Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
13135 0
Таракашечка• 11 мая 2024
Ответ дляDrugaya
Да, изнутри идёт разбалансировка, нет чувства собственноц опоры, чувства уверенности, сложно сохранять свои границы, принимать ответственные решения, можете впадать в разного рода зависимости.
Детские травмы, нет основы основ. Обычно это семейные сценарии, тянется всё оттуда, отец даёт поддержку и залаживает фундамент стойкости и непоколебимости, иммунитет, выносливость к стресовым ситуациям и уверенность в себе.
Спасибо большое! Вы хороший психолог! Действительно так и есть. Отсутствие опоры, отец никогда не поддерживал и не верил в меня, отсюда и не уверенность.
Таракашечка• 11 мая 2024
Ответ дляDrugaya
Есть некое такое инфантильное желание побыть в роли жертвы, может таким образом обращаете внимание на себя и пытаетесь расположить окружающих вокруг. Это все от дефицита любви и внимания к себе.
Да, очень точно. Получается даже если сменю место работы все равно буду пасти задних? Так стоит ли ее менять?
Drugaya• 11 мая 2024
Ответ дляТаракашечка
Внешнее это только отражение внутреннего состояния. Я не смотрела именно этот вопрос на счет смены работы. Но одно могу сказать точно, от себя не убежишь.
Таракашечка• 11 мая 2024
Ответ дляDrugaya
Спасибо вам большое! Приятно было пообщаться с вами! Спасибо за помощь! Буду искать выход!
Drugaya• 11 мая 2024
Ответ дляТаракашечка
Взаимно. Удачи Вам)
Таракашечка• 11 мая 2024
Ответ дляDrugaya
Взаимно. Удачи Вам)
И вам!
Drugaya• 11 мая 2024
Ответ дляТаракашечка
И вам!
😘
Файна_зупка• 12 мая 2024
Ответ дляDrugaya
😘
Вітаю.
Чи можна у вас запитати?
Дякую.
Drugaya• 12 мая 2024
Ответ дляФайна_зупка
Вітаю.
Чи можна у вас запитати?
Дякую.
Доброго дня. Так, запитуйте.
Файна_зупка• 12 мая 2024
Ответ дляDrugaya
Доброго дня. Так, запитуйте.
Чи допоможе хтось зі знайомих мені в пошуці роботи? Взагалі чи буде в мене робота в наступні 3 місяці?
В мене в житті зараз проблеми, я якось не можу нормально з ними впоратись, стараюсь, але якось ніяк. Як в розбитого корита.

З мамою налагодяться стосунки? Чи вона так і буде переживати і думати за всіх окрім мене?
Взагалі хоч якісь позитивні зміни в моєму житті будуть?
Вибачте, понаписувала стільки.
Drugaya• 12 мая 2024
Ответ дляФайна_зупка

Вибачте, понаписувала стільки.
А яке з усіх перелічених Вами питань саме актуальне на сьогодняшній момент?
Файна_зупка• 12 мая 2024
Ответ дляDrugaya
Мабуть робота.
Drugaya• 12 мая 2024
Ответ дляФайна_зупка
Мабуть робота.
Напишіть будь-ласка як Вас звуть. Ім´я потрібно Ваше вказати.
Файна_зупка• 12 мая 2024
Ответ дляDrugaya
Таня
Drugaya• 12 мая 2024
Ответ дляФайна_зупка
Таня
Тетяна, протягом трьох місяців буде тривати пошук роботи, і може Вам дійсно буде хтось у цьому допомогати, це можуть бути знайомі Вам люди. Знаєте, цей період може бути не зовсім легким, так як буде стояти тема вибору, треба бути справлятися зі своїми сумнівами, невпевненістю, прорахувати все що стосується матеріальних аспектів, так як може бути скрутно в фінансовій сфері. Але Ви повинні з цим упоратись. Розумієте, тут чомусь так складаються обставини, що для того щоб щось отримати, треба щось втратити , ’зламати всі хатки ’ щоб побудувати нові.
Саме головне, не втрачайте практичну мудрість, опануйте свій розум, особливо коли виникатимуть протиріччя і хаос в голові. Перспективи по роботі з´являться, але багато чого буде залежати від вашого рішення, яке Вам може даватися непросто, але усеж-таки орієнтир на свої інтереси будете тримати, використовуючи різноманітні ресурси.
Файна_зупка• 12 мая 2024
Ответ дляDrugaya
Щиро дякую, що приділили мені час, за Вашу допомогу.💜 Бажаю Вам всіх благ.

Маю надію на покращення.
Drugaya• 12 мая 2024
Ответ дляФайна_зупка
Таня
А що стосується відносин із мамою, то змін ніяких не буде у стосунках між Вами( протягом півроку), Ви начебто намагаєтесь привернути на себе увагу, можете скандалити, усіляко своєю поведінкою намагатися привернути увагу на себе, ставити умови свої, встановлювати правила, але мама на це реагувати не буде.
Тут на підсвідомості є таке відчуття, що Вам щось не додали, що мама Вам щось завинила. Взагалі Ви її сприймаєте як людину, з якою треба боротися і конкурувати. Дуже часто буває так, що дівчатка ’боряться’ зі своєю мамою із-за уваги батька, коли дівчинці не вистачає любові та піклування з його сторони.
Звісно, це все може проживатися у вигляді внутрішнього конфлікту, який виливається у зовнішній.
Drugaya• 12 мая 2024
Ответ дляФайна_зупка

Маю надію на покращення.
І Вам усього найкращого
Drugaya• 12 мая 2024
Ответ дляФайна_зупка
Таня
І знаєте Тетяно, складається таке враження, що тема з мамою зараз таки важливіша, навіть за фінанси.
Так буває, що запитуєшь у карт одне питання, а вони відповідають на більш актуальну тему.
На справді енергія фінансів, стосунків та здоров´я - це один і той самий вид енергії, розділяють їх просто умовно. Тому і все так тісно пов´язано між собою.
Файна_зупка• 12 мая 2024
Ответ дляDrugaya
Знаєте, Ви мабуть праві.
Як мені не скрутно з фінансами, але ситуація з мамою болить. У неї завжди чоловіки на першому місці. Їй навіть просто поговорити зі мною важко.

Просто я ніяк не можу прийняти те, що вона не зміниться по відношенню до мене.
Drugaya• 12 мая 2024
Ответ дляФайна_зупка
Знаєте, Ви мабуть праві.

Ви вже доросла дівчинка і можете дати собі раду сама. Мама дала те що змогла і як змогла, подякуйте за найцінніший дар - це Ваше життя. А з усім іншим Ви вже можете розібратися самі) Зараз дуже багато інформації як домогти собі самій, як зцілити свої дитячі травми та позбутися комплексів. Було би тільки бажання.
Файна_зупка• 12 мая 2024
Ответ дляDrugaya
Дякую вам.
Drugaya• 12 мая 2024
Ответ дляФайна_зупка
Дякую вам.
🙏
Drugaya• 12 мая 2024
Ответ дляТаракашечка
Немного подсвечу Вашу установку в голове. Есть ограничения на то, чтобы вести себя открыто, потому-что есть переживания что меня могут не принять, сейчас нападут на меня, отвергнут и осудят. Но на самом деле это только иллюзия в которой находитесь, сами себе нарисовали и держите себя рамках этой нормы!!!
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 12 мая 2024
Доброго вечора. Якщо можливо, гляньте будь-ласка, чи буду я щасливою та коханою жінкою у нових відносинах. Нема сил вже страждати від не взаємної любові. Лера 39
Дякую
Каляка маляка• 12 мая 2024
Ответ дляDrugaya
Добрый день.
Пожалуйста, можете посмотреть как ко мне относится мужчина по имени Сергей, что у него действительно на душе по отношению ко мне. Мое имя Светлана. Мой ли это мужчина, не знаю можно картам такой вопрос задать.
Drugaya• 12 мая 2024
Ответ дляКаляка маляка
Добрый день.
Здравствуйте. Ваше имя назовите пожалуйста. На какой стадии находятся отношения с Сергеем?
Drugaya• 12 мая 2024
Ответ дляКаляка маляка
Добрый день.
Всё вижу, Светлана и Сергей. Дайте краткую предысторию отношений.
Каляка маляка• 12 мая 2024
Ответ дляDrugaya
Знакомы с января. Быстро закрутилось, так как он достаточно напористый, я поддалась его напору, просто очень хочу семью, отношения. Он очень быстро начал говорить о будущем, планировать его у себя в голове, о детях, о свадьбе, меня это ошарашило, я черепаха по натуре. Так сложились обстоятельства, что он уехал. И сейчас я не понимаю, он уехал, расставил все по местам в голове и понял, что поспешил. Или он взял паузу так как не знает как дальше пойдет. Мне не понятно как так резко можно изменить отношение.
И вычеркнуть бы его, да не могу, д маю над этим постоянно
Drugaya• 12 мая 2024
Ответ дляКаляка маляка
Спасибо, поняла. Отпишусь.