Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
13135 0
Невидимка• 01 мая 2024
Ответ дляСмячиком
Це я дякую вам за відповідь..одного не можу збагнути,я прожила з моїм чоловіком довге життя,він був тим самим одним і єдиним,моєю половинкою..тобто мені вже 50 !!! невже в такому віці ще можна зустріть кохання
Тетяна, дуже схоже, що чоловік вдівець. Він - людина , яка пережила горе.
Невидимка• 01 мая 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Кто-то смотрел май? Не нашла
Я можу сьогодні ввечері глянуть
WindTaro• 01 мая 2024
Ответ дляПопадалочка
Инна 28 наладится личная жизнь ? Спасибо
Вам потрібно заново поглянути на свою ситуацію з особистим життям. Не все так погано , чоловіки достойні є біля вас. на 2024 рік самотності не випадає- будуть і зустрічі і пропозиції спільного життя )
Небалувана Галя• 01 мая 2024
Ответ дляWindTaro
тоді чекаємо хай хтось ще подивиться) більше інформації уже є для цього)
Добрый день! Можно Вас спросить будут отношения/знакомство с мужчиной? Виктория, 46 лет. Спасибо.
WindTaro• 01 мая 2024
Ответ дляНебалувана Галя
найближчі 3 міс карти бачать знайомство з чоловіком військовим ,можливо навіть буде вас підтримувати фінансово , або просто скидати грощі , щоб ви собі від нього купили подарунок , так як він фізично не може це зробити , а ви в свою чергу будете його психологом і допомагати пройти складний період життя. на 2024 рік перспективи доволі хороші , головне не закриватися і дати шанс новому.
Невидимка• 01 мая 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Подивіться хтось і мені будь ласка.
Світлана, 36.
Чи завершиться вдало справа з документами найближчим часом
Це щось буде пов’язано з грошима? Тому що гроші немалі. Так, абсолютно вдало завершиться. Строки загадувала до кінця поточного року
валери 62• 01 мая 2024
Ответ дляПукимончиг
Я спросила, что нас ждёт. Какие у него планы, мысли. Живём то вместе, но все очень зыбко)
Нового не чекаю, мне бы с этим разобраться
Ваш мужчина испытывает,нервозность,панику,хочет руководить в ваших отношениях,возможно ситуация связана с деньгами,для вашего мужчины ,эти отношения будут удачными,вы решительно хотите развития этих отношений,но вы живете не в своем жизненном ритме,возможно заняты решением проблем других людей но не своими и из-за этого многое может не получатся но в итоге ваши отношения выйдут на новый уровень
Небалувана Галя• 01 мая 2024
Ответ дляWindTaro
Спасибо. Перспективы с ним или вообще в личной жизни? А то пока у меня знакомства, общение без какого-то развития...
Невидимка• 01 мая 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Доброго дня всім! Шановні тарологині, гляньте будь-ласочка чи є в мене шанс на переїзд закордон? Роблю для цього певні кроки, але щось немає бажаного результату поки (( Дякую!!! Світлана 20.07.1981
Добрий день. Ви лікуватись хочете за кордоном? Як наче не всі зібрані документи. Мені йде по картам тимчасові труднощі. Це все можливо вирішити, але до осені - точно відповідь ’ні’.
WindTaro• 01 мая 2024
Ответ дляНебалувана Галя
так. з військовим гарні перспективи , але тут чи зможете ви витримати , бути дівчиною військового не легко , треба працювати скажемо на перспективу , нічого не очікуючи у відповідь в ту ж секунду , ну і не робити йому нерви , так як йому там не легко.
Небалувана Галя• 01 мая 2024
Ответ дляWindTaro
Спасибо за ответ.
Попадалочка• 01 мая 2024
Ответ дляWindTaro
Спасибо большое. С бывшим парнем Виталий возможно примирение ?
WindTaro• 01 мая 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
на 2024 рік бачу тільки бажання , сам переїзд тільки в мріях. Як порада- карта духовності , можливо спробувати на фоні релігії? якщо так хочеться виїхати...
Пукимончиг• 01 мая 2024
Ответ длявалери 62
Спасибо, посмотрим)
Невидимка• 01 мая 2024
Ответ дляПукимончиг
Не знала, что есть такая тема) Спасибо, если кто то ответит.
По отношениям.
Я - Елена, 45лет
Он - Михаил 46лет
Какие у него чувства, мысли, планы? Что меня ждёт, как сложится отношения, надолго или временно?)
Ви в орендованому житлі живете? Тому щось по картам я не бачу, щоб ви жили або в вашій, або в Михайла квартирі. В вашому житлі люди старшого віку. Карти у вас цікаві. Щоб вас обох аж скручувало від кохання, - я цього не бачу. Ви разом, ви поважаєте один одного, ви приємно спілкуєтесь. Але буває, що ви іноді й плачете від Михайла. Ви будете разом і в 24, і в 25 році
WindTaro• 01 мая 2024
Ответ дляПопадалочка
З Віталієм випадають сімейні карти , могло бути і весілля , але щось пішло не так...шанси відновити стосунки є , ситуація не безнадійна.
ПлакалаВАвто• 01 мая 2024
Ответ дляWindTaro
як порада карт- виконати вашу з чоловіком мрію- випала карта море- можливо ви мріяли разом про подорож? зробіть її в память про нього , і постарайтеся відпускати , йому погано , коли ви весь час плачите... тримайтися
Йому погано ???? А як мені тут без нього …. Як мені його відпустити??? Це моя рідна душа , я не можу без нього дихати …..
Пукимончиг• 01 мая 2024
Ответ дляНевидимка
Да, в арендованном, я ВПО. Дома мама. Я люблю, он - не знаю. Плачу - да. А иногда счастлива, как никогда не была. Такие качели. Вот и думаю - надолго мы, временно или мой человек уже навсегда..
Попадалочка• 01 мая 2024
Ответ дляWindTaro
Спасибо огромное, у нас должна была быть свадьба, но он передумал … я молчу и он молчит и мы у тупике
Невидимка• 01 мая 2024
Ответ дляПукимончиг
та ваша це людина . Разом будете. І він кохає.
Пукимончиг• 01 мая 2024
Ответ дляНевидимка
Спасибо большое! Очень хочется верить)
Аристократка-тунеядка• 01 мая 2024
Ответ дляНевидимка
Дякую Вам за відповідь!!!!🌺
Аристократка-тунеядка• 01 мая 2024
Ответ дляWindTaro
Дякую Вам за відповідь!🌷🌷🌷
Попадалочка• 01 мая 2024
Ответ дляWindTaro
Я извиняюсь, что задаю много вопросов. Можете посмотреть стоит ли Инне 28 делать первые шаги к Виталию 31 ? Или ждать от него . Заранее спасибо
WindTaro• 01 мая 2024
Ответ дляПопадалочка
Якщо хочете пришвидшити примирення - так , Віталій не закрит для Вас , потрібно робити кроки на зустріч
Смажена полуничка• 01 мая 2024
Можете, будь ласка, мені подивитись - у якій сфері досягну успіху? Що пробувати? Де реалізовуватись? Дякую!
Бамбарбия! Кергуду.• 01 мая 2024
Ответ дляWindTaro
Здравствуйте, мне можете посмотреть, пожалуйста? ( Светлана, 43 ). Вернётся, выйдет ли на связь мой любовник? Спасибо большое
WindTaro• 01 мая 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Доброго вечора, ім´я і вік потрібно, бо чоловіків багато ))
Лиса Патрикевна• 01 мая 2024
Добрий вечір! Подивіться мені, будь ласка, як складеться на роботі? Олена, 43 роки
Бамбарбия! Кергуду.• 01 мая 2024
Ответ дляWindTaro
Мілан, 1992