Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Витворунка• 07 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Будущее печально, у меня 3 мечей всегда как какой-то ппц проигрывается) думаю, сто будущее это уже отображение настоящего по башне и дураке
Дякую)
Витворунка• 07 ноября 2024
Ответ дляОксана Таро
Здравствуйте . Тайны, страхи, возможно желание подчинить; Разрушение, новый этап; Закрытое, ограниченное состояние, переживания, апатия, тоска, грусть
Дякую)
Аль де Барановна• 07 ноября 2024
SandraTaro• 07 ноября 2024
Ответ дляАль де Барановна
Девочки то поможет растолковать расклад, вопрос был будет ли продвижение по карьере
Определенно, но через тернии, по началу будет несладко
Аль де Барановна• 07 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Благодарю 🌸🌸🌸
your style• 07 ноября 2024
Ответ дляВитворунка
Доброго дня! Зробила розклад на відносини, допоможіть з трактовкою:
Минуле - верх жрец, луна, 6 пентаклів;
Поточний стан - сонце, башня, дурак;
Майбутнє - 8 мечів, 3 мечів, 5 кубків.
Минуле - верх жрец, луна, 6 пентаклів;
Поточний стан - сонце, башня, дурак;
Майбутнє - 8 мечів, 3 мечів, 5 кубків.
В минулому: спочатку стосунки розвивались стабільно, гармонічно, але вже були якісь дзвіночки- невизначеність, можливо, обман, тощо. Поточний стан: наче й розуміння є, але якісь стосунки без обов’язків. Майбутнє: хворобливі, залежні стосунки, потім розрив . Ну якщо це не розрив, то глибоке розчарування. Далі або розлука, або так і продовжаться складні стосунки
your style• 07 ноября 2024
Ответ дляАль де Барановна
По останньому триплету- так, просування по кар’єрним сходинкам є. Хтось запропонує керівництву вашу кандидатуру. По силі- це покращення мат. становища
Аль де Барановна• 07 ноября 2024
Ответ дляyour style
Дякую 🌸🌸🌸
SandraTaro• 07 ноября 2024
Сделаю пару раскладов на отношения и магическое воздействия, если интересно пишите (на нескольких колодах)
Однозначно• 07 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Можете пояснити це як?
SandraTaro• 07 ноября 2024
Ответ дляОднозначно
Можете пояснити це як?
Як що саме? Як розклад робиться?
Однозначно• 07 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Як що саме? Як розклад робиться?
Не дописала, що означає магічний вплив?
SandraTaro• 07 ноября 2024
Ответ дляОднозначно
Не дописала, що означає магічний вплив?
Негатив, оморочки, привороты, присушки, порчи
Однозначно• 07 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Мені цікаво. Бо здоров´я різко погіршилося в якийсь момент.
SandraTaro• 07 ноября 2024
Ответ дляОднозначно
Це необов’язково має бути магічний вплив, але подивитися можна
Шотуткоїться?• 07 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Мені на відносини було б цікаво.
SandraTaro• 07 ноября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Мені на відносини було б цікаво.
Пишіть скажу, що треба щоб переглянути
Витворунка• 08 ноября 2024
Ответ дляyour style
Дякую за відповідь. Минуле та поточне чітко описали. Майбутнє подивимось)
Області пітьми• 08 ноября 2024
Добрий день всім. Можна подивитись як розвернеться ситуація.
Сьогодні виявила помилку в розрахунках по роботі, змінити вже нічого не можна, бо весь пакет документів пішов наверх.
Дуже переживаю через це -(
SandraTaro• 08 ноября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Дуже переживаю через це -(
Скиньте свое фото та дату народження
Володарка мрій• 08 ноября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Дуже переживаю через це -(
Ніяк, буде шанс спокійно виправити
Області пітьми• 08 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Скиньте свое фото та дату народження
Дякую, скинула в особисті
Області пітьми• 08 ноября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Ніяк, буде шанс спокійно виправити
Дякую
Репетиторша• 09 ноября 2024
Ответ дляОднозначно
Майже на всі магичні впливи ставиться непрогляд та захист, отже таро зазвичай не все покаже, або зовсім не покаже. Це треба дивитися відливкою на віск, викатці яйцем, тощо Краще за все відливка на віск показує
Однозначно• 09 ноября 2024
Ответ дляРепетиторша
Дякую.
SandraTaro• 09 ноября 2024
Ответ дляРепетиторша
Насправдi дуже рiдко ставиться непрогляд, бо як тодi ми зможему дивитися на то як минає процесс? Так само по картах можна побачити непрогляд, так само під час чистки карт дуже дивні речі відбуваються зі свічкою, після такого кліента ;)
ЯниЯ• 09 ноября 2024
Дівчата, можете подивитися з приводу роботи чого можна очікувати, Софія 22.09.1981, дуже дякую!
Оксана Таро• 10 ноября 2024
Ответ дляЯниЯ
Здравствуйте. Благоприятных перспектив по работе не увидела
Отчебучкина• 10 ноября 2024
Дівчата, гляньте будь ласка на перспективи нової роботи? Пройшла співбесіду, але маю сумніви. Чи не буде обману зі сторони керівництва щодо заробітної плати? Бо на минулій роботі за мною досі не розрахувалися🥺 Чи будуть на цій роботі платити? Імʼя директора Володимир, я Крістіна.