Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Наталя -d6e7• 21 января 2024
Ответ дляyour style
Добрий вечір, пані Наталія. Щось мені не дуже сподобались карти. За які силові методи на кордоні вони можуть вказувати? Тут не так як силові методи, як перевірка на кордоні. Все буде добре в результаті. А нерви вам попсує будь здоров. Карти кидала на 2 місяці, якщо що
Дякую,що відповіли.Гарного вечора вам. Вдячних клієнтів.І ще скажіть будь ласка , нерви попсує чоловік?
Розбещена цяточка• 21 января 2024
Ответ дляyour style
Це мій чоловік, старший лиш на 3 роки,дивно що нічого не бачите, ніби норм відносини, хоча хто знає, може вже розлюбив і бабу має🙈
your style• 21 января 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Ну от так буває. Виклала три карти, і все, інформація закрита , на жаль. Немає в нього нікого:)
your style• 21 января 2024
Ответ дляНаталя -d6e7
І вам гарного вечора:) Так, чоловік. То радий буде, то вибрики якісь, знову радий, ну от таке показує
Грибной_Дождик• 21 января 2024
чому мене кинув хлопець, мені не зрозуміла ситуація вийшла. Наталя 38
Наталя -d6e7• 21 января 2024
Ответ дляyour style
Дякую
Мульйонерша• 21 января 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Напишіть його імʼя
Мульйонерша• 21 января 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Тут все закінчено . Немає почуттів , або перенаситився вашими стосунками або не оправдали його сподівання, пішов , зараз один , але скоро буде інша , блондинка
Грибной_Дождик• 21 января 2024
Ответ дляМульйонерша
а в мене будуть інші відносини ?
Мульйонерша• 21 января 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
а в мене будуть інші відносини ?
По картах поки не бачу нових відносин.
Ще дасть про себе знати якийсь чоловік з минулого , прийде з конфліктом причиною якого будуть фінанси
Грибной_Дождик• 21 января 2024
Ответ дляМульйонерша
По картах поки не бачу нових відносин.
тоді ще запитаю з приводу роботи, мені варто поступати на психолога чи у сферу косметологіі?
Грибной_Дождик• 21 января 2024
Ответ дляМульйонерша
По картах поки не бачу нових відносин.
дякую
Розбещена цяточка• 21 января 2024
Ответ дляМульйонерша
По картах поки не бачу нових відносин.
Подивіться і мені відносини з чоловіком Олександр (41)
Альона (38)
Чи будемо жити разом чи розлучимось?
Альона (38)
Чи будемо жити разом чи розлучимось?
Бамбарбия! Кергуду.• 21 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Що мене ( Світлана, 43 роки )чекає в майбутньому з Олексієм ( 39 років )? Подивіться, будь ласка. Дякую
Мульйонерша• 22 января 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Альона (38)
Чи будемо жити разом чи розлучимось?
Альона (38)
Чи будемо жити разом чи розлучимось?
Є смуток , непорозуміння в відносинах , більше роботою зайняті , відносини для обох вже як тягар чи стануть такими. Сильних почуттів по картах немає
розлучення не бачу
Мульйонерша• 22 января 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Дуже чогось чекаєте вже давно , але це не здійсниться. Кохання великого не бачу , знаєте можливо він планує піти , але поки буде мовчать , бо є комфорті і гарні умови саме для нього
Файна_зупка• 22 января 2024
Ответ дляyour style
Подивилась до 2027 року. У вас буду громадянський шлюб. Схоже, що ви з чоловіком будете не одної віри.
Дякую вам щиро.
Бамбарбия! Кергуду.• 22 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Дякую
Розбещена цяточка• 22 января 2024
Ответ дляМульйонерша
розлучення не бачу
Дякую🙈
IvannaTaro• 22 января 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
як розвиватимуться відносини ? Наталія , Сергій
розвитку відносин прямо до шлюбу не бачу. є питання грошей , є багато сварок. Ці відносини тяжкі і не потрібні.
Не їм після шостої• 22 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Поки у мене перерва- прошу питання) готова відповісти коротенько
Ірина, 26
Чи потрібно мені робити пластичну операцію? Чи і так полюблять?
Файна_зупка• 22 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Вітаю.
Чи знайдуя роботу в нступні 3 місяці?
Чи будуть зміни в особистому житті?
Завчасно дякую.
Чи знайдуя роботу в нступні 3 місяці?
Чи будуть зміни в особистому житті?
Завчасно дякую.
IvannaTaro• 22 января 2024
Ответ дляФайна_зупка
Вітаю.
Чи знайдуя роботу в нступні 3 місяці?
Чи будуть зміни в особистому житті?
Завчасно дякую.
Чи знайдуя роботу в нступні 3 місяці?
Чи будуть зміни в особистому житті?
Завчасно дякую.
імя і вік будь ласка
IvannaTaro• 22 января 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Ірина, 26
щось десь Ви мені кажете не правду. Нестачу в увазі чоловіків я не бачу.
Не їм після шостої• 22 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Ні, я зараз одинока.
Увага є, але все не те.... І ще + комплекси, не можу відкритись. Боюсь що образять
Не їм після шостої• 22 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Комплекси не стосовно обличчя, а стосовно тіла. В деталях описувати тут нехочу