Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
13138 0
Налогообложу• 07 июня 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Мене цікавить як до мене ставиться свекруха? Вона дещо взяла в нашої сім´ї і коли я почала шукати, то підкинула частину в такі дивні місця, що цим і видала себе. Решту не повернула. Олена 37. Валентина 64. Дякую
Між вами може бути безкомпромісна розмова, в якій рішаться питання, які тривожать. Таємницю якусь має свекруха. Також вона можливо трохи жадна до ресурсів, будь то людських (напр. обняти, підтримати), і до матеріальних. В тім карти не показали, що вона хоче погане щось зробити вам і вашій сім´ї.
Моторошні троянди• 07 июня 2024
Ответ дляНалогообложу
Дуже дякую. О, в неї багато таємниць!)
Гуру троллинга• 07 июня 2024
Ответ дляyour style
Ви поступово віддаляєтесь один від одного. І страждаєте не тільки ви, страждає і Іван від цього. На серці в нього це відкладається. Між вами немає третіх осіб, не можна сказати , що між вами все скінчилось. Є кохання . Але воно десь так далеко задвинуте. Вмішується старша жінка. Це не коханка. Це хтось з рідні. Розлучення не буде. Вас чекають якісь великі трати. Вони не заплановані, так сказати, не по плану. І скоро будете радіти отриманню якихось для вас цінних паперів , чи то документів
А ми все таки зможемо знову стати близькими, як колись? І взагалі, чи можливо дізнатися, хто ж таки неправий у відносинах, хто перегибає?
your style• 07 июня 2024
Ответ дляГуру троллинга
Такого , як колись, вже не буде. Буде іноді : одинокі люди, але разом. А хто прав, хто ні у відносинах - то не картам вирішувати
Дюагональ• 07 июня 2024
Ответ дляyour style
що за люди ставлять ці ржущі смайли?
Це ті, які в загальних темах ставлять ’рука лицо’. Зверніть увагу, там в кожній темі стоїть.
Весела бджілка• 08 июня 2024
Подивіться будь ласка, що чекає Івана у Канаді? Через місяць переїзд, зможе знайти роботу чи повернеться?
Смячиком• 08 июня 2024
Добрий день,підкажіть будь ласка,тільки оформилась на нову роботу,а шось душа не лежить,..може мало часу пройшло,чи то я сумую за попередньою..може звільнитися і повернутися на попередню роботу,чи ще трохи поробить,можливо все і налагодиться? Тетяна,50..
Кавуся• 08 июня 2024
Ответ дляDrugaya
Внесу пояснения, что информация может показаться несопоставимой по смыслу, просто не всегда можем, да и не всегда хотим открыто продемонстрировать свои чувства, цели и намерения по отношению к другому человеку. То есть, к примеру, чувства могут быть, но выразить их адекватно не можем, по ряду разных причин, и как обычно, делаем это каким-то кривым боком ... ну и т.д. Карты показывают и теневую/скрытую часть поведенческого паттерна и ту, которая видна нам.
Добрый день. Я снова к вам. Посмотрите если будет время мою ситуацию. Были большие скандалы с мужем, вроде в итоге мы примирились. Решили сохранить семью. Что ждать дальше? Своего друга по переписке полностью отсекла. Хоть они хватался и пытался сохранить любые пути коммуникаций. Что ожидать в этом направлении. Закончилась ли уже это чертова карусель? Валентина. Пьер. Спасибо.
Налогообложу• 08 июня 2024
Ответ дляСмячиком
Тетяна, а чому ви пішли з попередньої роботи? Заробіток вроді не такий і поганий був, по крайній мірі карти так прказали. А на новій роботі вам якось тяжко дуже, примушуєте себе туди йти, конфліктні ситуації. Шанс на покращення для вас є, можливо треба поступитися своїм принципам. Поки що ви залишетесь на новій роботі.
Смячиком• 08 июня 2024
Ответ дляНалогообложу
Фірма по цьому адресу закрилась і весь колектив пішов з керівником на іншу адресу..по цій адресі тепер нова фірма (конкуруюча) і я залишилася ,бо запропонували..залишилася тільки із-за того,що близько проживаю..Але дуже сумую за колективом,тепер думаю,що можливо і далеко добиратися,але ж з бажанням їздити на роботу,чим без бажання і близько..та і новий керівник мені шось теж не по душі,здається не спрацюємось..не люблю себе примушувати,а зараз тим паче,бо пішла на роботу щоб не впасти в депресію..
Drugaya• 08 июня 2024
Ответ дляКавуся
Здравствуйте, Валентина. А здесь всё зависит только от Вас самой как дальше сложится ситуация. Если сможете совладать со своими желаниями и усмирить их в себе, то карусель закончится. Но это не так уж и просто сделать, скажу я Вам. Обычно оно так и бывает, вроде и решила и поставила жирную точку и на какое-то время оборвала все нити, а потом опять начинает щимить и ныть внутри и опять хочется драйва... скучненько стает, пресненько, одинокенько и хочется разнообразить буденость. .. Ушли ведь с тяжёлыми сердцем , не потому что захотели, а потому что вынудили обстоятельства, страшно выйти из зоны комфорта (это не значит, что там хорошо, там просто привычно) и ещё плюс страшит неизвестность, сложится- не сложиться, а дальше как?..
Если ум победит сердце, то сможете закончить историю.
Каляка маляка• 08 июня 2024
Пожалуйста, посмотрите как ко мне сейчас относится мужчина по имени Сергей.
Света.
Drugaya• 08 июня 2024
Ответ дляКаляка маляка
Света.
Здравствуйте, Светлана.
Сергей сейчас понимает, что результата в этих отношениях нет и есть у него неуверенность в том, что это ему действительно нужно и это то, что он искал. У него произошло охлаждение в отношениях, это когда позитивные эмоции сменяются на отрицательные, когда от любви до ненависти один шаг. И этот шаг уже сделан. Отношения могут носит страстный характер, но они нездоровые и долго не продержаться. Для него отношения - как поле боя, а женщина для него тот противник, с которым нужно сразиться и которого нужно победить. Есть противодействие, враждебность, холод и агрессия.
В чувствах здесь тоже закрывается, вместо них - логический, рассудочный подход к отношениям, интеллектуальный интерес и любопытство эксперементатора.
Важны здесь покорность, вера, подчинение - со стороны женщины.
Он демонстрирует модель поведения партнёры- ’ транзитный пассажир и транзитный вокзал’, связь временная, но удовлетворяющая сексуальные потребности. Отсутствие серьёзных намерений.
Скорее всего, что внимание его направлено на развитие новых отношений.
А Вам он приносит одни страдания, разбитое сердце, горький опыт, осознание болезненной истины, душевные муки, предательство и обман, разочарование в партнёре. Хотя он и сам может быть обижен и также разочарован.
Отчебучкина• 08 июня 2024
Ответ дляyour style
Пустий він для вас. Хоч людина ця ( Олексій) і страждає від самотності, але я не бачу, щоб у вас склалось. У нього скоро є ризик отримати травму. Робить якісь марні рухи з ремонтом. Можливо , навіть , що у вас буде й побачення, і приємні розмови, але не принесе потрібного результату. Розчарування йде. І в нього є проблеми з алко. Ваше знайомство для душі ще попереду.
Милая, вчера было свидание. Сначала позвал на день рождения друга, потом сказал, что там одни генералы будут и мы встретимся чуть позже. Чуть позже я приехала - а день рождения продолжается оказывается. Мне это не понравилось, я сказала, что увидимся в другой раз, но он попрощался с именинником и мы уехали на свое свидание. Сегодня мы должны были поехать за город, но в обед он мне написал, что ждёт меня в ресторане, я спросила один он или нет - там опять компания была и я отказалась. Мне некомфортно с чужими людьми быть, когда я его самого не знаю еще. И он притих как-то. Может обиделся, что я не хочу с ним нигде появляться, а может другая там параллельно имеется, которая досуг скрасила 😀 Вот и разочарование мое) я так давно хотела за город в то место поехать, да кавалера никак не было и тут облом. Вчера представлял меня как свою любимую, но в наше время слова это могут быть просто слова)) если вам не сложно - вытяните карту, что там будет по нам.
Налогообложу• 08 июня 2024
Ответ дляКаляка маляка
Света.
Кто вы с ним в отношениях? Есть треугольник , но кто есть кто - понять сложно
Кривая спроса• 08 июня 2024
Буду дуже вдячна, якщо подивитись, чи будуть в мене ще колись стосунки. Я дуже самотня вже 2 роки. Чоловік покинув на початку війни. А я однолюб. Дуже важко це переживаю. Тільки зараз починає відпускати. Інших чоловіків в своєму житті не уявляю на разі. Але самотність в оссобистому житті вже втомила і лякає. Цікаво, що скажуть карти)) Чи будуть в мене ще стосунки)))
Вікторія. 44 роки.
your style• 09 июня 2024
Ответ дляОтчебучкина
доброї ночі:) Я навіть з цікавості не тільки карту витягла, а й розклад зробила на вас:) Як і перший, так і другий раз - мені показує, що ця людина нічого не буде значити в вашому житті. Можливо, ще й буде побачення. Але , ви такі різні. Олексій завжди в оточенні багатьох друзів- чоловіків. За іншу жінку тут і мови немає. Присутній алкоголь, він буде завжди. Його може невдовзі чекати як не виговір по роботі, так те, що йому обіцяли підвищити в званні, то не підвищать. Я біля вас бачу іншого чоловіка, з яким складеться. Можливо, він прийде в ваш дім, або до вашого дому. Людина серйозна. Це буде нескоро .
Отчебучкина• 09 июня 2024
Ответ дляyour style
Про алкоголь - пока ничего подтвердить не могу, полковник, в звании, всегда за рулём с утра до ночи. Часто ездит на фронт. Самой стало интересно про его дела с алкоголем))) про повысить в звании - звание то у него есть, это не менеджер на работе или рабочая специальность. А именно звание полковника имеется. Вы прям чётко здесь увидели) тоже интересно будет, как проиграется!)
Спасибо вам, если будут новости, чем еще подтвердить ваш расклад - напишу! А пока буду ждать того чулувіка, который будет аж не скоро😅
your style• 09 июня 2024
Ответ дляОтчебучкина
Ну полюбляє цей чоловік вечірки, полюбляє:) Добре:) До речі, другий чоловік також при погонах:) Добраніч вам:)
Каляка маляка• 09 июня 2024
Ответ дляDrugaya
Здравствуйте, Светлана.
Спасибо
Каляка маляка• 09 июня 2024
Ответ дляНалогообложу
Пару месяцев назад были парой.
Сейчас наверное уже никто.
Drugaya• 09 июня 2024
Ответ дляКаляка маляка
Спасибо
🙏
Налогообложу• 09 июня 2024
Ответ дляКривая спроса
Вікторія. 44 роки.
До кінця року не видно кохання. Ви себе як ізолюєте від зовнішнього світу. На перспективу до вас може проявлятися чоловік з гарними намірами. Але ви будете закриватися від нього. Це як варіант розвитку подій, а людина сама може все змінити.
ШобВам_КакНам• 09 июня 2024
Владислав, 27. Подивіться, будь ласка, чи не виженуть з університету. Чи є шанс довчитися і отримати диплом.
Кривая спроса• 09 июня 2024
Ответ дляНалогообложу
Дякую. Щодо ізоляції - в точку)
валери 62• 09 июня 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Владислав доучится и получит диплом
ШобВам_КакНам• 09 июня 2024
Ответ длявалери 62
Владислав доучится и получит диплом
Дуже дякую
Смячиком• 09 июня 2024
Ответ дляКривая спроса
Вікторія. 44 роки.
Вибачте,що втручуюсь..я сама зараз на життевому нулі і потребую порад,але в вашій історії мене зачепило,що вас чоловік покинув -пішов і ви питаєте чи ,,будуть ще колись стосунки,, Вважаю,що в вашому випадку ПОВІННІ!!! бути стосунки обов’язково,ви ще така молода,а вже змирилися з самотністю..Беріть себе в руки,включайте жіночу сексуальність,флертуйте і живіть на повну..я не кажу чиплятися до чоловіків,ні..а вдягайтеся відвертіше,дозвольте собі коротку спідницю,шорти..яскравіший макіяж ..Але,робіть все так,щоб ви в першу чергу подобалися собі самій..Я сама однолюб,і в нас з чоловіком було кохання довжиною в 30 років,але ось чотирі місяці як разом з ним ,,померла,,і я..і мені вже 50,і теж стараюсь карабкатися і якось чиплятися за життя.Але в вашому випадку чоловік вас зрадив,зрадив ваше кохання,тому живіть з подумками,що ваш чоловік,який вас буде кохати і вас не зрадить десь зараз живе і чекає на вас..Від щирого серця бажаю вам якнайскоріше зустрітися з таким чоловіком і ніколи не питайте ,,чи будуть ще стосунки,,вони обов’язково будуть,впустіть їх в своє життя,не закривайтеся
Налогообложу• 09 июня 2024
Ответ дляКаляка маляка
Пару месяцев назад были парой.
Сейчас наверное уже никто.
Кто-то вмешивался в ваши отношения. Он за вами наблюдает, но холоден, разочарован, обижен. Хочет какого-то конечного решения. Вы не в офиц. браке с ним были, так я понимаю?
Налогообложу• 09 июня 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Будете вчитись, тільки треба гроші