаю. Раньше было вкусно, а потом она разучилась готовить))
нельзя поменять свои вкусы за всю жизнь, вы чего? в детстве и лёгкие ели, и макароны слипшиеся, так что мне теперь этим питаться и по сей день?

автор Удальонка • 09 января 2024
Ответ дляНеновая почта
Господи прости 🤣🤣🤣🤣
Гага Газу• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
То вибачте не моя проблема що ви не вірите
Вірю Вам, бо моя теж з віком стала жахливо готувати, вона і раніше не була богом кулінарії, но з часом готовка це жах просто. Но моя хоч не передає і своє не пхає, за що велике дякую. ну реально їсти то неможливо(((
автор Удальонка • 09 января 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
От люди справді не розуміють, що смаки міняються. Що крім картоплі , крупи і молока ж багато чого смачного і корисного.
Але мабуть люди з дитинства нічого нового не пробували, тому їм не зрозуміти мене, а мені не зрозуміти їх
Будьте так ласкаві• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
Але це не вирішить проблеми!!
Вы ее не переделаете. Она ходит на кофе с подругами? Или её желание - жить только для вас?
Вишня на торті• 09 января 2024
А моя вкусно, но мы все на диетах, а она вареники, холодец, пирожки, конфеты, зафир, печенье. У нас уже килограмм пять печенья лежит
автор Удальонка • 09 января 2024
Ответ дляГага Газу
Мама покликала на Різдво. У мене вибачте біда срачка. Бо я впевненна що вона продукти переморожує, купує що майже виходить термін (((
Я не знаю, це якась біда для мене.
Я вже казала що допомагати перестану, в вона всерівно всяку фігню купує (((
Неновая почта• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
нет ,мы не понимает ,почему вы не скажете об этом маме честно? То что старики хуже с годами готовят- мы в курсе. Не переводите тему в др русло
автор Удальонка • 09 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вона ходить у парк з подругами, ходить у кафе. Але справді вона нічим не займається більше. Вишиває, і гуляє.
В моїй хаті моя правда• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
Удалено администрацией...
автор Удальонка • 09 января 2024
Ответ дляНеновая почта
Ще раз! Я казала і не один раз. Вона якось час не готує, а потім під любим предлогом знову привозить
Неновая почта• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
мы поняли- бездельница- а вы в белом пальто