Удальонка• 09 января 2024

Мама не смачно готує.

Маму дуже не смачно готує, і живе тим, що нам передає своє частування.
І кілька раз просила не передавати, бо все маємо.
Потім казала акуратно, що ми таке не їмо…
Ображається
От що робити?
Викупана• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
Так. Стоп.
Я просила іншу пораду.
Дякую звісно, але я утримую маму, вона переводить продукти, що з цим робити?
Сказать прямо, что вы не едите её передачи. Что вам невкусно, что для жкт это вредно. Что больше брать не будете.

автор Удальонка • 09 января 2024
Ответ дляТАЗератти
Фу ты ну ты ножки гнуты. Пишете как будто мама пытает Вас своей едой. Словами сказать не пробовали: Мама, мы с завтрашнего дня на диету, жареного нельзя. Соленого, моченого, копченого - всего того что она готовит. А взамен передайте ей что-то вкусненькое, а не продукты для себя.
Звісно я їй це казала, мільйон разів.
ФФФФристайла• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
Ну не скажіть. Я ніби і не жлоб, але ж шкода. То мʼясо, то рибу переведе, то яйця..
Зробіть мамі маникюр звичайний і скажіть, що, треба його берегти, нічого не робити))
Луноликая Вика• 09 января 2024
Ответ дляMoon shine
за містом купа голодних собак,яких викинули і які не мають домівки. віддайте їм. не вірю,що ви не бачили бездомних собак
Я бы не приближалась к бродячим собакам, они опасные
7_кг_рыбы• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
Остаётся только догадываться, как вы на маминых продуктах жили все детство
Подождите , дайте угадаю. Раньше было вкусно, а потом она разучилась готовить))
автор Удальонка • 09 января 2024
Ответ дляMacOS-ница
может скажите, что у вас диета у всех, врач прописал, будем есть пока только варено-пареное все.
Дякую, не допомагає( типу місяць вона може терпіти а потім знову.
Холодець приготувати бо він точно не вредний, а там куряча шкіра 🤮
язззззь!!!• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
Скажу правду - ні!
От каже на вихідних, цілий день готувала вам вареники. Кажу мама, ти сама це захотіла. Готувала то готувала, я не знаю чи зможу приїхати сьогодні-завтра. Вона вона сама привезла, і що ви думаєте? То куплені дешеві вареники, якість просто 🤮🤮🤮
Ми не їмо таке. Розумію що старість, але ж блін ((((
Вы в детстве ее кормили куличиками из песка и травы, украшенными одуванчиками? Они для нее были самые вкусные. Вот и вы так же, говорите что очень вкусно, спасибо, но у вас диета по здоровью и вам модно только травяной чай с медом и сухари. Что вам нельзя есть что-то (по списку что мама готовит) и чтобы она себя не утруждала.
13чудоСВЕТА• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
Я її грошима допомагаю, вона сама розпоряджаться що щ ними робити.
Продукти раз у місяць купую. В останньому фрукти, які вона шкодує собі купити
Купляйте їй продукти, не давайте гроші
автор Удальонка • 09 января 2024
Ответ дляВикупана
То ми не беремо, вона привозить)

автор Удальонка • 09 января 2024
Ответ дляФФФФристайла
Мама раз ц місяць з манікюром.,
Викупана• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
То ми не беремо, вона привозить)
Просто чётко и ясно скажите, что больше этого делать не нужно.
mavka.cy• 09 января 2024
Скажіть, що ви вегетеріанка. Або будете на дієту номер 5 піворку, бо лікар прописав. і не можете їсти оце все
автор Удальонка • 09 января 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Уявляєте?) у 16 мала гастрит, не впевненна звісно що від маминої їжі, але мама раніше нормально готувала.
Але ви звісно зайшли пораду написати, але свої догадки?)
MacOS-ница• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
только ограниченный набор продуктов нам можно, назовите что-то ей не очень понятное -брокколи, кус-кус и такое что-то) скажите, по списку только, никаких своих блюд нельзя. а ты эти блюда не знаешь, как только диета закончится, я скажу.
ЗновЗдоров• 09 января 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
То ніхто ж і не просить наближатися до них. У місцях їхньої можливої появи залишаєте харчі для них (відкритими, розгорнутими, бо собаки не люди, рук не мають, а пакети їм гризти-розгризати - ні до чого й геть некорисно). Івсе. Нюх у собак та інших тварин - відмінний! Усе винюхають, знайдуть і з´їдять!
Неновая почта• 09 января 2024
почему просто не скажете ей об этом?
автор Удальонка • 09 января 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Купляйте їй продукти, не давайте гроші
Але це не вирішить проблеми!!
А по друге, я хочу щоб вона могла каву випити сходити з подружками. У парк десь погуляти. Вона має мати свої гроші
Неновая почта• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
Звісно я їй це казала, мільйон разів.
не верю..
Викупана• 09 января 2024
Ответ для7_кг_рыбы
На самом деле многие женщины с возрастом начинают готовить реально плохо. Возможно дело в зрении, возможно в проблемах с мозгом.

автор Удальонка • 09 января 2024
Ответ дляНеновая почта
почему просто не скажете ей об этом?
Просто сто разів казала!
Просто і чоловік і я!
Але вона не розуміє цього, вона ж нічого поганого не робить
Яичница с беконом• 09 января 2024
Передавайте їй готову їжу. Або напівфабрикат (типу заморожені голубці чи млинці)
ЗновЗдоров• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
Гастрит, і це вже науково доведено, - не від харчування, а від наявності певного виду мікробів у шлунку. Тож мамина їжа до вашого гастриту жодного стосунку не мала.
автор Удальонка • 09 января 2024
Ответ дляНеновая почта
не верю..
То вибачте не моя проблема що ви не вірите
13чудоСВЕТА• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
Але це не вирішить проблеми!!
Чашка кави і кілограм м´яса коштують по-різному, правда? Давайте чітко: це на каву, це на тортик, а ось - продукти, їж
Неновая почта• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
Просто сто разів казала!
Просто і чоловік і я!
значит так говорили..ей не дошло
Сумчатая кошка• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
Дайте ей список того что вам якобы нельзя, врач запретил.
автор Удальонка • 09 января 2024
Ответ дляНеновая почта
значит так говорили..ей не дошло
Ну звісно не догло. Я б тут тему не створювала б якби дошло
НаБалКоніХодять• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
Так. Стоп.
Я просила іншу пораду.
Казати мамі, ми таке не їмо, у нас дієта. Навіщо ти переводишь продукти
Неновая почта• 09 января 2024
Ответ дляУдальонка
Удалено администрацией...
автор Удальонка • 09 января 2024
Ответ дляНеновая почта
Удалено администрацией...